Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

P R E F I D O V A O

 

sam :D

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Hahahahaha :D


Cao ljudi itd. Imam trenutno AMD Phenom II 955 + xyperX + PCI-E GF- GTX 660 MSI 2GB GDDR5 192BIT (N660 GAMING 2GD5/OC). Moje misljenje je da ako ugasim Vsync, resim bios i ostale gluposti povodom problema oko 120 fps lepo ce raditi, ali nastaje problem, isto mi radi gts 450 gts glh gs kao i nova, ne mogu grafiku da nateram lepo da radi, ajmo momci je li problem podesavanje ili me jebe procesor/ 4 rama imam sto je za dotu i vise nego dovoljno posto je smesna po pitanju. Luda mlada MSI grafika ne moze full da fura ...

Koliko sam izvalio dota vuce do max 1.5 giga rama tokom igranja. Procesor i grafika su ti ok. Po mom misljenju moze jedino biti neka zesca viruscina da ti usporava comp ili da nisi updatovo drivere za grafiku (napomena, nisu uvek najnoviji driveri nuzno i najbolji za odredjene kartice).

Link to comment
Share on other sites

Ako oce neko za dzabe da mi da immortal za Axe-a necu da se bunim.

 

Inace jel istina da kinezi nece da vezbaju sa DK zbog Mushija i IceIceIce-a ?

Edited by nikita_

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

S obzirom da je Mushi napisao na kineskom ekvivalentu FB-a (weibo ili tako nesto) da ih kineski timovi bojkotuju i nece da scrimuju sa njima, pretpostavljam da je tacno. Mada je Burning  demantovao to tako da ko zna sta se desava tamo...

Edited by dovlaa
Link to comment
Share on other sites

Jel imate neko vreme kada se skupljate da odigrate po neki gejm itd.
tj. da li igrate neke rur mix i sl. akcije.

Bacio bi po koju dotu sa vama, ali nemam nikoga u prijateljima od vas. Kome da se obratim?

Nisam neki igrac, al' znam da isfaramam kad me puste,
protivnici.


ps: Laki, kako nemam pravo na custom titulu a na forumu sam od 2004. godine, 10 godina... hej. ?

Edited by sly*zomb1e
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

Pink_Floyd_The_Wall_Avatar_by_Irakli_Jan

Link to comment
Share on other sites

Nisam neki igrac, al' znam da isfaramam kad me puste,

protivnici.

 

+rep :D

*Nevezano na temu - Da li moram igrati heroje tipa Void, Lycan, Furion da bih digao mmr u Solo ? Na 3500 sam i upadam sa covekom koji uzme suport i ne warduje ceo game zato sto skuplja za aghanim, i pudge nam se (naravno) ukenja u zivot, -25 np.

Edited by Souldrinkah
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...