Jump to content

separe vs klupa


Recommended Posts

  • Replies 373
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Objasni molim te sta znaci da sin svoga oca radi kod svog matorog. Tacno i precizno, koliko si ti dragocen radnik svom ocu, sa strane rentabilnosti, da ne ide sa tobom u minus, kada spucavas tolike pare? Da li bi tvoj cale za 10x manje para mogao da nadje radnika koji ce raditi vise i bolje od tebe, zato sto nije sin tvoga oca i usput ne biti naravno u situaciji da se bahati?

Cisto matematicki razmisljam, koliko ti kostas caleta, sine svoga oca i koliko on tu daje zato sto ima, a ne zato sto mora toliko da te plati?

Cisto matematike radi, s obzirom na to cime se moji bave, kada moj cale posalje majstora na ugradnju motora za daljinsko otvaranje kapija ovaj dobije 50 eura za ~4 sata ugradnje. Ja dobijem 30. Takvih ugradnji ima 5-10 mesecno.

Svaki dan idem na par intervencija sto se tice elektromotora, a ako neki nije pod garancijom samo izlazak na teren je 20 eura, ja dobijem 10, Dok bi majstoru bio placen sat i dobio bi ~5 (ako nije prekovremeni rad).

Druga stvar, softver kojim se upravlja cela proizvodnja od 30 radnika plus maloprodaja sam ja pisao. Zatim,SRS obrazac i konceptualni projekat koji sam izmodelirao po kome je radjen softver je cale odneo na jednu katedru na ftn i procenjeno je da takav softver vredi 800k dinara, 3 potpisa doktora nauka i 2 magistra ispod dokumenta. Ja sam za to dobio 800 (lol :(( )

E sad, to sto ja imam srece da me rodio cale koji radi 0/24 i koji se ubija da obezbedi posao za 30 radnika, a samim tim i meni je druga stvar.

I ono, prilicno sam fino i kulturno dete, nikad nisam bio privodjen, zapisivan, nisam krao, srao, bezao od kuce, svadjao se sa matorcima i sl. Sto kaze matori, dok si ti ok prema sebi i meni i ja cu biti prema tebi. Izvinte, ali ja imam 22 godine, zavrsio sam e2 na ftn sa 9,14 (ajd i nije neki prosek) ali sam upisao no1 tehnicki univerzitet u eu na computer science. pa valda zasluzujem da me cale kat-kad i pocasti ako vec ima uslova. Ja bih moje dete, sigurno.

Ali ti kad si jeo u Meku, jeo si jer si gladan (da, mogao si i na nekom drugom mestu, al ruku na srce sad je svuda skupo tako da se nisi baš bahatio time što si jeo tamo). A oni kad pokušavaju da impresioniraju zilj po separeima, to je toliko pogrešno traćenje vremena i para da je to tužno. Jel su te ziljavuše tako kvalitetno društvo i nakon izlaska s njima sav treptiš što si se oplemenio jer si bio u njihovoj blizini, pa se ne možeš odbraniti od poriva za izlazak među njih? Jel nema drugih dobrih riba po gradu koje bi mogao jebati, muvati, tizovati, flertovati sa njima, šta god, pa da imaš izgovor, "ali ja izlazim tamo jer su to sve vrh pičke"? U krajnjem slučaju, izlazak u takve klubove i preterano trošenje para na pića koja se piju zbog brenda a ne kvaliteta je najverovatnije pokrivanje nekih kompleksa, verujem da bi neki psiholog tu imao štošta da kaže, tako da prosto nije isto kad se bahatiš na takvom mestu u fazonu "look at me, im so superior" i kad diskretno izađeš negde na par pića da zaista popričaš sa nekim. Ili to, ili ja prosto mrzim kad se neko bahati iz bilo kog razloga i ne priznajem opravdanja, čak ni to "mlad sam, kad ću nego sad".

Ponavljam ovo mozda 70. put na forumu od kada sam ovde. Najveca greska jednog subjekta u donosenju suda bilo o cemu da se radi je da svoje misljenje postavi za reperno i sebe za obrazac po kome ljudi treba da se ponasaju. I samim tim ja sam se uvek trudio da kada treba da dam sud o necemu da budem sto objektivniji i neutralniji, da se oslobodim licnih afiniteta i zakljucaka do kojih sam dosao kontempliranjem o nekoj temi. Moj zakljucak je moj.

