Jump to content

zanimljivi video klipovi


Guest

Recommended Posts

jeste, pandur trenirani PR psiholog, pa daje legitimitet premlacivanju. sigurno ga nisu premlatili iz dosade pod jedan. pod dva, pandur se iskreno iznervirao, pritom za razlog navodi lomljenje grada u svom tom nervirajucem afektu, cuo si ga. i tu lezi cela poenta. da je on vikao "jebem ti mater sto si tolko ruzan" ili "sto volim da te tucem takvog", bila bi skroz suprotna prica.

ja vidim tu lika u righteous gnjevu. a to sto je pandur to mi daje samo jaci utisak jer su panduri acab inace, nerviranje zbog "mog beograda" zaista nisam ocekivao od ijednog pandura. ne mislim sad da je on isus hrist jebo ga ja.

a zen je jer je ocigledno emo ljut, dakle ne po duznosti ili po tome sto je psihopata, nego je licno pogodjen upravo razjebavanjem grada, sto i prica. i usred svega toga je u fazonu "aj mars bezi", a nece da doda jos koji pendrek iako moze, bilo je prebijenijih likova od tog tu.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 424
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

па брате прво га је измлатио, а онда је кренуо са причама о "његовом Београду".

то као кад мени пандур напише казну, а онда крене да ми предаје ПСП.

или ево ти још један пример психологије и пи-ара пандура. узели ми дозволу пре 4-5 година, и ја идем да је покупим у станицу и дођем око 8 ујутру, где ме дочека крмељиви неки Џаба д Хат на пријавници... и кажем му ја, добро јутро, дошао сам по моју возачку, синоћ ми је узета, рекли ми да дођем овде, дајем личну, предтављам се. и сад чекам да ми каже где да идем, како да покупим, шта да радим... тек он почиње да се дере у пандурском рајчс гневу (®Дулио) "НИСУ ТИ УЗЕЛИ!!! КО ТИ ЈЕ УЗЕО!!! ТИ СИ НАПРАВИО ПРЕКРШАЈ БРЕ!!! КАКО СИ ТАКО БЕЗОБРАЗАН ДА ТАКО ГОВОРИШ!!! ТИ СИ НАПРАВИО ПРЕКРШАЈ!!!" и ја оно затечен, не знам шта да кажем, најрадије бих му набио ногу низ оно задригло ждрело да му оне ситне очи, искварене до сржи лошим животом, поискачу из лобање, али не, већ дипломатски, видите, ја сам само дошао по возачку, а он ме прекида "МА НЕМОЈ!!! НАПРАВИО ПРЕКРШАЈ ПА ДОШАО ПО ВОЗАЧКУ!!! ТЕК ТАКО, МИСЛИШ ДА ЈЕ ТЕК ТАКО!!!" ја сад већ у збуну, па покушам последњим оружјем, већ на ивици живаца, видите, молим Вас, знам да сам погрешио, али како да добијем назад возачку која ми је одузета јер сам направио прекршај? "ддааааадддаааа, направио си прекршај (смирио се мало, не дере се више), тако реци, ево потпиши овде, ахххааа, ево ти возачка..."

брате Дуле, превазилазиш себе...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

masis poentu i pravis paralele na pandur osnovi, a ja pricam o covek osnovi. taj dzaba d hat je popovao i ja bi ga zvekno u glavu isto. ovaj covek je vidno iznerviran licno i emotivno i to zato sto se lomi grad.

ja zaista ne mogu da baratam argumentima isto ko sto ni ti ne mozes jer ne vidimo dal ga je on tukao, sto ga je tukao itd. ali imam snazan utisak da je gotivno kad gledam. i nacin obracanja i jednog i drugog i cela situacija.

то као кад мени пандур напише казну, а онда крене да ми предаје ПСП.

ne, nije, on tebi sluzbeno pise kaznu, boli njega kurac sto ti pravis prekrsaj. ovaj se iskreno iznervirao i to konkretno zbog lomljave i jebiga vidi se na snimlu, pusti me PR prica kad vidim. osim ako nije neka predstava ili viralni marketing, al to je vec u domenu fantaziranja.

a sve baziras na tome da su ga tukli, pa lol, ovaj je nesto lomatao, ovi ga isprepucali, pa zato se valjda ovaj i iznervirao. pa ja bi ga tuko jos dvaes minuta da sam ga video da izvaljuje neku zardinjeru, a ne bi se drao na njega. taj rajcs gnev o kome ti pricas zapravo nije rajcs gnev nego demagosko komesarsko izdrkavanje, ovo nije to. covek je ispizdeo, covek, ne instrument pandur, nego lik koji je iskreno ispizdeo na ono na sta sam ja krenuo da pizdim nedeljama unazad jer sam znao sta i zasto ce da bude. tako ja ovo vidim i jebiga, pricaj sta hoces jer ti odgovara, meni i dalje ovo izgleda kako mi izgleda. a koliko vidim, tako izgleda i vecini ljudi, barem sto vidim po netu.

pa majku im jebem, svoje i moje lome, dabogda crkli svi.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

теби је готиван ИСЕЧАК, на основу којег закључујеш и идеш дотле да машташ о зен пандуру. ок, ја ћу да останем са мојим промашеним поентама.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

"on meni a ja njemu"

hahhahahahhahahahahha

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...