Jump to content

Happy momenti


Recommended Posts

omg, svuda neke buvare osim kod mene negde!

dajte stvarno recite ako ima nedje avtomata...video sam danas iz basa u sedamdesetom cini mi se na poljani lunac, jel bio neko da proveri jel ima igrica?:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

275px-SuperPang.JPG

moja omiljena igra

meni je ovaj pang carskiji zato sto si imao da trazis vockice i bonuse :)))

super-pang-collection-300x300.jpg

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

kako mi je bio odvratan taj period u igrama kada su masovno krenuli SVUDA da koriste prerenderovane 3d modele sa tim ogavnim "loptastim" modelima. Mislim da je Donkey Kong na SNESu prvi pokrenuo to. Tada su sve igre izgubile onaj šmek 2d-arta. Da ne pominjem vrhunac abominacije kao što su novi Monkey Island, Larry i slično...

Link to comment
Share on other sites

Chrono Cross,fantasticna igra koja je 2000. imala neverovatno dobre ocene i komentare vezane za gameplay.

chrono_cross_ks_screen.jpeg

Apsolutno fenomenalan soundtrack,po meni najjaci u istoriji gaminga

Cuvam original kopiju igre,otkopacu je za nekih 10 godina i pokazati deci ili kome vec,probudice fantasticna osecanja.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Setio sam se još jedne:

hunter-hunted.jpg

Hunter Hunted. Imao sam Windows 95, i komp mi je bio u kuhinji iz nekog razloga, nešto mi se valjda krečila soba, toga se sećam.

I nije hteo da radi jer nije bilo dovoljno memorije, pa sam pozajmljivao bio od nekoga još 8MB RAM da bih mogao da pokrenem igru :)

Link to comment
Share on other sites

Searchovao sam, izgleda da niko nije okačio:

timecom1.jpg

time-commando-windows-95-game-activision-mid-90s-1996-cover1.jpg

Time Commando

Jedna od onih divnih igara koje su stizale kao rippovi bez animacija i tako to. Inače se sećam, ovo je prvi cd kojeg sam iznajmio iz cd kluba (lol koliko je to propalo kao koncept) koji je bio negde kod cvetkove pijace, ali je bio povoljniji od svih, i onda ja bajsem zapičim do gore po nove igre. I od njih sam rentirao ovu igru kao prvu, a onda sam otkrio one "Gaming mix" ili kako su se zvali diskovi, sa po 100tinak igara na njima, to je bio vrh. Mislim da su mi disk 4 i 5 bili omiljeni, tj. sa omiljenim igrama.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...