Jump to content

Wow talks #4


markotod91

Recommended Posts

Suze arms warriora su najsladje.Proverio sam armory i zamisli jedan od hardest hiting spellova je critovao mocong warriora 16k i on sad place.Zamsisli porocov mu se DFO i spell koji crituje regularno po 25k,critovo je moconog pvp wara sa 900resi sa celih 16k.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ah ti si jedan od onih sto igraju Harry potter carobnjake koji stave facu na tastaturu i ubiju nesto. A posto vidim da nisi zavrsio osnovnu skolu jer ne znas da racunas, 16172 + 2121 je 18293, al dobro, manje WoW-a, vise skole i naucices da sabiras

Можда је она седми разред.. али је друго полугодиште!

Link to comment
Share on other sites

16172 + 2121 je 18293, al dobro, manje WoW-a, vise skole i naucices da sabiras

jaoj pa nemojte biti kanteri od petnes dina...nemojte, sad i ja igram ovo, sad mi je stalo:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Kao sto rekoh arms war suze su najsladje.Kad oni kukaju na faceroll,to je to.Da te je udario 25k pa da places ali celih 18k,neverovoatno.Vise wow i naucicesi neces plakati ili si ti od onih kojima je njihova klasa najadnija a sve ostale su op,a ne kontaju da su ustvari oni jadni.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

@Doolio: jeste car levelovati ispocetka, ali kad kreces ili kad ti je to tipa drugi, treci heroj, a kad posle godina i godina igranja krenes 10-og, 15-og heroja, videcu te :) Mada to stoji i dalje da je kupovina i prodaja sranje, i da bih ja prvi zatvorio wow oglase, jer se i dalje grizem sto sam prodao druida sa kojim sam toliko stvari prosao... :/

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

naravno, nemojte me pogresno razumeti, kontam to, naravno da ti nije isto, pa levelovati drugog lika nije isto ko i levelovati prvog, nesto ko s podizanjem dece! [:D]

ali jednostavno, ako dodjem do tog stadijuma, kontam da cu da uzmem da igram nesto drugo, to sam hteo da kazem. a realno, ako kontas svoj account kao trud, onda sto si igrao? i jos davao pare? naravno, trud postoji, ali ne u tom kontekstu, svaka aktivnost je trud jebiga, trud je i igrati basket jer trcis i umaras se, mozda se i povredis, ali POENTA - sam taj basket je i nagrada. i ne ocekujem da mi iko da pare za basket ispred zgrade na kome sam se umorio i sjebo nogu, ali sam se super proveo, jer da se ne provodim super, ne bih pikao basket:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam da li sam retard s'obzirom da mi arena partner ocigledno nije .... Dignemo na 2k ja sav srecan sto sam uspeo u zivotu kad ono ... u roku od sat smo pali na 1.8k , ja ne znam kako ni zasto ... Sve u svemu imam pitanje pre svega za Kilija ili za bilo koga sa warr-om , da li ''lako'' dobijate Rogue Dpriest u 2's ? Ukoliko je odgovor ne recite kako vas dobiju :P

PVP = Player VS Pillar

Link to comment
Share on other sites

Sve u svemu imam pitanje pre svega za Kilija ili za bilo koga sa warr-om , da li ''lako'' dobijate Rogue Dpriest u 2's ? Ukoliko je odgovor ne recite kako vas dobiju :P

imas 2 resenja

1. nadji smourn

2. nadji novu glavu

ili najlakse resenje odgledaj neki film na wcmovies. dahis po mogucstvu iz s6 sve je objasnio svaku partiju protiv svakog setapa sta i kako u dinar

Link to comment
Share on other sites

@ Gankaloth http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Talnivarr&cn=Ardyhdrolmai ( cutaj ime od pozadi ) , on je 100% imas na njegovom sajtu stream , taj rogue sa njim je Kalimist =\

@ Killy , ne vredi pogledao sam tonu filmova jednostavno ne vredi , warr switchuje na mog priesta , ukoliko nemam dismantle partija je gotova , a druid koji igra sa warr , recimo baca

cyclone na mene kad switchuju , ja i ako imam trinket , znam da mi sleduje jos 1 cyclone minimum za to vreme priest je crko , ponavljam ovo se odnosi na ljude koje sam prvi put sinoc

video ( 2k rating ) na 1.8k i ispod nemam tih problema a druidi uglavnom popiju 7-8 manaburna pa je sve ok i ne izlaze iz tree forme :D Al ovo sto sam sinoc doziveo je katastrofa za mene =\