Samo iz tog razloga ja ne kazem ljudima koji daju silne eure na WOW (buy+mesecno ili kako vec ide), HON (30$ valjda), SC2 (60$ valjda), novi procesor sa ultra kul 4 jezgra, nova graficka gde u q3 na dm6 kad se zabijes u hodnik imas fps 999 i sl. Ne, neko to voli i neko ce na to da da pare iako je za mene to mega gubljenje vremena, asocijalizacija i sl. (primetite konstrukciju 'za mene').

I to sto neko voli da prca dobre picke nikako ne moze biti lose. Meni picka ne treba da sa njom razmenjujem mudrosti jer za to imam oko sebe 3-4 najbolja drugara, koji su mega nacitani, mega dobri studenti, ljudi i mega inteligentni momci. picke mi sluze za razonodu (bez uvrede to 'picke', jel). mozda se moje misljenje ne slaze sa necijim, verovatno se ni ja sam necu slagati sa sobom kad budem imao 30 (tada cu zeleti zenskog druga da me prati kroz zivot i imamo celjad), ali sad imam, ponavljam, 22 i zena mi ne sluzi da sa njom provodim neko kvalitetno vreme. i molim bez predrasuda, riba koja dobro izgleda i izlazi na ta mesta i dalje moze biti, pametna, inteligentna ili posve mudra (sretao sam primeraka jer obicno sa svakom pre ili kasnije da se vidim na kafi i ispricam da vidim sta ima u toj glavi). primera radi, upoznao sam ribu koja je 88 kao ja a zavrsila prava sa 9+ a ima sise do neba i pravo je lepa i zgodna, upoznao sam ribu koja je god dana pre roka zavrsila molekularnu biologiju i ima najjaci crno sarkasticni smisao za humor na svetu, a upoznao sam i manekenke he he ja volim kurac.

I jos na kraju da dodam, svakog bi trebalo da boli paja sta ko radi u svom dvoristu sve dok to njega ili bilo koga drugog ne ugrozava. Da li ce neko dati na ferarija, graficku ili vodku, totalno je svejedno, stvar ukusa.

Pa brate nisam ja Draško da idemo okolo i kastujem dve smrti neprijateljima :D , mislim to što ja i dalje mrzim i osuđujem bahaćenje, ne znači da obavezno mislim da to neko radi jer je slab čovek i da treba da ga "prevaspitam" po svaku cenu, nego jer verovatno ne zna za drugačije. Moje je da ovde kažem šta mislim (na manje ili više "emotivan" način), nečije je da se sa tim složi ili ne, ja svakako ne nalazim sebe tako velikom moralnom i etičkom gromadom da namećem bilo kome bilo šta niti sam prošao nešto u životu pa imam kredita za to.

Vidis, ovo ovde sto si uradio je prilicno drsko. Ti sebi dajes za pravo da tvrdis kako si ti na pravom putu, a mi na krivom i da ti poznajes moralna i eticka nacela dok mi ne i da bi ti mogao ali neces da nas prevaspitavas. Ovo se zove bezobrazluk i prepotentnost. Cime je izazvana je za neki drugi topic mozda.

Pa zato sto jeste retard i mali smrad.

Sto mrzim kad ovi srednjoskolci pocnu ovako nekvalitetno da se ubacuju u raspravu trolom.

Edited by pobedar
Link to comment
Share on other sites

Meni picka ne treba da sa njom razmenjujem mudrosti jer za to imam oko sebe 3-4 najbolja drugara, koji su mega nacitani, mega dobri studenti, ljudi i mega inteligentni momci.

Speak of the litle devil.

Dobro je dok god nisu zergovi.

A to sto u ribama vidis samo seksualnu zabavu, a kasnije ces da trazis "podobnu" zenu je samo tvoj nedostatak koji si verovatno nasledio iz porodice u kojoj cale radi 0/24.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Vidis, ovo ovde sto si uradio je prilicno drsko. Ti sebi dajes za pravo da tvrdis kako si ti na pravom putu, a mi na krivom i da ti poznajes moralna i eticka nacela dok mi ne i da bi ti mogao ali neces da nas prevaspitavas. Ovo se zove bezobrazluk i prepotentnost. Cime je izazvana je za neki drugi topic mozda.

