Jump to content

Liga Sampiona 2010/2011


GibanicA

Recommended Posts

  • Replies 696
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

opstanak ili ne,bili su prvi u grupi sa lionom i benfikom, izbacili su sasvim solidnu valensiju i aktuelnog prvaka evrope.

mada zasto bi se ja uopste trudi da tebi bilo sta objasnim kad si zamlata koja samo misli,sanja i drka na runija i mancester..verovatno ces sad da nam objasnis da je ramires ustvari faulirao evru u 90m..

Link to comment
Share on other sites

rajan gigs je toliki car da te prosto bude sramota sto su danas face kristijano ronaldo,bekami i ostala metroseksualna pederastija

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

prolazi celzi

ja bih voleo,ali dokle god je slina tores na terenu,a ramiresh najbolji njihov igrach,cisto sumnjam...celsi moze da spasi jedino resurektovani drogba,ali sa obzirom da mu je trenutno moral ko kod skolarija,nema sanse...

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Gigs > Chelsea

Drogba je stvarno zver od igraca, da kojim slucajem igra u ManUtd niko ne bi mogao da ih pobedi (cak ni Barsa kontam [:D]).

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Stvarno man je juce demonstrirao silu , raduje me sto su u usponu forme bas kada treba pred zavrsetak sezone , imali su par provlacenja u poslednjim kolima ali evo sada se vidi da man utd svake godine ima sve slabiju ekipu ali opet pravi vrhunske rezultate jbg tata fergie radi posao , o mr Gigsu samo reci hvale deda je objasnio svima kako treba da se igra moderan fudbal i ucutkao sve.Rooney je postao vrhunski timski igrac ima ga svuda na terenu kao sto nije bilo prethodnih godina , vraca se igra odbranu vraca se po loptu kao veznjak zapocinje napad stvarno je zastrasujuce odakle mu toliko snage. Mozda bi bila druga prica za Chelzi da svi igraci od kojih se ocekuje igraju na nivou , ali svi njihovi igraci su jednostavno zatajili ne zna se ko gde udara , jedini Drogba master samaranja u PESU ( 4 igraca drzi na ledjima :D ) uvek ostavi neki utisak dal usao sa klupe ili igrao celu tekmu , kako kaze GibanicA pevac Torres ne zasluzuje da igra uopste ne bi me cudilo da ga mr Abramovich proda na leto i sa tim parama kupi dva solidna igraca. Sve u svemu Man je sigurno u finalu nema sanse da shalke ima resenje za njihovu odbranu ili bilo sta slicno , shalketu je i prolaz kroz grupe bila premija ove sezone [:)]

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...