Jump to content

zanimljivi video klipovi


Guest

Recommended Posts

  • Replies 424
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nije fazon, lepo Doolio reko da te iznapusavamo na vise nivoa ali meni glupo jer nemam materijal. Ajde to sto nisi cuo za LARP, apsolutno nevazno. Zbog toga te niko ni ne dira, bar ne dalje od "bilo bre na RuR-u" fazon. Ali sama postavka, "grupa retosa koji se nesto oblace i mlate po sumama", mislim ... e tu sam stao. Nit znam gde ti zalazis pa da te bocnem po toj liniji, niti koja su ti interesovanja pa da to okrenem ruglu i da odradim spin, strasno koliko covek moze da bude nespreman za napusavanje drugog ljudskog bica. Ali generalno bi pratio postavku da, tu gde ti gubis vreme nista nije bolje od nacina na koji oni gube vreme, samo su razlicite sfere interesovanja. Pa bi mozda stavio link ka Fallout/Stalker LARP sajtovima i snimcima iz Rusije i tako negde. Cisto da naglasim kako je to ozbiljna stvar postala u nekim delovima. Da se vrte pare, zaradjuje lova, druze se ljudi. Da ovo na sta si ti naleteo nije reprezatativni uzorak. I tako redom. Ali eto ti neces da saradjujes.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Docin klip plus ovi duletovi japanci... ne znam šta da kažem zaista... svet ide u kurac polako ali sigurno. Ono što je zajednično za oba klipa je to da je poenta u prenošenju Nolife-a u Real life :) A to mi se ne sviđa ni malo, čak me plaši na neki čudan način. ono, tripujem se da kad ovakve pojave postanu svakodnevnica da će tada bude smak sveta.

Link to comment
Share on other sites

Nije fazon, lepo Doolio reko da te iznapusavamo na vise nivoa ali meni glupo jer nemam materijal. Ajde to sto nisi cuo za LARP, apsolutno nevazno. Zbog toga te niko ni ne dira, bar ne dalje od "bilo bre na RuR-u" fazon. Ali sama postavka, "grupa retosa koji se nesto oblace i mlate po sumama", mislim ... e tu sam stao. Nit znam gde ti zalazis pa da te bocnem po toj liniji, niti koja su ti interesovanja pa da to okrenem ruglu i da odradim spin, strasno koliko covek moze da bude nespreman za napusavanje drugog ljudskog bica. Ali generalno bi pratio postavku da, tu gde ti gubis vreme nista nije bolje od nacina na koji oni gube vreme, samo su razlicite sfere interesovanja. Pa bi mozda stavio link ka Fallout/Stalker LARP sajtovima i snimcima iz Rusije i tako negde. Cisto da naglasim kako je to ozbiljna stvar postala u nekim delovima. Da se vrte pare, zaradjuje lova, druze se ljudi. Da ovo na sta si ti naleteo nije reprezatativni uzorak. I tako redom. Ali eto ti neces da saradjujes.

jesam ja negde pokrenuo kampanju protiv održavanja LARP okupljanja u svetu i je l' se zalažem za to da treba pobiti te ljude?

ne.

svako ima pravo da se bavi čime želi i šta ga ispunjava ukoliko ne ugrožava nekog drugog, ali isto tako svako ima pravo na svoje mišljenje i to je legitimno.

moje mišljenje je da su ovi momci kompletni degenerici jer im igra nema poentu, takmičarski duh, sistem vrednosti i unapred je dogovorena (jedan glumi nekog bossa a ovaj mejdž baca magije na njega i onda ovaj kao pada mrtav posle nekog vremena i šta onda, ne kapiram ?) i lično ne bih želeo da imam bilo kakva posla sa takvim ljudima u životu.

sad što ti tripuješ da bilo šta što je nekom kul automatski treba da bude socijalno prihvatljivo je tvoje mišljenje, ja opet mislim drugačije.

verujem da se negde razvila cela ta priča oko larpa gde zapravo postoje neka pravila igre ili šta već, ali meni je to i dalje presmešno.

