Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

stevan sremac - nisi razumeo, oni su pitali po kom principu radi matchmaking i poeni u njemu, a ne kako te spaja sa igracima. pa svako danas zna da te spoji sa 4 igraca u svom timu i 5 u protivnickom, to ako igras sam naravno.

ako igras sa jos jednim ortaokm onda spoji vas 2 sa jos trojicom, a 5 u protivnicki. isto tako ako igras sa 3 ortaka, on te spoji sa dvojicom i 5 u protivnicki. da ne duzim dalje, u svakom slucaju UVEK stavi pet igraca u protivnicki tim, bez obzira da li igras sam ili sa jos 2,3,4 ortaka. nadam se da je sad jasnije!

Eee,hvala sto si mi pojasnio malo to.Javi mi se u inbox pa mozemo da se dogovorimo za nesto vise.

Link to comment
Share on other sites

ne kapiram sad statisticki zasto su rusi debili? Ima i odlicnih igraca ima i debila. Ja sam isto par puta bbio u fazonu AAAA GLUPI RUSI, ali realno ja sam se izglupirao. Mozda neko tamo kaze i glupi srbi.

Najveci debil sa kojim sam do sada igrao random je ofc srbin koji mi je sve vreme pisao ajmo brate srbine za pobedu ajfde ajde sto se stekas jurisss.

Nije znao ni kako mu radi ulti.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...