Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kao drugo, u kulturnom svetu airmax nose samo indijci i pakistanci, i to poneki tek.

to je ianche najlakshi anchin da uochis srbina, kao i nashu ziljavu ribu, to mozesh prepoznati bez greshke gotovo, a takodje i nasheg lika koji se istripovao da je italijan:P:)

Eto, i sad da sam ja to rekao nakon kratkog boravka po inostranstvu, ispao bih dosovska pizda.

Mislim jebote kako se lako uocimo :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Drzavni ispit je korak koji ce ti pomoci da se diferenciras od ostatka. Da li si znao da 67 posto HR managera prilikom odabira kandidata bira kandidate sa drzavnim ispitima, i veruje da oni vrede vise, i da treba da imaju vecu platu?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

oko raspoznavanja srba u inostranstvu, pričao mi ortak priču sa mikonosa, neki bahanalija klub, svi raskalašani, đuskanje, svi pijani nadrogirani ovakvi onakvi, tip ribi vadi sisu za stolom, jedino u separeu u ćošku pet bg riba sede, puše pljuge i puće se. lol

Zapravo sam matori prdonja :D

Ja se izvinjavam ako si se nasla uvredjena :)

šta se bre izvinjavaš, pwnovao si je

Link to comment
Share on other sites

takodjer :)

ja da sam na grujinom mestu stalno bih opijao calte vidim da se provredni odma prosipa djubre pere ves sudove nije lose :)

a "svadja" podseca na spansku seriju :)

nisam ja rekao da smo se svadjali nego da je postao jako naporan :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...