u svakom slučaju, akcenat je bio na ovom liku sa klipa, nema potrebe za nekom daljom diskusijom.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Koliko sam ja razumeo, kad sam bio mali i kasnije kad nisam bio toliko mali i sada kad sam mator, poenta svake igre je da se zabavis. Ocigledno ima takmicarskog duha, cim ovaj pada iako mu realno nije nista i nema razloga da padne osim tog takmicarskog duha kojeg si pomenuo. Sistem vrednosti, mislis pravila najverovatnije, eto ja vidim da imaju i to jer je sama igra utvrdjena pre samog pocetka. Cak mogu da se kladim da su ovi likovi moralno na vecem stupnju od vecine sportista, kartarosa i ostalih koje bi ti mogli da padnu na pamet. Jer igra a samim tim i zabava zavisi od toga koliko je suigrac moralan da ispostuje pravila, zar ne? Da, jeste unapred dogovorena. Kao i sve ostale igre, ti prepotenti stvore!!!

Navedi jednu stvar koju bi oni mogli da rade a ti da kazes da je super sto to rade, ali da bude realna *a ne tipa da otkrivaju lek za rak* pa da vidis kaliko nebuloza mogu ja da navedem protiv toga. Kao sto si ti to uradio. Prosto, video si snimak, nasmejao te, tvoje vrednosti su te likove oznacile kao jadnicima i resio si to svoje epohalno otkrice da podelis sa nama. Zasto ti je cudno sto se nasao neko da ti obezvredi post i tebe samog vodeci se njegovim sistemom vrednosti? Da, ja smatram da svako ko ima hrabrosti da se obuce kao vilenjak, uzme gumeni mac u ruke i ode u sumu da se igra "rata" sa ostalim Elfovima je JEBENI CAR. C A R. A ne govnar koji je nasao za shodno, sto zbog svog neznjanja a uglavnom jer je ucipljen kao robot, da ismeva nekog ma koliko on bio smesan. Izvini ali ti nisi rekao da ti je smesno kako se lik ponasa nego si generalizovao sve njih. Da si rekao "Ej narode, vidite ovog kako se napalio, jeste smesan" ja bi se osmehnuo i nastavio dalje ali tvoje "HA HA, grupa degenerika, jesu smesni, debilna im igra, nemam pojma ni sta je LARP" je pobudilo u meni zelju da te vratim u pecinu iz koje si izasao. Kromanjoncu.

@Negro Jesus

Gorilaz je imao isti koncer jos poodavno pa se ne secam da je neko komentarisao na taj nacin. A isto su crtani likovi u pitanju. Koja je tacno tvoja zamerka? Sto su to japanerosi, a oni i sve od njih je gadno i dekadentno? Stvarno?

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

mislim da ovi iz avatar klipa troluju.

kontam da sam izvalio larp kasno ili je tako nešto ? :)

poenta mog posta je svakako na caru sa klipa.

ma jok, za larp mos da cujes i ne moras, al bas ovaj klip sa lajtning bolt likom je od pre neta:) nikad nisam bio u fazonu da kazem 'bilo', ali ono, debelog sam gledao kod ortaka na hard diskovima i rezali smo jedni drugima na cedeove (ko je imao rezac tada):)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Koliko sam ja razumeo, kad sam bio mali i kasnije kad nisam bio toliko mali i sada kad sam mator, poenta svake igre je da se zabavis. Ocigledno ima takmicarskog duha, cim ovaj pada iako mu realno nije nista i nema razloga da padne osim tog takmicarskog duha kojeg si pomenuo. Sistem vrednosti, mislis pravila najverovatnije, eto ja vidim da imaju i to jer je sama igra utvrdjena pre samog pocetka. Cak mogu da se kladim da su ovi likovi moralno na vecem stupnju od vecine sportista, kartarosa i ostalih koje bi ti mogli da padnu na pamet. Jer igra a samim tim i zabava zavisi od toga koliko je suigrac moralan da ispostuje pravila, zar ne? Da, jeste unapred dogovorena. Kao i sve ostale igre, ti prepotenti stvore!!!

Ok, možda ja nisam razumeo nešto, pa ću ja da napravim poređenje, nakon čega te molim da mi kažeš jel ok ili ne? dogovoreno? ozbiljam sam, možda ja propuštam nešto u celoj priči jer sam blago rečeno neupućen u sve ovo.

