Jump to content

Wow talks #4


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sve dok ne naucis da napises sta si linkovao, barem ja , necu otvoriti takav link nikad u svome zivotu

Da, užasno je naporan sa tim, ali pošto je retardiran i ne može da nauči, onda jebi ga, ja klikćem ako mi se klikće.

Ovaj link je baš zanimljiv. Diskusija i glasanje na AJ forumu koja klasa je obeležila arenu u WoTLK.

Link to comment
Share on other sites

Paladin je definitivno obelezio wotlk,posebno holy,kao i destro ili affli lock.Iskreno se nadam da ce malo u Kataklizmi da ubace vise priesta u pricu,jer trenutno ima malo likova koji igraju top timove sa priestom na high ratingu,pa da se i ja vise ukljucim u PvP sa moja 2 priesta.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da svi posmatramo to na ovaj nacin. Necu da preterujem,ali sam otprilike siguran da je u 70%(ako ne i vise)arena teamova koji igraju na high ratingu imaju obavezno palu kao healera.Lok je isto bio do jaja zastupljen,ali mislim da ne u tolikom procentu.Ne zelim ja da kazem da su ostale klase zanemarljive,jer nisu.Ali,ja to posmatram na ovaj nacin:disci priestovi,koji su mi main likovi jos iz tbca kada su healovi druje bili najjaci,su i dalje(cast izuzecima) slabo zastupljeni u high rating teamovima.To je ono sto me do jaja nervira,jer nit' imam zelje da sedim 10 sati za kompom da stignem Hydru ili Muqqa ,nit' mogu.

Edited by Hyperion
Link to comment
Share on other sites

Priest , Rogue i Mage su uvek bili neka zlatna sredina , warriori su ili bili nerfovani toliko da nisi mogao ni vevericu u dalaranu da ubijes , ili su buffovani toliko da ne znas sta ces sa njima , nikad nisu nasli balans za warriore . Po meni 2 klase su obelezile Wotlk , S5 i S6 definitvno Dk-ovi S7 i S8 definitvno shamani . Zaboravio sam da kazem da je Ret Pala izuvao svojevremeno :P Al jbg proslo je dosta od tih dana :D

@ Hyperion - Imas dosta high-rated priestova , pogotovo shadow priest i rogue u 2's , a jedno vreme i Lock , SPriest resto shaman su bili cest comp u 3's . Tako da kao sto sam rekao priestovi i rogue's su tu negde u sredini uvek ih ima na high rating :D

Inache da li 4.0.1 donosi brisanje ArP sa gear-a i stavlja mastery umesto njega ? ( moguce da sam ovo totalno pogresno protumachio )

Edited by Breeee

PVP = Player VS Pillar

Link to comment
Share on other sites

Gem conversion based off of existing colors.

Red:

Bold->Bold (Str)

Bright->Delicate (AP->Agi)

Delicate->Delicate (Agi)

Flashing->Flashing (Parry)

Fractured->Smooth (ArP->Crit) now Yellow!

Precise->Precise (Expertise)

Runed->Brilliant (SP->Int)

Subtle->Subtle (Dodge) now Yellow!

Yellow:

Brilliant->Brilliant (Int) Now Red!

None->Fractured (Mastery) New Gem

Mystic->Mystic (Resil)

Quick->Quick (Haste)

Rigid->Rigid (Hit) Now Blue!

Smooth->Smooth (Crit)

Thick->Subtle (Def->Dodge)

Blue:

Lustrous->Sparkling (Mp5->Spirit)

Solid->Solid (Stamina)

Sparkling->Sparkling (Spirit)

Stormy->Stormy (Spell Pen)

Cataclysm Gem Setup Summary:

Red:

Bold (Str)

Brilliant (Int)

Delicate (Agi)

Flashing (Parry)

Precise (Expertise)

Yellow:

Fractured (Mastery)

Mystic (Resil)

Quick (Haste)

Smooth (Crit)

Subtle (Dodge)

Blue:

Rigid (Hit)

Solid (Stamina)

Sparkling (Spirit)

Stormy (Spell Pen)

Link to comment
Share on other sites

Ovaj silencer postao multi milioner, gde god da odem samo vidim njegovu reklamu za wow-serbia. Nebitno koj je sajt i dali je vezan za wow ili ne, cak i na YT, gledam nesto primer englez objasnjava razliku izmedju valett i valay i pored reklama wow serbia ...

SILENCERU POKLONI MI KOMP ZA KATAKLIZMU, PLZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

Treba mi :D

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Kada ce ljudi ukapirati da nije potrebno da linkuju stvari koje su vec okacene na mmo-champ ili kod Steve. A pogotove nema potrebe za tim ako je vest bajata 3 nedelje

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Neprate svi.

Nepratim zato sto npr. kad sam pratio WotLK betu bilo je u jednoj nedelji vise promena nego u celom TBCu i na kraju 90% stvari nije izaslo u wotlk.

Sada samo otvaram linkove koj se postuju zato sto nije sve jednako interesantno i ko zna sta ce izaci live a sta nece.

Kao npr. sad u cata beti 10 puta su promenili imp ship, prvo je bilo da ne izadje iz shipa kad se dmg i kada istekne ship onda primi instant taj dmg koj je gutao u shipa, pa su onda promenili da primi sav dmg koj je gudao 3 sec u shipu od kada je prv put dmgovan, pa su onda promenili da izadje iz ship cim je dmg ali je 3 sec u stunu, pa ce mozda opet to da promene, ko zna koliko je bilo promena za taj ship.

Ovako ako neko misli da je nesto interesantno linkuje, pogledam samo to i gotovo, a ne da citam mesecima silne strane promena i na kraju izadje sam 5% od toga.

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Defias+Brotherhood&cn=Junice

NA 1200 MMRA IGRA OVAJ MAJMUN AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

IGRAM NA HOLY PALI IZ DOSADE IGRICU U 2V2 I NE MOGU DA OUTHEALUJEM DMG KOJI UDARA MAJMUNCINA SVE VREME

I DECKO JE NA 1000 RATINGU SA SVIM NARANDZASTIM ITEMIMA I HEROIC TRINKETIMA

Link to comment
Share on other sites

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Defias+Brotherhood&cn=Junice

NA 1200 MMRA IGRA OVAJ MAJMUN AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

IGRAM NA HOLY PALI IZ DOSADE IGRICU U 2V2 I NE MOGU DA OUTHEALUJEM DMG KOJI UDARA MAJMUNCINA SVE VREME

I DECKO JE NA 1000 RATINGU SA SVIM NARANDZASTIM ITEMIMA I HEROIC TRINKETIMA

Ti i tvoj team mate imate daleko lošiji gir od njega, a on ima više resilienca od tebe. Misliš da to ima neke veze? Misliš da bi bilo normalno da možeš da outhealuješ lika koji je bolje girovan od tebe?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...