Jump to content

Mundobasket 2010


leisure

Recommended Posts

  • Replies 568
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Videcemo sutra kako ce biti. Moramo da resimo utakmicu u 2-3 cetvrtini, da bismo bili pshicki odmorni za argentinu. Takodje me interesuje kako ce Maric da odigra :) Mislim da nije on taj kvalitet kao Krle i Kosta. Mada slabo poznajem kako igra Australija, gledao sam ih nesto malo protiv nemaca.

Ako ne useremo motku na ova dva meca, idemo na cro/slo/bra. Od njih je mislim Hrvatska ubedljivo najslabija, a ona ce verovatno biti cetvrta u grupi, a mi mozda jos imamo sanse da budemo prvi kod nas. Mada mozda bi bilo iskusnije da budemo 2 ili 3, da izbegnemo spance koji su usrali motku pa ce biti 2-3 u svojoj grupi.

toliko me je zbunila ova disertacija, da idem odmah na fiba da proverim pravila pre nego sto se izletim da nikada nista gluplje u zivotu nisam procitao :)

Link to comment
Share on other sites

realno gledano spanija se raspada,to je kao da biste rekli da ne zelite da idete na francuze na mondijalu :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

realno gledano spanija se raspada,to je kao da biste rekli da ne zelite da idete na francuze na mondijalu :)

ja npr ne bi zeleo :).odlicno poredjenje si napravio.francuska se raspada u fudbalu ali ako se izmuljaju kroz grupe postaju jako opasni jer tempiraju formu za te zavrsnice,ko 2006.spanci su pre godinu dana isto ocajno poceli i na kraju uzeli.ameri su cak razvili teoriju da su spanci hteli 2 a ne 1 mesto u grupi da se ne bi sa njima sastali do finala...ali su malo preterali pa ce zavrsiti kao 3 :).ipak,to su vec teorije zavere.

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Trn sto je Savanovic retard? Jesi li ti svestan sta pises? Jedini koji slabije igra ceo turnir je Tepic koji se iz ne poznatih razloga raspada po terenu. Svi ostali odradjuju naspram svojih mogucnosti. Danas Macvan nije blistao , Paunic nije ni ulazio ali su ostali pokidali. Ne realno bi bilo da 12 igraca odigra kvalitetnu partiju svaki put.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Ako pobedimo Argentinu, prvi smo u grupi sigurno...sto bi znacilo da cemo izbeci Spance, jer ako prodjemo, u 1/4 finala u tom slucaju igramo sa 3. iz C grupe i 2. iz D(njihova grupa gde oni male sanse imaju da budu bar 2. ustvari, prakticno nikakve)

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

ja npr ne bi zeleo :).odlicno poredjenje si napravio.francuska se raspada u fudbalu ali ako se izmuljaju kroz grupe postaju jako opasni jer tempiraju formu za te zavrsnice,ko 2006.spanci su pre godinu dana isto ocajno poceli i na kraju uzeli.ameri su cak razvili teoriju da su spanci hteli 2 a ne 1 mesto u grupi da se ne bi sa njima sastali do finala...ali su malo preterali pa ce zavrsiti kao 3 :).ipak,to su vec teorije zavere.

spanci se raspadaju,riki rubio je postigao 17 poena na 4 mecha!!Fora ima 23 asistencije,a sad sam gledao,ima 5 ukupno na ova dva tezha mecha,protiv litvanije i francuza.Jedini konstantan je Navaro,a nesto kao igra i Mark Gasol,i to je to.Naravno da ne bih voleo da idemo na njih,ali ako bismo ih dobili ne bih plakao,ionako moras da pobedis sve da bi bio najbolji,tako da ono..

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Realno nikad izjednacenije prvenstvo. Bukvalno ima 10 ekipa od kojih svaka moze svaku da pobedi. Svi pricate da Hrvate ladno prolazimo ako se sa njima sastanemo, ja bih iskreno da njih izbegnemo posto imaju ok tim a protiv nas su uvek napaljeni kao da im zivot zavisi od toga, mislim da bi lakse prosli brasil. Uostalom videcemo protiv ARgentine sta ce biti... jebesh kalkulacije treba sve da se dobije!

Edited by pirun
Link to comment
Share on other sites

Argentinu je mnogo tezak protivnik, bice napeta utakmica. Spanci se mozda sad raspadaju, ali oni se stede nisu ni oni glupi, sad ce da pruze slabije partije, a onda kada treba ima da odigraju ljudski, isto je bilo i na svetskom u fudbalu, nisu oni toliko glupi. Ameri su mnogo zajebani, sa bilo kojom ekipom dosli, eh kada bi oni sastavili top tim :), tim koji bi im dao 40 poena bi bio odlican :). Imamo mi boljih igraca od Teodosica, samo sto oni nece da igraju za reprezentaciju :).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...