Edit : Sad sam skapirao , Killy ja igram Rogue-a ne Warr-a xD Zato sam i pitao ako gubite od tog compa kako izgubite tj. u cemu vas ''nadigraju" Rogue i Dpriest ;)

Edited by Breeee

PVP = Player VS Pillar

Link to comment
Share on other sites

nekoliko svojih pristova + us account na kome verovatno ima jos nekoliko + arena serveri na kojima ima pristove + lan serveri u kojima igra prista

to je realno jedini nacin da neko zaista bude bog jedne klase kao sto on jeste

a iskreno za ove sve godine ko je hteo mogao je tako nesto da uradi

+ ako igra druge setupe na tim raznim likova verovatno je i bog znanja cele igre

@bre

a mislio sam da si warr izvini

jbg kao rogue imas 30 nacina da igras svoju klasu i ne postoji definicija niti je ikad postojala da sad warr i hilera dobijaju 100% prista i rouga posto je to nemoguce kao ni obrnut slucaj

Link to comment
Share on other sites

e, aj malo i ja da se javim posle nekog vremena:)

stigo sam do 53. nivoa i primecujem da sam sve grdji u pvpu:) tj nisam ja grdji tehnicki, bolji sam naravno jer se navikavam na kontrole i abilitije, nego izgleda ljudi bolje igraju ili mi ne odgovara duzi fajt. pa reko da mi malo prodiskutujete way of teh pvp rogue:)

ja sam na nizim nivoima imao prilicno uspeha sa velikim dmgom za kratko vreme, valjda zato sto su ljudi slabije gearovani ili je balans moj dmg - njegov hp isao u moju korist. tipa uradim cold bloodovani ambush, pa onda drndam sinister strike, uz dismantle (ako su krmad) ili sutiranje (ako bacaju gije). e sad to naravno ne moze, jer cu mu skinuti pola energije, a onda cu da najebem od koje god klase, pogotovo ako me warlock uplasi ili dotuje, to je overkill totalni:)

onda sam ja tako isao po netu i video da ima stunlock i video neke sekvence za stunlock. naravno, glup sam ko kurac jos uvek da ih primenim i zapamtim, tako da mi za sada i dalje bolje ide ovaj "udri sto jace u najkracem mogucem roku" sistem.

rokao sam sve u assassination, neam pojma, posle cu mozda da respecujem, al rano mi je za ta razmisljanja kad jos nisam konforan ni sa igrom, a kamoli sa nekim class tweakingom:) u svakom slucaju, jel moze nekih par tipova za pvp, ako vas ne mrzi, moze i pojedinacno vs odredjenih klasa ili u odredjenim situacijama. u bgovima mi je okej jer se ljudi biju i ja mogu tu steltovan da ulecem kad ocu i da radim timske stvari, tipa kickujem nekog magea koji ne zna da sam tu ili dismantlujem warriora ili finisiram nekog ko je slab na heltu, a ne konta me da sam tu itd.

medjutim u world pvpu mi je problem jer osim stelta nemam nikakvu prednost (drugi ljudi, konstantan fajt), pa tako i pristup kontam da mora da bude drugaciji. jednostavno sta god da uradim, nemam dovoljan arsenal da ubijem nekog, vec mi jebu kevu jer se ja istrosim i mogu da pusim kurac, a njima je ipak ostalo pola helta:) verovatno su i gearovaniji od mene, al mislim da to nije neki preteran problem, vise mislim da gresim i da moram nekako ili da smanjim vreme za koje treba da ih roknem, ili da ih onesposobim da reaguju dok ih ne ispeglam (stunlock?).

takodje me interesuje, koliko je isplativo preziveti? posto igra sama po sebi nema maltene nikakav penal za umiranje osim petnes sekundi trcanja, pa me zanima ovaj princip. u smislu, da li da gutam health potione u world pvp fajtovima ili ne? recimo blindujem lika i bandagujem se za to vreme? pretpostavljam da je ovo individualno, ali otkud znam, mozda postoji neki kvorum posto igra ima sto godina.