Gde ja tvrdim da sam na pravom putu i da bih mogao da vas prevaspitam, što si retard? Ja sam u tvojim očima i bilo čijim drugim još jedan NPC pored puta na koga klikneš i izađe oblačić teksta i ti možeš da pročitaš šta tu piše a možeš da odskakućeš svojim questom, kako ja tačno mogu da utičem na tvoj život bez tvoje volje?

Evo i ja sad mislim da si ti kompleksaš jer se neko "drznuo" da ti kritikuje životni put. Odnosno ne mislim sad nego od ranije al to je sad druga priča.

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

@Mohi

Radi i mater, odnos je egal, ne brini se ti za to mohi. Sta si ti nasledio, budi nekulturni neobrazovani trol?

Gde ja tvrdim da sam na pravom putu i da bih mogao da vas prevaspitam, što si retard? Ja sam u tvojim očima i bilo čijim drugim još jedan NPC pored puta na koga klikneš i izađe oblačić teksta i ti možeš da pročitaš šta tu piše a možeš da odskakućeš svojim questom, kako ja tačno mogu da utičem na tvoj život bez tvoje volje?

Evo i ja sad mislim da si ti kompleksaš jer se neko "drznuo" da ti kritikuje životni put. Odnosno ne mislim sad nego od ranije al to je sad druga priča.

Nisam ja sinak kritikovao tebe vec tvoj stav. Boli me kit sta ti mislis o meni i mom zivotu i mom zivotnom putu nego si samo drsko nastupio u iznosenju stava.

Cek da citiram.

mislim to što ja i dalje mrzim i osuđujem bahaćenje, ne znači da obavezno mislim da to neko radi jer je slab čovek i da treba da ga "prevaspitam" po svaku cenu, nego jer verovatno ne zna za drugačije

Postavio si se tako da kazes da kad to neko radi ili je slab ili ne zna drugacije (nema treceg) sto znaci, ja, vudi, znam bolje, a i jaci sam covek od vas.

E to je kompleks, ako si se vec drznuo stvari tako da nazoves :-)

Edited by pobedar
Link to comment
Share on other sites

i posle kad Vam daki napiše da ste kompleksaši onda je on retard i mali smrda jel tako?

Zasto jedna tvrdnja mora da bude netacna da bi druga bila istinita? Ja jesam kompleksas po ovom pitnju a daki, iz vidjenog, jeste retard i mali smrad.

pa zato sto odma editujem, tripujem da ne pises dok editujem...

ono sto ja generalno pricam, neka moja deviza, a koja mi se opet cini logicna, ne zato sto se ja rukovodim time, nego eto, logicki, bi bila - live and let live/die:)

dakle, ako neko oce da me bije, to je agresija i ugrozavanje i onda cu da se bijem sa njim. ali ako se neka dvojica koja nemaju veze sa mnom biju zato sto vole, nek se biju brate.

da li sam ja s vremena na vreme ljubomoran? da. ali to smatram za svoju slabost koju cu sigurno ispraviti, pa makar i morao da idem dvaes godina na tibet. i ne izjednacavam moje emotivne reakcije sa samim sobom i svojim stavovima.

Ja uvek pisem, buahahahhahaha :)

Super ti deviza, zasto se onda ne pridrzavas nje u mom slucaju? Jel ti sad sinulo koliko si neiskren prema samom sebi, cak ni jendu prostu devizu ne mozes da ispostujes? Da mozda neces da kazes da se tvoja deviza ne odnosti na moj slucaj tj. prosto si morao da napises da me ne razumes i da ti nisam jasan a da to nikako ne ulazi u ravnodusnost tj. Live and Let Live/Die parolu? Nisi u redu :)

Los ti primer, i necu da te diram na kontu toga. Razumem koji ti je stav, ne moras da ga objasnjavas.

