Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dosao mi neki lik po robu, i cukam mu ja fakturu...

lik: (gleda mi majicu) rur, a?

ja: a a

lik: milan?

ja: djukic

lik: da, da, djukic (klima glavom)

ja: eo faktura poz

lik: poz (odlazi)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

[roflmao]

mene je pre neko veče odmeravao lik u buregdžinici(mada imaju samo pite:) ), i nešto gunđao o mojoj majici dok se nisam okrenuo da vidim o čemu se radi. U pitanju je neki lik što je pikao kvejkericu sa starim glavama, uglavnom se čudio kako je do sada opstao taj RUR. Samo eto nije čuo za Đukića!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

[roflmao]

mene je pre neko veče odmeravao lik u buregdžinici(mada imaju samo pite:) ), i nešto gunđao o mojoj majici dok se nisam okrenuo da vidim o čemu se radi. U pitanju je neki lik što je pikao kvejkericu sa starim glavama, uglavnom se čudio kako je do sada opstao taj RUR. Samo eto nije čuo za Đukića!

Prate te! Uskoro ce poceti da te posecuju njihovi postari, djubretari i ljudi koji se raspituju za adrese! Drzace ti kucu pod prismotrom!

[8D]

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

lik: (gleda mi majicu) rur, a?

ja: a a

lik: milan?

ja: djukic

lik: da, da, djukic (klima glavom)

ja: eo faktura poz

lik: poz (odlazi)

A na koju firmu je kupovao? :)

sta je irish pub na zlatiboru ?

Baš htedoh napisati Krekiju, kakav si mislio da će biti kad ga drži Grand :)) Nema veze sa Irish pabom u suštini.

Link to comment
Share on other sites

sad ce da mi dodje drustvo, jos veceras sam sam kod kuce. Razmisljali smo da li da napravimo kao pidzama zurku, ili plaza zurku, pa smo se dogovorili na kraju da moze i jedno i drugo. :D

inace, zna li neko kako se najlakse pravi pijana lubenica (sa vodkom)? Gledao sam nesto na yt-u, ali nisam nista korisno nasao...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

sad ce da mi dodje drustvo, jos veceras sam sam kod kuce. Razmisljali smo da li da napravimo kao pidzama zurku, ili plaza zurku, pa smo se dogovorili na kraju da moze i jedno i drugo. :D

inace, zna li neko kako se najlakse pravi pijana lubenica (sa vodkom)? Gledao sam nesto na yt-u, ali nisam nista korisno nasao...

Uzmes lubenicu, iseces po pola i ustrcas votku.

Ali ZA SVAKI SLUCAJ POREDJ JUTOOBA PROVERITE I WIKIPEDIU!!! ZAJEBANO JE, MOZE DA EKSPLODIRA LUBENICA AKO NE PRATITE UPUTSTVA!!

:P

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

samo uzmesh shpric sa shto duzhom i shto debljom iglom, pa krenesh polako da ubrizgavash chim probije koru i gurash shpric sve dublje. uradish tako desetak puta sa razlichitih strana i ostavish da se dobrano oladi. mada sad, kontam da ako je lubenica bash velika onda je elegantnije i lakshe, ko shto igor kahze, lepo iseci je na pola pa svaki deo za sebe ushpricati.

ili najjednostavnije reshenje, uzmesh parche lubenice u jednu, a chashu (flashu) vodke u drugu ruku i udri :D ionako ide u isti stomak :D

Link to comment
Share on other sites

Zar nije ovde svojevremeno neko baš postovao neki recept, u fazonu, isečeš rupu na lubenici otprilike veličine grlića flaše vodke, ali nešto veću, pa okreneš da rupa bude na dole, pa valjda onda čekaš da izađe voda iz lubenice koliko može, a onda obrneš "naopako" pa gurneš u tu rupu flašu i čekaš da "upije" :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...