Dakle, meni je ovo isto kao kad bih ja sa još 21 drugarom otišao na fudbalski teren da odigramo finale svetskog prvenstva u Francuskoj 1998. Moj proćelavi drugar Boris će recimo da bude ZIDAN, ja ću da budem THURAM itd. Naravno imamo dresove i sve. I sad se mi tu tako igramo, tj. glumimo. Ali ja tu ne vidim takmičarski duh koji ti pominješ gore, to je nešto drugo (igra?), ne kažem da je loše samo po sebi, ali takmičenje NIJE. Zna se šta je takmičenje i takmičarski duh (možda si ti mislio na "viteški duh" ili tako nešto).

E sad jedino ako su ovi likovi u fazonu "E matori, jeste da sam te ja prebio jako, ali kako si samo pao juuu... svaka čast matori sabio si. Posle kad si izdao kralja jako si dobru facu napravio, pravu izdajničku onu, ma haos tebra. proglašavam te pobednikom ove igre."

:)))

@Negro Jesus

Gorilaz je imao isti koncer jos poodavno pa se ne secam da je neko komentarisao na taj nacin. A isto su crtani likovi u pitanju. Koja je tacno tvoja zamerka? Sto su to japanerosi, a oni i sve od njih je gadno i dekadentno? Stvarno?

Ja ne volim ni gorillaz kao pojavu, al neću sad da navlačim na sebe rejdž njihovih fanova kojih ovde ima dosta :)

Jednostavno meni je jako bolesno kad se neko loži i drka na imaginarne likove, ono, normalniji su mi likovi koji jebu ovce na selu, znači vuna, znači mleko, znači plazma.

Al najbolesnije kod ovog klipa sa japancima mi je upravo to što su napravili imaginarnu sex ikonu (i ovde je razlika u odnosu na gorillaz), skontaj ti te pokrete, kad im okrene "dupe" ovi su u fazonu "uff matori al bi je jeboa!", mislim o čemu pričamo, tuga :(

Edited by BLACK JESUS IS BLACK
Link to comment
Share on other sites

sto se larpa tice, ja imam podeljene stavove. deluje mi malo off the limit, ali sa druge strane, frpovanje mi je do jaja. i mislim da su za frpovanje sposobni samo kreativni i mastoviti ljudi. eto, doca ne bi znao da frpuje jer ne bi mogao da bude in character, nego bi gledao sta je najbolje za njega. a jedna od kljucnih drazi frpovanja je upravo da, ako je tvoj lik low intelligence paladin, ti trcis na zmaja i zgines zato sto si, eto, paladin. ili ne resavas zagonetke tipa kolko je dva i dva zato sto je tvoj lik glup. ti znas resenje, al cutis jer se igras.

e sad, doca prilazi celom konceptu pogresno jer je to igra, a ne sport. dakle, cilj nije pobediti, vec zabaviti se. a zabavis se ako se immersujes i to je to. eto, ja sam tako u wowu skakutao okolo i pricao sa npcovima iako nisam morao ni da citam sta pricaju, vec da se levelujem sumanutom brzinom. po tvojoj definiciji, ja sam degenerik:) ne toliki ko ovaj lajtningbolt car, ali ipak degenerik, bar u nekom procentu.

ovo kazem da bismo izbegli neko licemerje, makar i nenamerno. svako 'frpuje' u nekom malom procentu. kad neko igra kvejk, immersuje se i u fazonu je 'jej, kako sam te pogodio raketom pa si umro, a probo si da skaces levo desno' i bas je srecan i zajapuren. a ne kaze 'stisno sam dugme i moj modelovani lik je blablabla'. hiperbolisem u primeru, ali ju get d pikcr:)

dolazimo do larpa. da, meni je larp geeky i imam transfer neprijatnosti kad gledam tako nesto, al mislim da je tu problem u meni. previse sam socijalizovan i autistican, sta bih dao da mogu da se igram rata ko pre dvaes i kusur godina sto sam umeo. sta bi mi falilo, naravno, u slobodno vreme. postoje i oni reenactment likovi koji reenactuju sever-jug, bitke kod hejstingsa i tome slicno. i uvek isti pobedi. al mogu dupe da dam da je njima do jaja da jasu konje i lomataju se i urlaju i glume da umiru ceo dan:)

