Jump to content

Premier League 2010/11


konfuzni

Recommended Posts

Btw ja bi opusteno dao Karageru crveni za onaj start nad Nanijem.

zato sto navijas za junajted

stijo vadi onu sliku iz naftalina:>

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

bedni smo dojaja nema opravdanja..i treba mancester da osvoji kad mi ne pobedimo lako sanderlend sa dva tri nula kao oni..

ne znam kako mozes to reci, svaki bukvalno svaki tim bi bio kanta pa i barselona da im ne igraju 3-4 standardna ako ne i najbolja igraca.

edit: koma se vise nece vratiti na forum [:D]

Edited by SUBE

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

jel se Howard Webb povredio na zagrevanju, pa nije nastupio danas?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Jebote ovaj Karager je kasapin. Nije da Nani nije maleni cigan sam po sebi, ali Karager bi trebalo da se vrati u mesaru iz koje je pobegao [:)].

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

karager je meni najprecenjeniji igrac na svetu

jebeno borbeno drvo koje je proslo u fudbalu bas zbog svoje borbenosti

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

bedni smo dojaja nema opravdanja..i treba mancester da osvoji kad mi ne pobedimo lako sanderlend sa dva tri nula kao oni..

nisam gledao tekmu, ali pogledao sam pregled, arsenal bas nije imao srece "lopta nije htela da udje u gol", a i golmana je kenjalo, desava se to svima, a onda na kraju, dve situacije iz jedne postignut pogodatak, sviran nepostojeci ofsajd a iz druge gol bi bio 90% da arsavin ocigledno odgurnut i sve to bez fabregasa, rvp-a... tako da ono, your argument is invalid, my hair is a bird :D

alo ludaci, pa ja i kazem da je penal bio :)))

skapirao sam ja da si ti rekao da je penal, nego sam se ja osvrnuo na to sto si rekao da se nije videlo, brate (gari) videlo se iz AVIONA! :D

hvala seljacima iz poola, poceo sam da ih gotivim zbog suareza, jebena macka :D

btw.

Fabregas '90 per cent' for Barcelona tie

Van Persie in squad to face Barcelona

lepe vesti, sa tim sto sam gotovo siguran da rvp nece odigrati celu, al' dobro, TU JE!

Edited by alpha

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

@ alpha

brate i ja bi voleo da kazem tako, ali kako to da nas uvek nesto nece? pa i taj odvratni mancester igra bez dosta igraca tokom sezone zbog povreda, pa opet kuci dobijaju sve bez frke..da te podsetim - arsenal je kljucne bodove izgubio kuci sad sa sanderlendom, kuci sa njukaslom (0-1 izgubili kerol nam dao gol na fabijanskog) i kuci sa totenhemom ( 2-3 a vodili smo 2-0 kad je fabregas igrao rukom za penal kao da igra za radnicki iz obr)..da ne pominjem 4-4 na st jamesu..pa samo proracunaj kolko je to bacenih boodova i to iskljucivo zbog gluposti..nema tu golmana je kenjalo..ne brani im zulio cezar nego chamakh i bendtner nisu igraci koji mogu da te odvedu do titule..kao sto nije ni berbatov npr. ali oni imaju meksikanca koji daje gol uvek kad treba..

sreca je 5 posto..ostalo mora da se pokrije sto arsenal nekako ne ume..sto ne znaci da nema nade sutra!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...