Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

Ovaj reborn matchmaking stvarno nije normalan, jeste da ne igram ranked (ne usudujem se) ali normal mm...znam da sam u normalnoj doti imao super meceve i ljudi i sve ovo je smesno. Ko da me neko ubacio sa 9 2k drugara, naravno ez win al opet nije mi jasno.

Inace su fix ono sa predict charmovima :( 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Koja drama sto se tice timova :D

ppd izbacio Aui_2000 iz EG-a, C9 su raspustili, isto ce se najverovatnije desiti i sa Secret-om jer se rtz izgleda vraca u EG i plus je potvrodjeno da ce zai prestati sa igranjem ( bice izmena u Secret-u ) jer se vraca u skolu a prica se da je moguce i da se s4 vrati u Allince-u jer je Pajkatt otisao/izbacen.

Ako je Dre pravi doktor sto ne seta klompe?

Link to comment
Share on other sites

i tad su me svi pljuvali slicno kao i sada kada sam napisao da ce proci sa nulom :D,ove god je secret mozda mogao da ponovi nesto slicno da bukvalno nisu draftovali kao na pubu s vremena na vreme...previse su bili samouvereni verovatno,a kickovanje aui-a iz EG-a je za neverovati,decko je prebio ceo TI,zelim im da grupu ne prodju sledece godine :)

Link to comment
Share on other sites

zai kick tuga, a ixmike pisa po njima, izbacujete winnera ubacujete luzera :D i onda kad je Sumail igrao tinkera protiv Ixmike i ovaj ga vija sa tuskom na svakom lejnu ga uhvati i ubije i Sumail prekine da strimuje, svi predju kod ixmike na kanal i pocnu da ga hvale i pljuju sumaila i onda dodje arteezy na ixmikeov kanal krene da brani klinca :D ne znam jel gledao to neko?  ja sam se valjao od smeha..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...