Jump to content

pričajte!


Recommended Posts

opa, a na koliko si potpisao

@Leško:

ta manja operacija, misliš na artoskopiju?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

moracu da operisem zub. super.

+1. umnjak

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

onaj forum u balkanskoj? to jos postoji? moram da odem da vidim uzivo, to mesto mi je nezamislivo bez smrada i dima :)

jes, postoji i nije se puno promenilo (osim pušenja)

tek je na trećem kompu za koji sam seo radio miš kako treba, al je onda zabadao svaki put kad ćanter menja mapu :D

Link to comment
Share on other sites

@Lesko/Miksa:

Meni se isto desilo tako jedne večeri da me je zvala (nakon raskida) i kao "Šta ima novo kod tebe itd." Pričali smo 5-6 minuta i onda je ona krenula da priča kako je bila na nekom rođendanu za vikend i kako je prišao taj i taj "zamisli on mi je prišao" itd.

I tu sam puk'o i oterao je u kurac - ali bukvalno "NOSI SE U KURAC I 3 PIČKE MATERINE". Posle 2.5 godine kad smo se sreli u nekoj kafani, samo me pitala kako mi je na faksu i to je to.

Nema to, slab si na nekog nisi. Svi smo mi slabi na nekog ali zato ne treba da nam uzmu dušu.

Edited by Vladica^.^

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

Da li neko kojim slucajem zna gde mogu kupiti onaj tocak za glinu(ako se tako zove)? Za pravljenje grncarija... Ako nije previse skupo da pazarim, a ako jeste onda mozda i sam da pokusam da napravim.lol.

ot: Kupio sam neki komp, konacno mogu da pikam witchera bez problema...na samu pomisao dobijam mentalnu erekciju. D:

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

Kupio si komp a nisi me pitao za preporuku? :c

Hah, zaista sam se setio tebe, ali nisam imao nekog izbora pri kupovini, prakticno ga nisam ni ja pazario nego mi je ujak to zavrsio... :)

Nije nista spec, polovno, kupljeno preko eBaya, ololololo.

edit: vudu koji monitor da kupim? :D

Edited by TheJack

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...