Jump to content

Liga Sampiona 2010/2011


GibanicA

Recommended Posts

  • Replies 696
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski-fudbal/194042/Sjajna-Barselona-potpuno-nadigrala-Arsenal-Sahtjor-ponovo-jaci-od-Rome

eto sta cu ja reci,pisao sam to i tresla mi se ruka

ali opet,place mi se kakvu je protekciju imala barsa u obe tekme,no nebitno je,nemamo ni za cim da zalimo jer jebeno nismo sutnuli na gol!!!!!!!EJJJJJJJ!Venger je rekao da ce napasti barsu i ko sisica je izasao,jebo ga tomas rosicki!!!Omaleni magicni mis je morao biti na terenu!Da smo ostali sa 11 ne verujem da bi nam strpali jos dva komada,mislim da bi mech otisao u produzetke i da bismo tamo dunuli,ali sta bi bilo kad bi bilo...

a ti protose,nemoj da branis arsenal vise molim te,ovaj tim barselone je i definitivno najbolji tim koji je ikada korachao planetom

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Nedosudjen penal za Barsu u prvom poluvremenu

Ako se dobro secam,i u prvoj utakmici je ponisten cist gol Mesija zbog ofsajda, kad je naleteo na onaj odbitak. Ako

Ovo ne potire onaj drugi zuti Van Persiju, naravno :D. Ali glupo je da ljudi upiru bes ka Barseloni zato sto je sudija lose sudio. Posle onako dobre partije Barselone, na kraju svi pricamo o jebenom sudjenju.

edit : ni ovo nije sudio :D

x610.jpg

UPS :D

Edited by r_10

This sentence defines me.

Link to comment
Share on other sites

RVP nije trebao da dobije crveni za ono shutiranje posle pistaljke ali je trebao da dobije barem zuti za ono udaranje u facu Busketsa pri kraju prvog poluvremena, kada je bio iznerviran zbog hvatanja za gushu od strane Abidala. Isto, barem zuti, je trebao da dobije i Abidal.

Arsenalovi navijachi nemaju prava da se bune na navijanje jer je mesiju ponisten cist gol u Londonu. Barsa je zasluzeno prosla dalje a onaj prvi gol mesija, sa onim podizanjem preko Almunije je pravo malo remek delo.

leo.jpg

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

barsa sabila igricu, gotovo.

nema sta da se prica, mogao je arsenal da prodje, da se nije cesc izindijanisao sa onom petom, 0-0 poluvreme... svasta bi bilo!

i pored toga, mogli su da prodju da rvp nije dobio crveni, bilo bi gusto, verovatno bi barsa dala jedan gol, a u produzetcima ovi vec ne bi mogli toliko jak presing da igraju...

pa cak i posle toga, imao je arsenal sansu, ALI JEBENI NIKLAS PRIMA LOPTU K'O DA MU JE MAJKA JAVOR A OTAC BREZA, SOMINA JEDNA NEOPEVANA, OBESIO BIH GA O ONU ZVAKU KOJU PREZIVA SVAKU TEKMU!

opet, barsa sasvim zasluzeno prolazi dalje, mogao je i arsenal veoma lako da prodje, ali sta ces, ipak bolji ide dalje... samo mi je zao sto arsavin nije igrao od pocetka umesto, nemamsrcaniotkucaj rosickog, al sta je tu je, ide se na fa kup i ligu sada! :)

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

u nedelju ćete da poduvate za kup, a onda ćete da poduvate i protiv nekog blekpula za bodove i poz. koji ste luzeri to nije normalno. srce će mi prepući kad oni bednici uzmu titulu, sa najjadnijom ekipom u poslednjih 15 godina

pk :::::::::::::DDDDDDDDDDDDDDDDD

fml

Link to comment
Share on other sites

arsen je suvise gledao proslogodisnje polufinale ls i pomislio da moze da se brani ko picka 90 minuta..samo sto mu niko nije rekao da koscielny i djorou nisu samuel i lusio..a ni on nije zoze da se ne lazemo..fabregas i on iskljucivi krivci..da je uveo Shamaka/Ekonoma/Nekog Navijaca/Sekretaricu mesto bendtnera arsenal bi prosao na onu sansu u 90m..ovako, ko ga jebe, neka crkne i neka razmislja koliki je debil ispao..

naravno da je barselona sabila ali budite realni - da li je iko ikad gledao tekmu gde jaca ekipa promasi TOLIKO prilika i ne bude kaznjena za to? katastrofa..a inace ovakvu barsu malo ko moze da zaustavi..mozda bas prljavi mancester na neku prevaru ili celzi na tvrdo..ovi ostali su nebitni..

Link to comment
Share on other sites

zasto i dalje ljudi pricaju o cistom ponistenom golu mesija iz prve utakmice,kad je to regularno ponisten gol jer se lopta odbila u nazad od pedra,a niko nije gledao u tom ternutku gde stoji mesi

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

zasto i dalje ljudi pricaju o cistom ponistenom golu mesija iz prve utakmice,kad je to regularno ponisten gol jer se lopta odbila u nazad od pedra,a niko nije gledao u tom ternutku gde stoji mesi

U pravu si. Sad sam gledao ponovo, i lopta mu se odbila od Pedra a ne od golmana.

Edited by r_10

This sentence defines me.

Link to comment
Share on other sites

ne znam kako igrace milana nije sramota da se zale da su bili bolji a ispali su..igrali su protiv ekipe koja je 160 od ukupno 180 minuta igrala bez najboljeg igraca, protiv ekipe kojoj u napadu igraju pokretni visoki kontejner i malo unapredjenija verzija volkota..naspram pato-robinjo-ibra..i pijanac koji ih je takticki potpuno eliminisao u ova dva meca

nadam se ukrstanju sahtjora i salkea :)

Link to comment
Share on other sites

a cekaj imaju aktivan rezultat sa kojim prolaze, zasto bi se oni otvarali i napadali (ne kazem da su bili sposobni da napadaju, ali nisu ni imali potrebe za tim) ,objasni?

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...