Ja smatram da ti lazes samog sebe. Na vise nivoa. Prvo lazes sebe da si dovoljno dobro formiran i da posedujes samorespektivu da osudjujes svoja osecanja, medju kojima je ljubomora. Drugo, lazes sebe da ti emocije ne formiraju stavove i tebe samog. Drugacije nije moguce, nisi robot. Covek je skup svega sto ga cini, cak i te emocije. Samo zato sto ti smatras da si bolji od samog sebe ne znaci da jesi.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

thesaurus: Ironija

Dvaput sam dozvolio da me istrolujes, neces treci put :-) Vodicu raspravu sa nekim ko poznaje pravila dijalektike i logike, i argumenti mu nisu "LOL GLUP SI".

Ja smatram da ti lazes samog sebe. Na vise nivoa. Prvo lazes sebe da si dovoljno dobro formiran i da posedujes samorespektivu da osudjujes svoja osecanja, medju kojima je ljubomora. Drugo, lazes sebe da ti emocije ne formiraju stavove i tebe samog. Drugacije nije moguce, nisi robot. Covek je skup svega sto ga cini, cak i te emocije. Samo zato sto ti smatras da si bolji od samog sebe ne znaci da jesi.

Nhf, ali lose smatras, ocenjujes prema sebi. Dulio ni jednog trenutka ne odaje utisak da je takav kao sto ti smatras.

Link to comment
Share on other sites

Zasto jedna tvrdnja mora da bude netacna da bi druga bila istinita? Ja jesam kompleksas po ovom pitnju a daki, iz vidjenog, jeste retard i mali smrad.

Ok, na ovo sam i mislio, jer je bilo sličnih priča i ranije - daki okači sliku iz separea, i onda kreće hejt, odnosno isplivavanje kompleksa kod određenih ljudi ovde, koji to neće da priznaju za razliku od tebe, i za to ti skidam kapu.

Jednostavno, apsolutno mi je neshvatljivo da neko nekoga mrzi zato što ovaj ima više para od njega, al jebiga to je tako u Srbiji, uvek nam je neko drugi kriv za nešto (BOG/NATO/KOŠTUNICA/MIŠKOVIĆ)

I ne, nisam tatin sin pa da zato branim dakija, naprotiv, samo pokušavam da budem objektivan.

Link to comment
Share on other sites

kako se oni to bahate ?:) onda se svi ovde bahatimo jer svako od nas ima neku stvar koju je kupio a ne koristi je ili mu ne treba :) mogao je i bez nje :)

je li bi vi vozili ferarija da imate pare da priustite :)

to je to... i meni dodje da napisem nesto pogano ovde, ali krenem od sebe... dao sam 20 evra da promenim rasu u igrici... a nisam neki freak ili nolifer... isekao sam se u tom trenutku i kraj...

ne volim glasnu muziku (na koncertu da, ali u lokalu... pfft...) vise volim da komuniciram sa drugarima u "normalnim" uslovima, nego na splavu... polugole ribe koje vrckaju guzicama i nadaju se narudzbini ili pozivu za sto pored, me ne zanimaju... ali svako ima svoj ventil...

Link to comment
Share on other sites

Zasto jedna tvrdnja mora da bude netacna da bi druga bila istinita? Ja jesam kompleksas po ovom pitnju a daki, iz vidjenog, jeste retard i mali smrad.

Ja uvek pisem, buahahahhahaha :)

Super ti deviza, zasto se onda ne pridrzavas nje u mom slucaju? Jel ti sad sinulo koliko si neiskren prema samom sebi, cak ni jendu prostu devizu ne mozes da ispostujes? Da mozda neces da kazes da se tvoja deviza ne odnosti na moj slucaj tj. prosto si morao da napises da me ne razumes i da ti nisam jasan a da to nikako ne ulazi u ravnodusnost tj. Live and Let Live/Die parolu? Nisi u redu :)

Los ti primer, i necu da te diram na kontu toga. Razumem koji ti je stav, ne moras da ga objasnjavas.

