Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

mislim da nije fejspalmovao zbog toga, nego zbog "fanatic" umesto "fnatic". Mada, sve je moguce

Zanimljivo je da te ljude sto meni daje minuse nemaju blage veze o pro scenu, bukvalno nista. A ovaj dolan me prati kad god nesto postiram na forumu kako bi lecio svoje komplexe preko negove reakcije, sjajno :)

@Bili su moj favourite team, sad su jos vise, ocekujem da vidim jos lude Rubick akcije od Kuroky-a.

Link to comment
Share on other sites

mislim da nije fejspalmovao zbog toga, nego zbog "fanatic" umesto "fnatic". Mada, sve je moguce

Jos gore onda, posto je lik na prosloj strani napisao "XVOST" i to ne jednom nego dva puta.

@Touche, meni je interesantnija izjava da ce EternalEnvy da ide u Na`Vi

Ako nekog interesuje, Dendi trenutno streamuje scrim sa novom postavom (mislim da igraju sada protiv Kaipi).

Edited by dovlaa
Link to comment
Share on other sites

Ako pises za joindotu, to nista ne znaci, tacnije blage veze nemas o pro sceni. To se moze videti iz posta gde velicas XBOCT-a.

Over and out.

Pa ti si onda druze poceo da pratis pro scenu prije 1 nedelju ako ne velicas XВОСТ-а nakon njegove performanse i farming sposobnoste kroz celu godinu, osobeno u The Defense season #3. I ono, procitaj lepo moj post jos jednom pre nego pises gluposte i blamiras se.

Btw

Do you think Dota-drama is over?! Noooo way! It will be trilogy...stay tuned for tomorrow news^_^

— Alex Kokhanovskyy (@zerogravity_ua)

February 28, 2013
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ali defense 3. Idi spavaj dete, leba ti. Nikad nije bio keri, niti ce biti. Pre ce biti da si ti poceo pre 2 meseca, kad tako velicas sjajni partije hvosta protiv ekipa kao sto kaipi, 4fc, when in mood i ostalo... Jos jednom idi spavaj, suvise si glup. Sutra mozda budes pametniji. Mozda.

Edited by Touche
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

@Tower: Diskutuj sa Hvostom, a ako su to argumenti, onda decko ne znam sta da ti kazem. Dobio si me defense 3 argumentom u raspravi, lol, hvala GU Peru ekipi sto je omogucila da hvost bude naj carry ovoga sveta, lol .

@mohr: pre prvog internationala dogodio se veliki raspad kineskih timova timova, stvarale su se nove ekipe. Tada je DK jebao levo i desno, osvojio sve sto se moglo osvojiti, ali nije bio pozvan na TI1. Ostali kineski timovi nisu ni vezbali. dobili su betu 7 dana pre tura, a i mislili su da je u pitanju prevara od turnira, jbg 1mil prva nagrada je delovala nerealno u dota svetu.

Jos jedan pozdrav za prepotentnog (a i priglupog) Joindota The defense 3 argument gospodina Towera!

  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...