Jump to content

Premier League 2010/11


konfuzni

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Crveni Runiju na samom startu, kad je na sredini terena zabo igrača laktom bez lopte. Ili to ne računaš da je za crveni?

I naravno, zanimljivo je da si u prošlom postu napisao "Kako nam je to kompenzovano protiv Celzija?" što znači da i sam znaš da su vam protiv WH debelo pomogli :tf:

case closed

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Kakav crni case closed. Protiv wh je bilo najgore sudjenje za celu sezonu. Prvi penal ok, Evra degen. Isti takav penal nije sudjen Mancesteru. Drugi penal nije postojao. Faul Vidica za navodni direktni crveni karton je bio kontra faul (a kad je vec dosudio faul, morao je da mu da direktarn crveni posto je bio zadnji igrac odbrane). Jos 3,4 faulova ociglednih nije svirao za Mancester. Ne znam kako su to pomogli Mancesteru protiv WH?

Link to comment
Share on other sites

ako ti ne znaš za veću pomoć sudija od crvenog kartona koji ne dobiješ, ja ne znam zašto mi i dalje vodimo ovaj razgovor?

Takođe, i dalje si mi dužan te primere gde je Manchester žestoko oštećen ove sezone

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

@zytherius

ako man utd bude prvak, a verovatno hoce bice zasluzeno, ali zaista mozda u prelomnom kolu sudija je imao ogromnog uticaja.

Mancester je gostovao blekpulu, gubio 2:0 i pri tom rezultatu nije sviran CIST penal blekpulu, onda par minuta kasnije cicerito daje gol, ako se ne varam iz jako jako sumnjive situacije. To su 3 boda poklonjena mancesteru.

Prva "kradja" arsenala, protiv sandrlenda, dobijaju gol u 95-96 minutu, a fil daud je produzio 4 minuta.

Druga "kradja" protiv njukasla, iako smo imali ogromnu prednost, opet je fil daud u dva navrata propustio da crveni bartonu, svirao sigurno jedan sumnjiv penal, i onaj faul posle koga je dat gol je bio komedija, opet fil daud.

Treca KRADJA, kuci protiv sandrlenda ponisten cist gol kao suza arsavinu, i nije sviran takodje cist penal. To je 6 bodova.

1 Manchester United 31 19 9 3 68 32 36 66

2 Arsenal 30 17 8 5 59 29 30 59

kako bi izgledala tabela da nije bilo ogromne pomoci sudija ?

1 Manchester United 31 19 9 3 68 32 36 66-3=63

2 Arsenal 30 17 8 5 59 29 30 59+6=65

to je ono minimalno i najociglednije, dva boda vise i utakmica manje. Trudio sam se da budem sto manje subjektivan ali zaista mislim da sam u pravu u ovom slucaju.

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

upravo si diskreditovao sebe i udaljio iz bilo koje ozbiljne rasprave na forumu ikada, poz

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Necu da ulazim u to, ko je koga kada ostetio, ali moram da kazem da onaj duel izmedju Vidica i Cola je bilo obostrano povlacenje, mogao je sudija da svira faul za koga je hteo, ali u takvim situacijama se crveni ne daje iako je Vidic bio poslednji igrac zato sto je lopta bila skoro u posedu golmana, znaci nema sanse da bi je napadac stigao pre... Ostavio sam na prosloj strani link gde objasnjavaju tu situaciju.

A protiv Celzija je bila kradja samo takva, pa sem penala i onaj sto je dao gol za Celzi je morao dobiti crveni pre gola... I ne znam sto se cudite ako recimo Runi koji je bog u engleskoj ima vecu protekciju kod sudija od nekog klinca iz Arsenala, ne mogu biti isti Vidic i Koscielni...

I puno je gore kada te pokradu u utakmici sa direktnim rivalom, posto je tu 6 bodova u igri.

Edited by toMaBRE
Link to comment
Share on other sites

Necu da ulazim u to, ko je koga kada ostetio, ali moram da kazem da onaj duel izmedju Vidica i Cola je bilo obostrano povlacenje, mogao je sudija da svira faul za koga je hteo, ali u takvim situacijama se crveni ne daje iako je Vidic bio poslednji igrac zato sto je lopta bila skoro u posedu golmana, znaci nema sanse da bi je napadac stigao pre... Ostavio sam na prosloj strani link gde objasnjavaju tu situaciju.