fala svima unapred:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

necu da lupam posto nikada nisam igrao dalje od 40tog rogua, ali prilicno sam siguran da bese cs > narokaj 5 combo pointa > ks > nabijes opet 5 combopointsa, finishing move > restealth (vanish?), pa opet jovo nanovo.. javice se vec neko ko igra rogua :)

i da, uzmi offhand specialization talent u combat grani, 50% inc dmg na offhand weapon mislim da je a-must-have za svakog rogua :)

takodje me interesuje, koliko je isplativo preziveti? posto igra sama po sebi nema maltene nikakav penal za umiranje osim petnes sekundi trcanja, pa me zanima ovaj princip. u smislu, da li da gutam health potione u world pvp fajtovima ili ne? recimo blindujem lika i bandagujem se za to vreme? pretpostavljam da je ovo individualno, ali otkud znam, mozda postoji neki kvorum posto igra ima sto godina.

jeste individualno, sve zavisi od tvoje procene, da li zelis da se izhilujes i bacis gold-dva na taj pot ili ti nije bitno da li ces umreti ili ne :) a bandage sam koristio kad god sam mogao, i u duelima i u bg i u worldpvpu, toga uvek imas..

Edited by reiser
Link to comment
Share on other sites

Doolio, kad vetj igrash assassination, batali ss i talentuj mutilate, usput napumpaj seal fate, poison talente takodje. U pvp ne koristi deadly poison na oh nego stavi wound (ili mind numbing ako idesh na kastera).

Kad napadash nekog idesh generalno ovo shto je reiser reko - otvorish ga sa cs, pa mu kresnesh mutilate (to je sigurna 4 komboa, ako procne seal fate onda je i 5), pazish kad mu prolazi stun pa idesh ks i nastavljash da ga pumpash. Kad mu prolazi drugi stun imash nekoliko opcija: ili vanish pa sve ovo ispochetka, ili gouge pa kad prodje taj disable nastavish da ga rokash s ledja, ili blind. Ovo ne mora tim redosledom, nego zavisi od tvoje procene. Ja generalno nisam neki pvp igrach, ali poenta ti je da uskladish dmg burstove sa cooldownima za stunove, u sushtini treba da kupujesh vreme i da ga drzish u stunu dok ti se ks cooldownuje. I sinister strike nije tvoj najbolji drugar ako igrash daggere.

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

mutilate sam dobio pre par nivoa, tako da ga sad koristim, ali uglavnom ili u nekom mass fajtu ili na mobovima.

cs je pretpostavljam cheap shot? znaci cheap shot, pa mutilate, pa kidney shot na kraju stuna, pa onda ispocetka (ili vanishujem ili gougujem dok se ne napunim opet)? dakle, ss (sinister strike?) nije nesto koristan sa daggerima. pretpostavljam zato sto nisu krmad od oruzja? sto se tice poisona, stavljao sam deadly na main, a ja mislim instant (onaj sto usporava) na off.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

mutilate sam dobio pre par nivoa, tako da ga sad koristim, ali uglavnom ili u nekom mass fajtu ili na mobovima.

cs je pretpostavljam cheap shot? znaci cheap shot, pa mutilate, pa kidney shot na kraju stuna, pa onda ispocetka (ili vanishujem ili gougujem dok se ne napunim opet)? dakle, ss (sinister strike?) nije nesto koristan sa daggerima. pretpostavljam zato sto nisu krmad od oruzja? sto se tice poisona, stavljao sam deadly na main, a ja mislim instant (onaj sto usporava) na off.

Što bi rekao čika Stole - NE!! Ne samo da nije koristan, nego nemoj da ga koristiš nikad kad imaš dagger u ruci. Ajd' posle ako budem imao vremena na poslu ću da ti napišem malo. Nisam pro, ali dovoljno za battlegroundove i world pvp. :)

Ozbiljna konverzacija na WoW pricajte?

34933.gif

34933.gif

Link to comment
Share on other sites

Znam Killy da nema ''recept" za pobedu u areni , ali ja nisam dobio ni 1 jedinu partiju vs warr rdruid , ako krenem na druida warr ce

na priesta , a ja druida mogu da bijem danima i da ga nikad ne skinem na manje od pola , najblize sto smo bili pobedi je fear+blind na druida

i za to vreme bijemo warr-a , warr pao na 6-7% hp-a , promenio stance nabacio shield sto mu dalo taman helta da druid izasao iz stun-a i nahilao ga =\ Pritom igram kao envenom i ne zalim se kako bije envenom , cak sta vise crita kao blesav

ali nemam resenje za warr rdruid ...