Ja smatram da ti lazes samog sebe. Na vise nivoa. Prvo lazes sebe da si dovoljno dobro formiran i da posedujes samorespektivu da osudjujes svoja osecanja, medju kojima je ljubomora. Drugo, lazes sebe da ti emocije ne formiraju stavove i tebe samog. Drugacije nije moguce, nisi robot. Covek je skup svega sto ga cini, cak i te emocije. Samo zato sto ti smatras da si bolji od samog sebe ne znaci da jesi.

priznajem da sam podlegao emo reakciji kad sam video tvoj post i osudio tebe, rukovodeci se svojim sebicnim EMO (kljucno) stavovima. i rekao sam da mi se to desava. to nije laganje sebe, to je konstatacija. ali ja iz te konstatacije izvlacim da treba da radim na sebi. ne mislim da je to laganje sebe, ja sebe analiziram i gledam najuspesnije sto mogu.

razlika izmedju mene i tebe je ta sto ti konstatovanje sebe uzmes zdravo za gotovo (covek nije robot), a ja ga uzmem kao nesto sto ne valja. istina je da "podlezem samom sebi" i da nemam savrsenu percepciju i odvajanje emo reakcija od gotivne analize usred burnih rasprava, ali radim na sebi.

ja licno mislim da to ne predstavlja laganje sebe, vec neku drugu stvar u smislu da je prepoznavanje problema korak ka resavanju istog. a mislim da je emo reagovanje u diskusiji losa stvar - ne mislim da je emo reakcija u jebanju losa stvar npr:) dakle ne mislim da covek treba da bude robot, ali mislim da moze da radi na sebi. ja sam svoj put izabrao, ti si svoj. odreagovao sam emo i to jeste bilo licemerno s jedne strane, ali ne namerno jer sam "flawed" i noob sto se tice tog puta.

a to sto ljudi nisu roboti, to ne znaci da ne mogu da rade na sebi i da se menjaju, pa da je tako ja bi verovatno trco po ulici go, ali to ne radim i to ne zato sto ne smem vec sto nemam ni potrebu, dakle, to je postalo deo mene.

EDIT OLOLOL:

prosto si morao da napises da me ne razumes i da ti nisam jasan a da to nikako ne ulazi u ravnodusnost tj. Live and Let Live/Die parolu? Nisi u redu :)

a ovo je druga stvar jebiga. to sto ja imam neke devize, ne znaci da ne mogu da se raspravljam i da kenjam do zla boga, cak i agresivno, to samo znaci da necu da ti namecem nesto niti da propagiram. nisam ja proziran i ravnodusan sa tom devizom, ja samo pazim da prikocim kad vidim da radim nesto sto ne valja - tipa da sad, ne znam, pricam okolo da je daki jadan ili da ga bijem ili nesto tako.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ok, na ovo sam i mislio, jer je bilo sličnih priča i ranije - daki okači sliku iz separea, i onda kreće hejt, odnosno isplivavanje kompleksa kod određenih ljudi ovde, koji to neće da priznaju za razliku od tebe, i za to ti skidam kapu.

Jednostavno, apsolutno mi je neshvatljivo da neko nekoga mrzi zato što ovaj ima više para od njega, al jebiga to je tako u Srbiji, uvek nam je neko drugi kriv za nešto (BOG/NATO/KOŠTUNICA/MIŠKOVIĆ)

I ne, nisam tatin sin pa da zato branim dakija, naprotiv, samo pokušavam da budem objektivan.

Nisi tatin sin al si glup za obojicu. 90% ljudi ovde hejtuje dakija jer je daki, tj retard po visegodisnjem forumskom iskustvu.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ali ti kad si jeo u Meku, jeo si jer si gladan (da, mogao si i na nekom drugom mestu, al ruku na srce sad je svuda skupo tako da se nisi baš bahatio time što si jeo tamo). A oni kad pokušavaju da impresioniraju zilj po separeima, to je toliko pogrešno traćenje vremena i para da je to tužno. Jel su te ziljavuše tako kvalitetno društvo i nakon izlaska s njima sav treptiš što si se oplemenio jer si bio u njihovoj blizini, pa se ne možeš odbraniti od poriva za izlazak među njih? Jel nema drugih dobrih riba po gradu koje bi mogao jebati, muvati, tizovati, flertovati sa njima, šta god, pa da imaš izgovor, "ali ja izlazim tamo jer su to sve vrh pičke"? U krajnjem slučaju, izlazak u takve klubove i preterano trošenje para na pića koja se piju zbog brenda a ne kvaliteta je najverovatnije pokrivanje nekih kompleksa, verujem da bi neki psiholog tu imao štošta da kaže, tako da prosto nije isto kad se bahatiš na takvom mestu u fazonu "look at me, im so superior" i kad diskretno izađeš negde na par pića da zaista popričaš sa nekim. Ili to, ili ja prosto mrzim kad se neko bahati iz bilo kog razloga i ne priznajem opravdanja, čak ni to "mlad sam, kad ću nego sad".

evo teme u kojoj se slazem sa voodoo-om... ali ako bi svi voleli isto ono sto volimo ti i ja onda bi njih 200 doslo da muva tvoju i moju devojku, a zilj bi ostao nedojeban... rusi se balans...

