Jump to content

Premier League 2010/11


konfuzni

Recommended Posts

gresis,daleko je on od adaptacije:)

ljudi vide kako je dobar sa loptom,a defanzivno je zapravo jak koliko i svi stoperi iz brazila,trenutno igra cisto na svoj talenat

ne kazem da nema potencijala,sabijace,bash,ali decko ispada iz igre ko iz dzipa

u nekoliko navrata i protiv mancestera i protiv fulama kad sam ga gledao,znaci uzme loptu lepo,i onda krene da je iznosi,napravi kiks i proda loptu i napravi kontru...pa onda jucerasnja izletanja protiv mancestera,znaci u fazonu,sad cu ja posto sam brz da uzmem loptu,a zapravo pomere loptu pored njega,on ostavi mnogo veliku prazninu i odmah sansa...ne igra vise protiv olhanensea i portimonensea...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ma lol,bice zver.grujane kad sam rekao da se navikao mislio sam na ostrvsku divljacku igru i tako to.ocekivao sam da ce fizicki da ga pojedu jer izgleda malo slabasno.za taj takticki deo ima vremena,mozda bi cak bolji bio kao bek posto stalno vuce napred.

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

on je u benfici i igrao levog beka ponekad, ako se ne varam

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

da da,univerzalac je,cak je zatresao stativu iz slobodnjaka kada sam igrao na salke protiv njih u ligi sampiona [8D]

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

sramota

http://www.101greatgoals.com/videodisplay/andrey-arshavin-penalty-shout-sunderland-8676903/

http://www.101greatgoals.com/videodisplay/andrey-arshavin-offside-goal-sunderland-8676916/

sudija gle chuda iz manchestera

sisaju mi kurac svi,oni ce nekom nesto da kazu,37 utakmica im duva vetar u ledja i sjebu ih samo protiv celsija i plachu

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ma ja sam samo ogorchen zato sto tri dana nakon sto je mancester junajted ostecen za crveni karton,arsenal bude ostecen za penal i gol,mrtvi fergi,danas ce runi verovatno opet iz cimanja da nekog zakaci laktom na enfildu i bice,nemoj to da radis,a ako bude simulirao penal ko protiv celsija,nece da dobije takodje ni karton

a i sini,jedno je ne svirati penal nekom ciganu poput nanija ili tako nekog,a drugo je arsavinu koji je cak jebeno i sutnuo posle faula,dok bi se neko od pomenutih cigana valjao i trazio penal

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...