Jump to content

pričajte!


Recommended Posts

oh jebem ti dobro jutro

najvise mrzim kad me keva budi, ulece u sobu panichno onako HIJAOJ USTAJ JAOOJ MORASH ICI KUKU MAJKO i otvara mi sve roletne i obavezno naravno otvori prozore sve "da se provetri"... Aman bre.

haha, ista prica, samo sto me moja obavezno i otkrije ponekad, :c, da se sto vise smrznem od otvorenih prozora i sto pre ustanem, inace dosao iz skole, ceo jebeni dan u skoli, smor

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ovo bi bilo do jaja. Jedan nuke array da reši sve probleme.

Je l' onde pise NukaCola ili sam ja corav?

Da li biste ikad verovali u reci i pesme moje, da vam u intervjuima zvucim poput Viki, Miki, Stoje, da sam nepismen k'o majmun, besprizoran poput proliva, da sam isti kao oni, zar bih bio POBUNA ?

Link to comment
Share on other sites

jes ps3 je, sta znam isprobacu je, mada nemam pojma sa cim, ja te konzolaske igre ne kontam uopste jer sam poznat kao veliki protivnik konzolaskih igara... e sad.. mozda se vratim u detinstvo i moje igranje na NES-u :P sta tu sad ima da se igra, god of war, killzone nemam pojma... bacite mi na pm ili link na neki aktivan topik ako ima ovde negde... samo znam da je bilo veliko WTF kada sam pogledao meni i podesavanja, omg sta je ono neki linux sigurno

e da, vredi li uzeti kakav b-ray film ?

juce sam prvo pokazivao zeni kako se cita uputstvo za ves masinu, a posle sam citao uputstvo za ps, jel to znaci da sam postao zena

Uncharted 1 i 2, Little Big Planet, Killzone 2, Infamous, Red dead redemption, sad će i GT5, za početak dovoljno

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ako moze drashko moze i on:P:)

ФУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ!!!

:)

Nisi mi jasan Dzi, imas ps3 i ne znas sta ces s njim :S Pa ja bih plakao od srece kad bih dobio tako nesto :D

па брате, Џи сад игра следећи ниво.

:)

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

G pogledaj koju verziju softvera imas na ps3

3.40

bice vremena za sve ;) malo spavam generalno :D evo lutao sam kroz fallout: nv do malopre... dosta za danas ;)

Uncharted 1 i 2, Little Big Planet, Killzone 2, Infamous, Red dead redemption, sad će i GT5, za početak dovoljno

hvala, pogledao sam malo i to sve mi deluje primamljivo u neku ruku, samo da sklopim kada to sve da pikam pored novog fallouta i civ 5 recimo :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

кад овај геј спомену ауто...

уговорио сам генералку за ауто... 3 месеца сам тражио мајстора за генералку, да знам, по препоруци, да ће да буде урађено 1/1. и коначно сам нашао.

иначе, како је мене нервирало кад ме кева буди... ајаој брате мили... од тога ме је само више нервирало кад ме ћале буди. седи човек у трпезарији и пије кафу и мртвим гласом, у интервалима од неколико минута, понавља "устани".

Џи, поклони ти конзолу даље, силно ћеш обрадовати неко детенце.

Brate sta si ti uradio tom autu kad je zreo za generalku :|

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Smederevo- Smederevska policija je u subotu uveče, posle višemesečnog praćenja, uhapsila Ljubišu Vasića (43), vlasnika varijete bara „Nina“ u Mihajlovcu kod Smedereva, osumnjičenog za organizovanje prostitucije

84689_1_f.jpg?ver=1287946220

[roflmao]

Dobro jutro !

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Brate sta si ti uradio tom autu kad je zreo za generalku :|

ako je kupio domaceg punta, onda ga razumem :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...