Link to comment
Share on other sites

@ topik

Na letovanju sam trosio skoro 50 jura na vece, naravno, nije mi zao para. Da mogu, trosio bih vise, al jbg, ovoliko sam uspeo da ustekam. Pare koje dam na provod mi ostanu za ceo zivot, tako bar ja gledam na to.

Ne smara me kada daki okaci neke slike iz separea and shit, pogotovo ako je sa Longlijem, jer je on car i zna ko je Jeru The Damaja, a 88. godiste je. Ima smisla u onome sto je daki napisao u tom dugom postu. Dakle, nije on jadan zbog toga sto uziva, nego zbog svoje razmazenosti i bezobrazluka i sto to svoje 'imanje kesha' nabija ljudima na nos, pa samo dodatno iritira ljude ciji roditelji nemaju kesha za neke osnovne stvari, a gde jos da daju deci da se provode.

Da, daki jeste mala sisica u dusi, to sam se licno uverio ovde zilion puta.

Link to comment
Share on other sites

Nhf, ali lose smatras, ocenjujes prema sebi. Dulio ni jednog trenutka ne odaje utisak da je takav kao sto ti smatras.

Totalno si usao u raspravu nepozvan, bar sto se tice ovog segmenta. Da si uzeo da osporavas moje misljenje o tebi pa da kaze covek da imas neku solidnu polaznu tacku tj. o tebi se prica ali ne. Ti si izabrao da osporavas moje misljenje o Dooliu. Plus nisi ni specifican povodom toga, vec si uopsteno rekao da je pogresno ne ulazeci u detalje gde gresim. Mozda zato sto ni sam nisi siguran koje je moje misljenje o Dooliu? Po tebi, sta ja mislim o Dooliu?

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

koji sam ja car, od jedne recenice napravim dvaes!:)

ali mislim da su moji mega postovi losa stvar i cesto presipanje iz supljeg u prazno i mislim da je korisnije i gotivnije da to ispravim i da pisem konciznije! nisam robot, nisam savrsen, ali radim jebiga [:D]

pekar i daki:

lol ajmo sad da analiziramo dulija:) koji topic brate:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Totalno si usao u raspravu nepozvan, bar sto se tice ovog segmenta. Da si uzeo da osporavas moje misljenje o tebi pa da kaze covek da imas neku solidnu polaznu tacku tj. o tebi se prica ali ne. Ti si izabrao da osporavas moje misljenje o Dooliu. Plus nisi ni specifican povodom toga, vec si uopsteno rekao da je pogresno ne ulazeci u detalje gde gresim. Mozda zato sto ni sam nisi siguran koje je moje misljenje o Dooliu? Po tebi, sta ja mislim o Dooliu?

Nemoj ga, sad ce da okaci jos jednu fotku iz separea.

koji sam ja car, od jedne recenice napravim dvaes!:)

ali mislim da su moji mega postovi losa stvar i cesto presipanje iz supljeg u prazno i mislim da je korisnije i gotivnije da to ispravim i da pisem konciznije! nisam robot, nisam savrsen, ali radim jebiga [:D]

Realno si gore ponovio istu stvar na 5 nacina.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

cekaj,jel mozes da sagledas jednom iz drugog nekog ugla,da budes objektivniji?

trenutak spontanosti i istinske zelje za necim moze biti kupovina novog ferarija od 200k eura. mozda se nekome spontatno i sa istinskom zeljom prismrkala koka a moze da je priusti,isto kao i ti tih 7 piva u birtiji. razlike izmedju tebe i njega nema,ako gledamo sa moralne strane. obojica trosite da bi zadovoljili neki svoj hir...

ferari vs mek moze da se poredi... koka vs pivo ne moze... procitaj sta je doolio napisao :P

more ili napijanje, ferari ili gajba... to je ok... kokain je nesto drugo...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...