A protiv Celzija je bila kradja samo takva, pa sem penala i onaj sto je dao gol za Celzi je morao dobiti crveni pre gola... I ne znam sto se cudite ako recimo Runi koji je bog u engleskoj ima vecu protekciju kod sudija od nekog klinca iz Arsenala, ne mogu biti isti Vidic i Koscielni...

Pa ne znam ko da si, ako udaris igraca na sredini terena namerno laktom u glavu, MORAS da dobijes crveni. A sta je uradio sudija runiju tad??? rekao : "nisi trebao tako slabo". koji kurac ti pricas, kakve protekcije za ovakve stvari?

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

tri puta arsenal je morao da pokupi 3 bota (njuka, tothem i sanderland), necu da pominjem ne uzimanje svih bodova kod kuce sa "slabijim" ekipama...

to ce prvenstveno biti razlog ako arsenal ne uzme titulu, a verovatno i nece. A mogli su da budu ubedljivo prvi, cak i pored ovog kriminalnog sudjenja u ligi, koje mi se ne komentarise, posto je toliko ocigledno ( a i pojasnili su hajli i sube u par navrata)

tako da i dalje mislim da su igraci arsenala sami krivi i da ne treba da se vade na sudjenje. Nista nece promeniti a ispasce carevi.

a mancester ko jebe, mogu da ga izduvaju i ove sezone kao i prosle, posto ih svi mrze...tako da ce pool da pusti arsenal (kao celzi prosle) npr, jos ako ih arsenal dobije u derbiju, svrsavacu vecno :)

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

A protiv Celzija je bila kradja samo takva, pa sem penala i onaj sto je dao gol za Celzi je morao dobiti crveni pre gola... I ne znam sto se cudite ako recimo Runi koji je bog u engleskoj ima vecu protekciju kod sudija od nekog klinca iz Arsenala, ne mogu biti isti Vidic i Koscielni...

I puno je gore kada te pokradu u utakmici sa direktnim rivalom, posto je tu 6 bodova u igri.

luiz je trebalo da dobije crveni karton na 1:1,a ne pre svog gola

junajtedovi fanovi su toliko razmazheni,da uopste ne vredi ulaziti u diskusiju sa njima

ako nas 10 ovde kazemo DA,MANCESTER CE ZASLUZENO ODNETI TITULU,ALI SVAKA 50-50 ODLUKA JE ISLA NJIMA U KORIST (pritom ove sezone je ta odluka cesce bila 95-5), i vi imate potrebu da se raspravljate i negirate tu tvrdnju,onda stvarno nema sta da pricamo...pritom,jos nisam procitao nijedan validan argument,za razliku od pere koji kao i ja,i dalje cheka odgovor,a dobili smo POZ,MI SMO CAREVI...

@confy

tvoj komentar da je liga nikad loshija,jer je jedan tim kao totenhem usao u prva 4,kriminalno je smesan,taj isti totenhem igra cetvrtfinale lige sampiona i carski fudbal

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

i pored (necu reci protekcije osim u slucaju hauarda veba ) greski koje su sudije pravile na mecevima junajteda, niko ne moze da ospori cinjenicu da se mancester nebrojeno puta vracao sa dna i izgubljene tekme preokrenuo u svoju korist, niko ne moze da kaze da je sudija kriv sto je vest hem primio 4 gola u 20 minuta, sto je blekpul ispusio i mnogi drugi

svi koji kazu da su sudije imale vise odluka u korist mancestera od nekih drugih timova su u pravu, ja to necu da negiram, ali zato treba da pogledate drugu stranu medalje i utakmice koje je mancester ispustio na neverovatan nacin (everton anyone?)

isto tako treba pogledati sta arsenal radi, ispuste 3-0 protiv njukasla, igraju nereseno sa blekburnom na svom stadionu, muce se protiv nekih levaka i posle je njima kriv sudija koji gura junajted?

junajted je imao sudijske odluke u svoju korist, i odluke protiv njih, ali cinjenica je da su oni sada prvi sa ubedjivom prednoscu i istorija ce ih upamtiti kao prvake (ako osvoje naravno)

Link to comment
Share on other sites

Da, da, pobrkao sam, mislio sam da je trebalo da dobije crveni pre 2. celzijevog gola... Ali Grujo brate, vas 10 to prica a ne znas koji vise mrzi Manchester, normalno da ni vi niste objektivni :) I da ponovimo jos jednom, imaju blagu naklonost sudija, ali to nece odluciti titulu, ne znam ko to negira uopste... I iste te sudije nekad znaju gadno da useru i Mutd.

