Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

Pa dobro lepo kaze. EG je ekstra odigrao, i ja sam i navijao da pobede, ali ne vidim sansu da osvoje Ti4.

*Trenutni EG osvoji 1 turnir u zivotu i vec je best in the world..

Tako je i Cloud 9 pobedio DK i uzeo prvo mesto na MLG-u a gde su sada.

Edited by SpiRo
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Navijam za navi kao i uvek, ali, ovo sto je eg pokazao je sasvim dovoljno da me ubedi da imaju vrlo mocan line up.

 

Dokazali su to sa taj PA strat, sto je radio perfektno. Uzimali su first pick enigma skoro svaki game, sto je vrlo rizicno, zato sto ima puno counter-a...

 

Takodje mi se svidjao mouz kako je odigrao kroz qualifier, ako nastavu tako, imaju dobre sanse.

Link to comment
Share on other sites

fine sanse na ti4,lol,ekipe su eksperimentisale i previse,turnir je za to i sluzio,prvi put u zivotu sam gledao kineze koji ne try harduju,EG je imao savrsen draft i dobro su ga sprovodili tokom gejmova ali skillwise,oni jedva da su top 10,ako i jesu uopste...

  • Downvote (-1) 6
Link to comment
Share on other sites

fine sanse na ti4,lol,ekipe su eksperimentisale i previse,turnir je za to i sluzio,prvi put u zivotu sam gledao kineze koji ne try harduju,EG je imao savrsen draft i dobro su ga sprovodili tokom gejmova ali skillwise,oni jedva da su top 10,ako i jesu uopste...

Ovde se ne bih slozio, EG vec par meseci prebija bez ikakvog pracc-a. Da imaju Fear-a potpisao bih da osvajaju, ovako mislim da ipak nece. Ako pogledas igrace, Arteezy, jedan od najboljih ako ne najbolji mid na svetu, sa najvecim hero pool-om. Universe takodje jedan od najboljih i najstabilnijih offlanera. Zai me podseca jako na EGM-a, support koji uvek nadje farm i pravi poteze koji odlucuju partiju. Tome dodas ovog PPD-a koji ima fenomenalan draft i igra odlicno, pogotovo u poslednje vreme. Jedini ko nije bas u vrhu sto se tice skilla je ovaj Mason, nije Burning ili Sylar, ali nije ni losiji od ostalih.

Link to comment
Share on other sites

Jedva top10? au brate :) , aj molim te navedi timove za koje smatras da su top10 i bolji od EG

 

newbie,ig,dk,vg,alliance,c9,fnatic,na'vi,eg,lgd,mouz,taj neki poredak ocekujem,videcemo vec ko je bio u pravu,digli ste EG i previse,arteezy fenomenalan indeed,ostatak ekipe,cist prosek,edit> zaboravih empire ali i oni su tu negde sa EG

Edited by mohr
Link to comment
Share on other sites

to je poredak top 10,razbacano,ne ko je najbolji,ko najlosiji,mada ako si pratio sad ovaj kineski turnir na kom su bili c9 i alliance,ig prvi,dk drugi,newbie treci,alliance 4-ti...newbie do tog 1/2 delovao suvereno i kidao sve redom,igrali se sa DK,onda ih IG dobio u 1/2 a onda su i u bo7 finalu prebili DK,za trece mesto,newbie dobio alliance 2-1

Link to comment
Share on other sites

S obzirom da su newbie i ig osvojili poslednja 2 turnira u Kini ne znam zašto bi DK bio smatran boljom ekipom. Takođe ne znam kako bi iko mogao da kaže da su alliance, fnatic, navi bolji od ega atm.

Edited by YL-
Link to comment
Share on other sites

ako se dobro secam,pred prosli ti3 sam ovde napisao kako ce se alliance popisati po svima,jel si i ti tad mislio da sam troll ? ove godine ne mislim tako,bar ne jos dok se ne priblizimo ti-u,mozemo o5 da bacimo prediction cisto da vidimo ko vozi traktor a ko otvara kapiju :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...