Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

iRoomba ja ga uzimam za 250$!

Ali ga nazalost necu videti do leta :(

Nisam se bavio tematikom, ali u čemu je poenta "robota" koji čisti ujedno i ona mesta koja su najlakša za čišćenje? Proći usisivačem po sred sobe nije nikakva nauka, najgori su ćoškovi, iza kreveta i između više delova nameštaja itd.

Ovaj Roomba mi nikada nije delovao kao sposoban da to sredi, osim ako nema neki, da izvinete, pipu, pa onda mu ona, da izvinete, izađe, i onda usisa.

Link to comment
Share on other sites

sudio danas ceo dan turnir u fudbalu i pravo da vam kazem nije uopste tako lose suditi. Jeste da je sudija UVEK kriv, kako god da okrenes, ali dobar je i osecaj kad ti pricas sta i kako. I jos sam podelio 3 crvena kartona! :D

sad malo iskuliram, pa verovatno neki pes, a mozda i veceras odem na neku svirku, ko zna...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nisam se bavio tematikom, ali u čemu je poenta "robota" koji čisti ujedno i ona mesta koja su najlakša za čišćenje? Proći usisivačem po sred sobe nije nikakva nauka, najgori su ćoškovi, iza kreveta i između više delova nameštaja itd.

Ovaj Roomba mi nikada nije delovao kao sposoban da to sredi, osim ako nema neki, da izvinete, pipu, pa onda mu ona, da izvinete, izađe, i onda usisa.

ja to zamišljam ovako: roomba čisti te tako veće površine svaki dan (čak možda i više puta dnevno), a ti odradiš pravo usisavanje jednom mesečno umesto jednom nedeljno.

u pravu si da je lako usisati sredinu sobe, al mene mnogo smara da vadim usisivač iz špajza, sklapam ga, posle čistim itd... na stranu što, ako hoćeš da bude baš čisto, nije dovoljno da usisaš nego moraš prebrisati podove nekim džogerom posle usisavanja.

sve u svemu, sudovi i veš se peru sami, još da izmisle kuću koja se sama čisti i kurac koji se sam drka i možemo da pobijemo žene :D

e, da, coka gej

Link to comment
Share on other sites

Bio na rolerijadi, smrzo se ko picka i nagledao se dobrih zhenskih dupeta!

I ja prolazio pored, koliko su srećni klinci koji su dobili "venac od čipsa", čoveče :)

A pošto su zatvorili bili Kralja Milana, setih se pre par godina kako je bilo kul ono prva subota u mesecu, pa kao šetališna zona. Ne znam što toga nije bilo ove godine, evidentno su se i ljudi odvikli pa niko nije ni išao sredinom ulice.

ja to zamišljam ovako: roomba čisti te tako veće površine svaki dan (čak možda i više puta dnevno), a ti odradiš pravo usisavanje jednom mesečno umesto jednom nedeljno.

u pravu si da je lako usisati sredinu sobe, al mene mnogo smara da vadim usisivač iz špajza, sklapam ga, posle čistim itd... na stranu što, ako hoćeš da bude baš čisto, nije dovoljno da usisaš nego moraš prebrisati podove nekim džogerom posle usisavanja.

Dobro, to sve stoji ... za tako nešto ima poente, plus videh na netu da se lako "hakuje", što bi bilo posebno zanimljivo za videti šta sa tim dalje :))

Ja doduše imam neki usisivač koji nije ništa fancy, prilično "entry level" ali nije baš najgori vox, weg i slično, i on ima mogućnost da radi samo drška, kada ima neki maleni "rezervoar" na njoj, za skupljanje prašine i onoga što usisa, i onda njega koristiš za ta brza čišćenja i slično, a može da se nakači i na "veliki" usisivač kad hoćeš dugo da radiš. I onda taj "mali" deo stoji uvek negde relativno dostupan, a kabasti ostatak negde u ostavi.

sve u svemu, sudovi i veš se peru sami, još da izmisle kuću koja se sama čisti i kurac koji se sam drka i možemo da pobijemo žene :D

haha :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...