Jump to content

Slike ljubimaca forumaša


Recommended Posts

E društvo, koji forumaš ima crnog labradora kojeg šeta po crvenom krstu, večeras u ljubičastoj majici? nisam ga mogao videti spreda, pa ne znam! kratko ošišan!

 

To je neki od mojih drugara sto su skoro uzimali majice :D

 

btw nabavio sam novu macu,pa cu sutra da ga slikam :D

Edited by uNkindTJM

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

I da je pazis kao oci u glavi. I da udavis komsiju.

Elem, evo od mene nesto. Nije moj, ali kao da jeste. Panter lepi. Kad je bio skroz maleni, i kad je porastao. Ima zube kao vampir :)

Sunce moje.

http://imgur.com/a/skwxk

Edited by overkind
  • Upvote (+1) 2
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Ако си активан и волиш да јурцаш по цео дан, Rhodesian ridgeback, или Родезијски гонич, чини ми се. Има лик у Блоковима тог кера.

Ако ниси у кондицији, бићеш, веруј ми :)

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

mada pitanje je koliko kod nas i po okolini mogu da se nadju neke egzoticnije rase?

 

Moze da se nadje (skoro) sve, samo je pitanje koliko ce to biti para i koliko ces cekati. Ako bas nema kod nas u Madjarskoj/Italiji ima bas sta oces i nije mnogo skupo da se uveze odande, naravno ne racunajuci samu cenu steneta.

 

Ако си активан и волиш да јурцаш по цео дан, Rhodesian ridgeback, или Родезијски гонич, чини ми се. Има лик у Блоковима тог кера.

Ако ниси у кондицији, бићеш, веруј ми :)

 

Pa to nikako ne bih preporucio nekome kao prvog psa :) Mislim lep je pas, ali ne moze se birati na osnovu toga, ne verujem da ima 3-4 sata dnevno da moze da ga seta i kondiciju maratonca :) Slicno kao i haskija sto ljudi masovno uzimaju a ne kapiraju da tom psu treba mnogo vezbe i setnje, tipa puta 5 u odnosu na dogu koja je triput veca. Mora se lepo raspitati o rasi da ne bi bio u problemu posle.

 

Edit: Ovaj Animal planet dog breed selector je zapravo jako koristan jer su to pitanja koja buduci vlasnik treba sebi da postavi.

Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

trupi,realno,evo ti pravi izbor,stavis ga u fioku od kashkaija i to je to,picke su pecene

1354975799_463353970_4-Jorksirski-terije

  • Upvote (+1) 2

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Jao kakav je macan :D Kao jedna od onih maca iz gifa sa muzikom, cini mi se. Ko sta slusa. Sjajan je.

Lici mi na sijamsku ili egipatsku macu malo po obliku glave.

  • Downvote (-1) 1
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...