Jump to content

Dexter


Corey

Recommended Posts

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

deseta epizoda

Možda i najlejm epizoda dextera ikada, mislim na to da se odmah na početku videlo da će se smuvati baš u ovoj epizodi... ali kada sam rekao lejm mislio sam na scenu kad joj kupi rukavice i kao "they are just like yours he he hi hi" ili kad se ona obuče u tamno i kao "you look... perfect."

Ne znam, možda sam ja pogrešno razumeo, možda su oni hteli da naprave parodiju na standarnde USA romantične komedije, mada čisto sumnjam da je to pitanju

Link to comment
Share on other sites

apsolutno se slažem sa mr podcastom

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Da je*o mamu, ono sa rukavicama, okej mi je to da se kontaju i da ubijaju zajedno[dejavu malo sa onom mnogo yummier britankom], ali brate kad mu gleda nozeve i kao jao lepi su...Shta su tebi lepi kravo...Uh! I onaj pogled dexterov kad je uzela svoje rukavice, to kao da je Uwe Boll rezirao :) Samo da se mane toga i

deseta bi mi bila sasvim okej :)

Edited by dig
Link to comment
Share on other sites

ni 10 ni 11 mi nisu nesto posebno, mnogo sam vise ocekivao posle devete. nema dovoljno adrenalina po meni, ova situacija sa lidijem se bas brzo i lako zavrsila mada ne mora da znaci, al opet.

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

meni je samo glupo ispalo to sto u trenutku kada ubija Liddy-ja, on ne ispusni ni jedan glas, ne zucne. a Dex ga lagano probada koz srce, da je brzo to odradeo pa i ajde. ali ovako on ga bode sporo a on cuti kao zaliven, a Quinn je tu oko komibja

inace jedva cekam finale :D

Edited by BaTa_R
Link to comment
Share on other sites

Posle John-a Lithgow-a.... ovaj "glavni negativac" mi nekako izgleda smeshno, bez obzira na to sto ih je vise itd. i sto su ti zlocini brutalni... prosto ne moze da prsmrdi trinitiju.

Sve ostalo mi se svidja, Deb i specijalno Quinn je u pozitivnom smislu povukao sezonu, kao i robokap jelte. Vidi se vec da je plot za sledecu sezonu na relaciji dexter-quinn, iako sam mislio da ce se nekako zavrsiti u ovoj.

Sto se tiche Lumen, malo je ispalo ... meh, sta znam. Tajno sam se nadao da ce Dekster i nju da ubije na kraju, da zabiberi sezonu.. sve u fazonu "ona nije kao ja, ne treba ostaviti svedoke" i da ce se tu skapirati kolko je poremecen ustvari.... oh well.

sve u svemu, odlicna sezona, iako mi nije bolja od prethodne.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...