Jump to content

geografske pitalice


Dule_smor

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Valjda po rasi pasa čiji je naziv glasio canarie insluae(valjda , lol) što znači ostrvo pasa?

Edited by aleksandar_

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Aco, sledeci put vidi da bar izbegavas dva puta pisanje reci valjda u jednoj recenici, a potom i ovo "(valjda, lol)", koje je stvarno glupo za dodavati nakon tacnog odgovora koji nije kratak i tezak je da se zapamti za ljude koji znaju. Ljudi ce pomisliti da si koristio gugl... :/

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

zavisi od brzine kojom se kretao i putanje pre nego što je upao u gravitacionu zamku, sumnjam da postoji pravilo. al desetine hiljada kilometara na čas su u pitanju u svakom slučaju.

Link to comment
Share on other sites

Loše sam pitanje postavio.

Uglavnom su brzine od 11 km/sec (40,232.50 kph), to 72 km/sec (257,488.00kph!)

Ajde postavljaj Ivane

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Mislio sam na belu,zutu,crnu i mesovitu.Rasisti jedni :P .Tacan ti je odg Ivane bela

rasa cini oko 42%ukupne populacije sveta dok je zuta 36%,mesovita 15% i crna 7%.

Trebalo bi da su tacni ovi podaci ako nisu uvek imate google tu.

Edited by Thunderstorm

It’s better to burn out than to fade away

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...