Jump to content

zanimljivi video klipovi


Guest

Recommended Posts

Jeste, mora da su svi koji su se prepali gledali Ring! Nikako drugačije ne može da bude! A debela na kraju klipa je onako napala malu zato što njen buraz od tetke obožava taj film i gledao ga je 100x kod nje pa se ona sad posebno tripuje od te male devojčice!

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

hahahahahaha

treba da zahvalimo calaveri što je naterao paju da postuje po forumu. Do sad su mnogi pokušali da ga "navuku" ali je samo njemu uspelo! :)

potcenjujes me lale,vec godinu dana ide po forumu i pise otkaz :tf:

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

[roflmao] [roflmao] [roflmao]

(ne smejem se zato što je ovo HEHE SMEŠNA DOSETKA, već što je imbecilno zaključivanje)

Prestani da troluješ dobre ljude, zaista ću te banovati.

Ali stvarno.

Ne trolujem nikog konkretno :] a sigurno ne bih Laleta jer je on mega car šta god napisao (kao i doolio [:D] ) Nego sad čim ne mislim kao i vas 4-5 ispod Lakijevog posta odmah sam "selfpwn retard roze ketchup".

Baš ste jaki sa argumentima... Pazi kad je peja morao da se složi sa mnom :D

P.S. Čekam opet tvoje prosvetljenje Viktore!

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

ti neo bre nisi normalan...podseti me da se uvek slozim s tobom ako se budemo raspravljali.

najjace je sto ih upeca stalno

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Da ga je Doolio banovao pa i da ima smisla

edit: nah, necu da se mesam...

Ustvari hocu [:D] Banuje ga a i on sam troluje, cini mi se da si ti jedini koji ima kvalitetne postove i koje volim da citam... [:D] DA TAKO JE ZALJUBLJEN SAM U DULIA LOLoLO. zato kazem da bi imalo smisla, kao da bi bilo manje trol postova...

Edited by Atelas
Link to comment
Share on other sites

Ne znaš jer se to zbilo u Srbiji

haha, pa ovo je još i dobra fora :)) pri čemu to nisam napisao zato što si mi udelio kompliment :))

ma ovo je izhivljavanje admina

admin nije isto što i moderator.

Inače, ja gotivim viću, dobar je momak, kalaveru doduše ne poznajem, ali ni ja ne vidim jasan razlog za ban. Čak i ako uzmemo da je neko prirodno glup, nije on kriv što je glup. A ne deluje mi da Kalavera troluje. Sad je glupo što sam čoveku rekao da je glup :)) ali AKO je tako, nije on kriv. Jeee, pokopah ga :))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...