Jump to content

Wow talks #4


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

'Oćeš da kažeš da je prot pally bulja u PvP-u inače?

Pa ne znam.Ja sam prot samo u pve-u.U pvp-u sam uvek igrao holy.

Mada kada me mrzi da naprezem zivce, ostanem u prot gearu/specu i trcim po zastavu...Poslednji put sam igrao pvp kada sam udario magu preko barijera i ostalih sranja shield of the righteous - 24000 i nesto. :tf:

Link to comment
Share on other sites

rasne i klasne server first su ukinuli koliko sam upucen, dok je za fishing realm first bio bug koji je trajao 1 dan jer su ljudi pecali kroz neke teksture do hyjala i uzeli ribe za 80+ lvl i sace samo da ih skuvaju plus mogu da se predaju ovi novi cooking/fishing daily kvestovi za isto mali boost na pocetku skilla . za sve ostalo nemoj da spavas i nadji nekog da ti pomogne i imaces sanse duzmes nesto :c

Link to comment
Share on other sites

ja reinstaliro i sad mi je 20 giga umesto 30

al me jebe nesto, stalno oce da skida non-critical updates, a kontam da je skinuo sve (naravno, dok skida te updates, ne pomera se bar, skida kurac moj). mogu da odem na play, nije problem, ali imam neki neizdrz:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

e, posto neam kinte za catu i pretpostavljam da cu da budem cata-less tipa 2-3 nedelje, uzo sam da drndam warriora. sad sam na jedanaestom levelu, uzeo sam fury jer mi deluje fun...el moze neko samo ukratko da mi kaze neke sekvence i na sta da obrlatim paznju? moze i za kvesting i za pvp. fala drugari, visim vam na kari!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ja sam na low levelima igrao arms,doduse imao sam heirloome.sve ti se bukvalno svodi na udaranje mortal strajka.

kasnije sam se prebacio na fury,uzeo 2 satare i GAZI :D

najbolje ce ti biti da sam kontas u 1 instanci kako/sta ide,tako ces realno najjace nauciti,posto mi mozemo da ti solimo pamet do sutra,od cega neces i imati velike vrednosti.

Link to comment
Share on other sites

pa dobro da, al prosto da imam neki fidbek, pa da uporedjujem sa onim sto se meni cini dobro...za sada nesto kontam (12lvl) charge-[victory rush ako ima]-thunder clap-rend-bloodthirst, ali mi bloodthirst deluje suvise do jaja da ga tek tad klepim, mozda da izbacim rend posto i ne znam tacno sta bleed radi:) i sad treba da dobijem neki heroic strike jos malo, trip mi je sto warr ima sto komada istih tripova (strike, bloodthirst, heroic strike, a tek sam poceo lol)...protiv ljudi nisam probao, to cu oko petnaestog nivoa:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

dulio izbaci thunderclap sa action bara, a bloodthirst ne stekaj to ti je glavni napad pored heroic strike - ovo kad istreniras obican strike sklonis. koliko sam ja shvatio, on sluzi samo za low lvl da imas nesto instant da bacas. rend je najobicniji dot, kako to mislis sta radi?

btw, cata je spremna, digital upgrade ftw

Edited by Dr. Steinman
Link to comment
Share on other sites

fala sad mi je jasno:)

tooltipovi nisu vise detaljni nego 'omg rend causes target to bleed', ja mislio da nije dot uopste nego kao on bleed, pa je za to vreme manje sposoban il tako nesto lol:) ovo za obican strike mi pade na pamet, al otkud znam, taj rad fala:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Koje je danas bilo mass gankovanje u Icecrownu gde se rade daily questovi.. nepamtim ovakav pokolj poslednjih godinu dana. Verovatno samo uvertira za sutra!

Jel' ima negde lvling guide za 4.0 patch? Gde levelovati na 40om?

Vec je bilo postovano al izvolte :)

Klasican leveling guide kao pre 4.0 ti generalno ne treba jer su sada zone mahom linearne i tesko je izgubiti se. Nema vise one kolicine skrivenih questova, samo ides i pratis pricu od jednog do drugog quest hub-a.

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...