Jump to content

Recommended Posts

Jel se desilo nekom ovo nakon startovanja igre? Na 71% downloada mi izbaci:

The patch "pc-game-hdfiles\StarCraft II Editor.exe" could not be applied. (MD5 mismatch: expected 0x6E21EE5A7B1D755819D09B2B7505896D, actual 0x09D1171F0E9DA1B3DA97B8BAFAEFC61A.)(PTCApply_BSDiff failed.) If this problem persists, you may be able to solve it by uninstalling and then reinstalling the game. If you are unable to correct this problem, please contact Blizzard Technical Support. (BNUpdate::PTCApply)

Šta da radim? :)

Link to comment
Share on other sites

Poslednji original koji sam kupio je bio Dead Space. :) Imam inspiraciju, mislim da znam kako da nateram igru da prihvati peč a ako ne, skinuću sa torenta neku drugu varijantu. :)

Laki hvala, nastaviću da te impresioniram. :D

Edit: Jebem ga u usta ipak neće! Instalacija prođe glatko, pečovanje u okviru instalacije takođe, startujem sc2.exe, krene da pečuje i smori na 71%. Probao sam sa 3 različita sc2.exe kreka kao i sa originalnom fajlom i uvek isto. takođe i obe varijante onog battle.net .mpq fajla. Kapiram da nema pomoći, nastaviću sa downloadom od drugog haxxora. 10x anyway

Edited by abohac
Link to comment
Share on other sites

instaliras, pokrenes i pustis da patchuje, pa tek onda crackujes.. mora da radi. Meni se cini kao da si replacovao taj StarCraft II Editor.exe pre patchovanja

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA po milioniti put: probao sam sa normalnim sc2.exe i sa krekovanim sc2.exe. Uvek isto. Starcraft II Editor.exe nisam ni takao.

Link to comment
Share on other sites

ajd ovde da pitam, da ne otvaram novi topik

pricali smo vec o ovome u beti, al me zanima kako se sad sc2 ponasa pri igranju istog akaunta sa dva kompa...kapiram da ne bi bio problem dok se ne bi desavalo da taj drugi pokusa da se uloguje dok si ti vec logovan

i druga stvar...sc2 stavlja sve sejvove i account informacije u my documents na c-u...posto mi je igra instalirana na f, a hocu da formatiram c, jel nece biti problem da samo kopiram ceo taj folder nazad na c kad zavrsim reinstalaciju wina...mislim da se ne zabaguje nesto na bnetu

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Da, ja sam čak uspeo da iskopiram ceo SC2 folder gde je igra bila instalirana i da iskopiram na drugi komp, i sve je radilo (naravno, nisam samo imao lokalne sejvove i repove)

A ako se uloguješ na nečiji account a on je već u igri, onda se dešava da ti njega šutneš iz igre (u sred partije, najčešće [:)] ) a ti se uloguješ normalno. (a posle on tebe kickuje, i tako... [:)] )

Link to comment
Share on other sites

ajd ovde da pitam, da ne otvaram novi topik

pricali smo vec o ovome u beti, al me zanima kako se sad sc2 ponasa pri igranju istog akaunta sa dva kompa...kapiram da ne bi bio problem dok se ne bi desavalo da taj drugi pokusa da se uloguje dok si ti vec logovan

i druga stvar...sc2 stavlja sve sejvove i account informacije u my documents na c-u...posto mi je igra instalirana na f, a hocu da formatiram c, jel nece biti problem da samo kopiram ceo taj folder nazad na c kad zavrsim reinstalaciju wina...mislim da se ne zabaguje nesto na bnetu

Ako se drugi loguje izbacuje te odmah sa bneta, uz poruku you have logged in from another computer, znaci bilo gde u game-u, ili welcome screenu letis napolje :), znaci samo 1 igrac moze da igra odjednom. Dalje ako tvoj drugar nema slucajno kesa za igru ali bi da igra offline, samo se ulogujes kod njega i ima play as guest koliki hoce. Zakljucak samo 1 igrac moze da bude odjednom pod istim acc-om na bnetu (bilo isto u beti), a play as guest moze da ih bude x. Acc ti nece nikad banovati (osim u ekstremnim slucajevima), mene je drugar x puta izbacio iz igre i nista :).

Dalje repovi se skladiste na tvom kompu u my documents, iskopiras ceo folder negde, posle instaliras igru patchujes i ako hoces mozes single overwrite fajlove ili lupi ceo folder ne bi trebalo da bude problema :).

Ja bih na tvom mestu uninstalirao SC 2 posle reinstalacije sistema, jer se secam da je u beti bilo dosta fajlova van maticnog foldera (mislim da su to promenili za full igru), ali kada ti bude izasao prvi patch 90% je da ces morati da uradis reinstall :).

Edited by gile23
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...