I nemojte Tottenham da mi dirate, poslednje 3 godine imaju bruka tim i konacno sam docekao da i igraju kako treba!

Link to comment
Share on other sites

i pored (necu reci protekcije osim u slucaju hauarda veba ) greski koje su sudije pravile na mecevima junajteda, niko ne moze da ospori cinjenicu da se mancester nebrojeno puta vracao sa dna i izgubljene tekme preokrenuo u svoju korist, niko ne moze da kaze da je sudija kriv sto je vest hem primio 4 gola u 20 minuta, sto je blekpul ispusio i mnogi drugi

svi koji kazu da su sudije imale vise odluka u korist mancestera od nekih drugih timova su u pravu, ja to necu da negiram, ali zato treba da pogledate drugu stranu medalje i utakmice koje je mancester ispustio na neverovatan nacin (everton anyone?)

isto tako treba pogledati sta arsenal radi, ispuste 3-0 protiv njukasla, igraju nereseno sa blekburnom na svom stadionu, muce se protiv nekih levaka i posle je njima kriv sudija koji gura junajted?

junajted je imao sudijske odluke u svoju korist, i odluke protiv njih, ali cinjenica je da su oni sada prvi sa ubedjivom prednoscu i istorija ce ih upamtiti kao prvake (ako osvoje naravno)

bod protiv Evertona su ispustili na svoje greške, a Arsenal nije 2x dobio Sanderlend i Njukasl zbog grešaka sudija, velika je tu razlika

@TomaBre:

moguće da nismo objektivni, ali gruja, drugi i ja barem imamo neke argumente u priči za koga se navija, dok nešto ne vidim da vi možete da nabrojite očigledne slučajeve gde je Manchester oštećen, big difference

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

taj faj,kad je celsi pobedio manchester ja sam dosao na posao sav srecan sto cu konacno da zajebavam ostrascenog junajtedovca,i kad sam mu rekao "vratilo vam se" za to sto runi nije dobio crveni protiv vigana,on se sav zajapurio i poceo da viche,doslo mi je da mu preporucim rur da ovde silji pishicu ko koma

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja se nisam trudio da zapamtim svaku gresku sudija na stetu Manchestera, ali evo iz glave na poslednjih par utakmica : crveni Karageru, crveni Luizu, penal protiv Celzija, penal protiv WH... Vasi argumenti su nedosudjeni penal za Blekpul (iako se ne secam toga), crveni Rafaelu i 2 crvena Runiju, od toga se secam samo za Runija i slazem se. Da budemo objektivni, ta pomoc sudija i nije tolika... I upravo zbog takvih pobeda kao protiv WH mislim da Mutd najvise zasluzuje da bude prvi.

Link to comment
Share on other sites

Ako cemo tako, onda je Mutd zbog tih "sitnica" izgubio 6, od toga toga jednu utakmicu sa direktnim rivalom i ako racunamo da je mogao da pobedi znaci 6 bodova u igri, izgubio je 9? I ta utakmica je bila mnogo znacajnija posto je ona zapravo ostavila prvenstvo u neizvesnosti... I nismo "mi" u prici puni primera, vec vi treba da budete, posto vi govorite kako sudije navlace sakom i kapom, ja kazem da preuvelicavate.

Link to comment
Share on other sites

Liverpul da je dobio tri crvena i dalje bi man utd izgubio TU utakmicu.

Ti si spominjao da vidic i runi imaju protekcije kod sudija, zbog toga sta su i ko su, verovatno onda i taj karager ima takodje protekcije kod sudija, iz istog razloga.

If Vidic played for Arsenal, that style of commitment would get him sent off 6 times a season

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

@confy

tvoj komentar da je liga nikad loshija,jer je jedan tim kao totenhem usao u prva 4,kriminalno je smesan,taj isti totenhem igra cetvrtfinale lige sampiona i carski fudbal

Pa rekao sam da je sezona nikad losija po rezultatima velikih ekipa , ne zna se ko gde udara :) taj isti Tottenhem igra super ne kazem ja nista , igraju slicno na pas igru kao barsa jer imaju vrhunske vezne igrace , ali opet taj Tottenhem gubi bodove od mnogo slabijih ekipa u PL tako da i dalje tvrdim da nisu trenutno u velikoj 4rci :) ali to gubljenje bodova od slabijih ekipa je samo losa igra drugih velikih ekipa a ne obrnuto :)

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...