Jump to content

zanimljivi video klipovi


Guest

Recommended Posts

ma kolko mi srce igralo zbog debelog, onda sam skontao da mi zapravo ne znamo pozadinu ovog klipa:)

ono, debeli mu je spalio roditelje, a ovaj mali dolazi sa tripom osvete dok je debeli u fazonu "aj bezi gnome da ne spalim i tebe", a mali je u tripu "i will never yield"...

mislim ne deluje da je tako i ja se zaista nadam da nije tako:) ali ipak mi je cudno da je bully ovolicki.

aahahah

Mini Peter Crouch broked his legs

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

koliko god da sam rageovo, kad ga je mala zgoljava pizda zavukla na prvu, onako dzukacki, nije mi bilo toliko drago kad sam cuo onaj tup udarac u beton posle.

mogla je lobanja da mu prsne pred svim klincima tu... a i ono, vidi se da debeli zna kako da uhvati, nije mu prvi put :)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

ma kolko mi srce igralo zbog debelog, onda sam skontao da mi zapravo ne znamo pozadinu ovog klipa:)

ono, debeli mu je spalio roditelje, a ovaj mali dolazi sa tripom osvete dok je debeli u fazonu "aj bezi gnome da ne spalim i tebe", a mali je u tripu "i will never yield"...

mislim ne deluje da je tako i ja se zaista nadam da nije tako:) ali ipak mi je cudno da je bully ovolicki.

aahahah

Ne kvari nam zabavu, Dule!

Ponekad je najjednostavnije objašnjenje i najtačnije! :D

Link to comment
Share on other sites

da me ne mrzi napravio bih kratak ragetoon

dodjem na rur, zanimljivi video klipovi

gomila "OMG NAJBOLJI KLIP EVAR" komentara

idem jedan page u nazad da pustim klip i dobijem "This video has violated youtube terms of service"

FFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUU

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...