Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

omg poslednji post na prosloj strani:)

AAA, ff lajf, fejlovao sam..

Sa'cu se povadim..

pravi.jpg

Da li biste ikad verovali u reci i pesme moje, da vam u intervjuima zvucim poput Viki, Miki, Stoje, da sam nepismen k'o majmun, besprizoran poput proliva, da sam isti kao oni, zar bih bio POBUNA ?

Link to comment
Share on other sites

Nema sta da racunas, svi matori ovde su gledali Crnog Guju po n-ti put na svim televizijama koje su ga ikad emitovale :) samo omladina i ovi sto su tek otkrili "time before House MD" otkrivaju te fore :)

BTW, ovo je sigurno obislo globus zahvaljucici FB-u ali posto ima i nas koji nisu videli, najbolje face na svetu ikad

http://izismile.com/2010/08/20/cute_baby_photos_34_pics.html

Edited by Pekarman

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

hugh laurie je dosta poznat i cenjen u britaniji i njezinim kolonijama, kao i svim obozavateljima engleskog humora, sto zbog crne guje, sto zbog tv show-a Fry and Laurie, gde se glupira sa Stivenom Fryom. Odgledo sam par epizoda, nako nije lose.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

lol sta je vama:)

mislim, gledam u sliku i ne kapiram sta ocete da kazete njome sve vreme i sad skapiram i ono, zbunjen sam ekstra. pa njegova uloga u guji je sigurno poznatija i ustanovljenija pet puta od hausa...i starija lol.

ono "lol svarceneger, vidi, mr freeze glumi u terminatoru" fazon:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...