@Doolio - Sad tek krece rogue da bude zanimljiv , veruj mi da ces outland zavrsiti u roku od par dana , a vec sto su ti rekli muti je bolji od sinister strike , jedino ukoliko bi ti zeleo da probas Subt spec. sa preparation ( resetuje ti cd na Vanish , Sprint ... ) pa da udaras backstab i/ili hemorage =\ Mozda ti se i svidi subt. treba da probas sve grane , koja odgovara tvom stilu igranja nju ostavis do 80 lvl , posle ces lako

da iskopiras neki spec :D Mada realno dzabe ti mi sve ovo pricamo kad ce 4.0.1 za 10-ak dana tako da ni ja ne znam sta cu da igram xP

PVP = Player VS Pillar

Link to comment
Share on other sites

mutilate sam dobio pre par nivoa, tako da ga sad koristim, ali uglavnom ili u nekom mass fajtu ili na mobovima.

cs je pretpostavljam cheap shot? znaci cheap shot, pa mutilate, pa kidney shot na kraju stuna, pa onda ispocetka (ili vanishujem ili gougujem dok se ne napunim opet)? dakle, ss (sinister strike?) nije nesto koristan sa daggerima. pretpostavljam zato sto nisu krmad od oruzja? sto se tice poisona, stavljao sam deadly na main, a ja mislim instant (onaj sto usporava) na off.

Jeste, otprilike je to general idea. Nije prioritet da protivnika skenjash u dva udarca (to retko prolazi, pogotovo ako bijesh nekoga ko nosi gvozdjuriju od armora), nego da pametno redjash stunove i disablove da dotichni ne moze da mrdne, a kamoli da uradi neshto. Od poisona koristi ono shto ti trenutno odgovara - instant, mind numbing ili wound; crippling (to je onaj shto usporava movement) je ok ali kad vetj igrash assassination onda talentujesh Deadly brew pa sva tri napred navedena rade + i crippling efekt. Deadly poison nije cool za pvp jer je dot, pa brejkuje gouge i blind kada tikuje, a generalno tjesh u pvp retko da nastekujesh deadly na target dovoljno da envenom odradish sa nekim konkretnim efektom.

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

@Dreadnought - Deady poision sasvim dobro radi u pvp , pa makar lupio envenom i na 1 combo sa 1 stackom deadly poisona cisto da ti se otvori envenom buff sa kojim u roku od 2 sekunde nabijes 5 stacks deadly poisona . Tbh ne secam se da li to postoji/radi na 50+ lvl tako da mozda gresim :D I dalje mislim da bi trebao da proba subt , zanimljiviji je ako nista drugo =\ A i armor ne utiche na envenom tj. nema veze da li bije plate , mail ili cloth , udarace isto . Bila je pricha o tome na AJ na pocetku S6 , zato su svi igrali envenom jer prosto subt je zahtevao arp koji tada nije bio toliko zastupljen kao kada je dosao ToC/Icc/Rs drop . S'druge strane vidim igraju ljudi subt. i sa full ap gems =\ Nisam pametan !!!

PVP = Player VS Pillar

Link to comment
Share on other sites

fala svima.

-vidim spominjete patch kao da ce da izresetuje sve zivo, oce li on stvarno da razdrnda dosadasnje treeove?

-jebem li ga, kvestujem sa deadly poisonom, pa mi ostane i ako naletim na nekog dok trckaram, inace sam skontao da ne valja za taj stun trip, pa ako blejim i ne radim nista, a queueovan sam za bg, onda ne mazem daggere:)

-assassination sam uzeo jer mi je delovao kul kad sam hoverovao misem na pocetku, a kontam sad da doteram to do kraja, pa posle kad budem imao kintu i neko znanje gotivnije, da eksperimentisem.

-jel slice'n'dice u nekoj prici? meni lici da vredi za neku pve stoku, ali ovako mi deluje da nema neke koristi i da se bezveze bacaju kombo poeni. mada sam sad poceo u pve da otvaram sa ambush-slicedice i onda mutilate i ss i taman mi kod regularnih mobova slice traje do kraja fajta sa ta dva-tri kombo poena od ambusha.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...