sto se nolajfovanja tice, lol. larp postoji tipa decenijama. a koncept nolajfa nije sadrzaj vec kolicina. dakle, ako sedim gajbi i slikam slike po ceo dan i ne izlazim napolje, ja sam nolajfer, bez obzira sto ne igram kanter ili sta god, nego slikam slike. sa druge strane, ako neki lik ode verovatno jednom mesecno u neku sumetinu da jase konje i glumi elfove i dere se, manji je nolajfer od mene. takodje, opet kazem, ja tu samo vidim da sam ja degenerik jer npr, kad sam bio u selu kod ortaka prosle nedelje, bio sam tolko mesmerizovan sto sam u prirodi i sve da sam hteo da trcim i da se dernjam okolo ceo dan i da jebem drvece i medvede, ali nisam to radio jer imam iracionalne kocnice urbanog autisticara macana. i sad, ko je tu lud...

sto se tice ovih konkretno likova, jesu mentolasti, ali onda sto kaze pekar, hejtuj plejera, nemoj da hejtujes gejm:)

u pravu je togfu, ovo je ipak bolesno...gorilaz su stvarni likovi, samo se ne pojavljuju licno, a ovo je apsolutno imaginarno, a oni se loze ko da je rl

ja bi karo onu najt elficu sto je pikam u wowu [:D]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

doca prilazi celom konceptu pogresno jer je to igra, a ne sport. dakle, cilj nije pobediti, vec zabaviti se. a zabavis se ako se immersujes i to je to.

Evo pročitao sam opet prošlu stranu i nigde niko pa ni Doca nije pominjao Sport, nego se prvo pekar pogrešno izrazio sa "takmičarski duh", pa sam onda ja pokrenuo upoređivanje sa sportom.

Pekare, [mohi]Nauči da se izražavaš.[/mohi] :)

Doolio objasnio na vise nacina.

Šta je objasnio? Mene je samo zbunio, moram sam da tražim šta tačno znači FRP, iako sam čuo za taj izraz i ranije od likova koji su igrali diablo, i znao sam otprilike šta znači ali ne baš precizno.

I niste mi odgovorili da li je na kraju ono moje poređenje sa finalom svetskog prvenstva ok? iako je to poređenje pisano sa dozom sprdnje nije mi bila namera da ismevam taj LARP, nego da jednostavno pokušam da razumem koji trip ti ljudi imaju u glavi.

Edited by BLACK JESUS IS BLACK
Link to comment
Share on other sites

Evo pročitao sam opet prošlu stranu i nigde niko pa ni Doca nije pominjao Sport, nego se prvo pekar pogrešno izrazio sa "takmičarski duh", pa sam onda ja pokrenuo upoređivanje sa sportom.

Pekare, [mohi]Nauči da se izražavaš.[/mohi] :)

Ti da odes da se umijes i proveris vid. :) Jer, donje ...

jer im igra nema poentu, takmičarski duh, sistem vrednosti i unapred je dogovorena (jedan glumi nekog bossa a ovaj mejdž baca magije na njega i onda ovaj kao pada mrtav posle nekog vremena i šta onda, ne kapiram ?)

... ipak daje Docu. kao odgovor na pitanje ko je prvi pomenuo "takmicarski duh". Stoga, da, Doolio je objasnio!!!

Šta je objasnio? Mene je samo zbunio, moram sam da tražim šta tačno znači FRP, iako sam čuo za taj izraz i ranije od likova koji su igrali diablo, i znao sam otprilike šta znači ali ne baš precizno.

I niste mi odgovorili da li je na kraju ono moje poređenje sa finalom svetskog prvenstva ok? iako je to poređenje pisano sa dozom sprdnje nije mi bila namera da ismevam taj LARP, nego da jednostavno pokušam da razumem koji trip ti ljudi imaju u glavi.

Sramotno trollujes, sramoto da se sramis. Za trud [:D]

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Au, ćorav jesam, izvinjavam se. Ali ipak ti jesi odgovorio Doci da takmičarski duh postoji u LARPu, i time se pogrešno izrazio :)

Sramotno trollujes, sramoto da se sramis. Za trud [:D]

A jebi ga, sad se osećam kao dečak koji je vikao "vuk vuk" :)

Ne trolujem, stvarno nisam znao šta znači FRP, išao sam na wikipediju da nađem definiciju :)

Link to comment
Share on other sites

ja sam se prvi put susreo sa larpom kad sam gledao role models i bilo mi je vristanje zato sto je glumio mclovin :))))))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...