Jump to content

Premier League 2010/11


konfuzni

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

jedan od mojih najboljih ortaka navija za Man UTD, ali je realan i normalan dečko, nije ko koma :)

a Evans, Gibson i Welbek, smeh od rečenice, pa ni u Zvezdi mi ne bi igrali. Porediš njih sa igračima koje je Arsenal izbacio - smeh

koje igrace je arsenal izbacio u periodu kada su ova 3 pocela da igraju? osim dzeka trboseka

Link to comment
Share on other sites

Vec sam rekao. Gibs je dobio i poziv u reprezentaciju , za prijateljsku protiv madjarske. te sto si ti nabrojao nece dobiti poziv ni na kukovo leto, naravno osim velbeka koji zaista nesto i vredi. A lensburi komotno moze da drzi lekcije fudbala gibsonu, bez uvrede taj decko osim suta nema nista. BUKVALNO! pored toga sto ima godina kol'ko i fabregas!

Edited by SUBE

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

cekaj, sube, sto sad lupas? gibson je odigrao vec 16 utakmica za reprezentaciju i postigao je 1 gol, dzoni evans 24 uz jedan pogodak, cak je i dzonijev brat (kori evans koga sam vec pomenuo) odigrao nekoliko utakmica za reprezentaciju

a od tog gibsa nisam video nista osim one utakmice protiv junajteda (ne onda kad je usro nego onda kad je bio mnogo dobar) i mozda jos 2-3 tekme

i kako mozes da uporedjujes arsenalovu akademiju sa mancesterovom? pa i oni najzagrizeniji navijaci arsenala nisu dovoljno ludi da tako nesto izjave

Link to comment
Share on other sites

Cekaj komo kako ti mozes da poredis reprezentaciju engleske i severne irske i rep irske? Jbg ja jesam dovoljno lud.

edit: moja greska sto nisam pogledao da oni ustvari ni nisu englezi.

Edited by SUBE

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

kolki je onaj Baloteli idiot :)) ne zbog ovog na kraju, nego ne znam dal ste primetili kad je Toure dao gol i on prvi lego i svi na njega i samo sam video neku crnu ruku koja udara Toure-a u glavu i posle sledeci kadar, da ga zagrli Baloteli ovaj ga odgurnuo :))

Link to comment
Share on other sites

eto ti vraga. nije da se zalim na bilo sta, ali zasto je ovaj pustio da se igra posle gola arsenala?

naravno da niko nije kriv eboueu sto je napravio penal, ali sudija 100

minuta proslo, a osam si produzio. jbg sta da kazem drugo, osim da je igra bila u krajnju ruku bezidejna.

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...