Jump to content

beogradski sindikat


Recommended Posts

http://www.beogradskisindikat.com/ - album je free za dl

na prvo slusanje uopshte nisu razocarali, to je i dalje i dalje stari bs

za sad mi je najbolja "tu sam ja", a dobre su mi i "za sve moje ljude", "nema povlacenja, nema predaje", "pazi, pazi"

na nekim mestima mi se cini da flow shkripi bash (mada se i ne razumem bas u to :)

e sad, nekima ce album biti smor verovatno jer slicnu pricu furaju kroz sve pesme, al meni je to skroz ok- uzeli su za zadatak da osveste napaljene klince, tako da je album vise okrenut njima, drugima neke stvari mogu biti prezvakane vec

sve u svemu 8/10

Link to comment
Share on other sites

meni dobro zvuči album, a tekstovi su mi posebno vrh jer pucaju na sve što meni smeta ovde, a pritom je njihova kritika nekako optimistična iako je oštra i eksplicitna, a ne nadrkana i u fazonu "vidi koliko smo mi kul"

to za flow, ima neki lik sa "debelim" i tromim glasom (mislim da nije bio ranije tu, ne sećam ga se sa ranijih albuma, mada možda grešim) koji kao da stalno iskače iz ritma, ko da mu stalno beži matrica

super su likovi, svaka im čast

qft

vise je bar kao 9/10 reki, po meni

Link to comment
Share on other sites

to za flow, ima neki lik sa "debelim" i tromim glasom (mislim da nije bio ranije tu, ne sećam ga se sa ranijih albuma, mada možda grešim) koji kao da stalno iskače iz ritma, ko da mu stalno beži matrica

i meni je ovo zasmetalo... u par navrata mi je zvucao bas amaterski.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

одслушао сам само "Дискретни хероји" за сад. то је то, то су они. текст је бруталан, а изведба је на нивоу. ипак, колико год их готивио, не могу да им дам максималну оцену, јер су сувише исти.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

preslusao sam na brzinu nekih 7-8 pesama, i na prvo slusanje sam mozda i malkice razocaran. Moracu da odslusam lepo sve pa se javljam opet, ali u svakom slucaju stari bs, i bas mi je i to zasmetalo, sto ponavaljaju istu pricu, za napaljene klince, kod kojih ne verujem da ce postici efekat koji su hteli

Link to comment
Share on other sites

Meni je dobar album. U prvih par pesama i nisam bio nesto odusevljen, posle je bilo sve bolje.

Al ja sam stekao utisak da nisu bash isti kao pre, i dalje pljuju po sistemu, opet pesma o db-u i drukanju, opet pesme o klincima, ulicama, ponashanju i slichno i to sve dobro rade, al kao da nema vishe onog istog njihovog lozhenja od pre. Mnogo su se dobro lozhili pre da su najbolji, shto mi se svidjalo. :))

Al ni ovako nije loshe. Tekstovi su brutalni, a i matrice mi se dopadaju vishe nego na prethodnim albumima.

I gala socijala je vrh od pesme. Odslusao sam je 10 puta i svaki put umro od smeha, i ako kontam da nije poenta pesme komichnost.

Link to comment
Share on other sites

bio sam par dana odsutan nisam stigao da dam komentar

album mi se svidja zbog njihove klasicne direktnosti i odlicnih tekstova

zao mi je sto fleksa i ogija ima na svakoj jebenoj pesmi i sto fali maretovih tekstova

djolo definitivno odustao od repovanja sto je steta posto bi sigurno dao smek nekim pesmama

jedini hit na prvu loptu mi je balada disidenta al ta pesma je vec dugo na netu pa mi je mozda i zbog toga hit

btw stijo to je darko o kome pricas

na prvom albumu ga je bilo samo na 2 pesme gde je iskidao

a on mi je definitivno najbolji na ovom uz svo postovanje sefu skabu i maretu:)

edesi.org :)

Link to comment
Share on other sites

Gala-socijala i Zaštićeni Svedok su odlične, ostale, k'o što već rekoste, suviše iste. Ne sviđa mi se što uopšteno pevaju i "prozivaju", umesto direktnog navođenja imena i funkcija (kao što je bio slučaj sa Govedinom, npr.).

I nije lepo da se krade Madness i, čini mi se Amelija Pulen u jednoj pesmi, a da nigde nije ni spomenuto :))))(osim ako nisam prevideo, izvinjavam se u tom slučaju).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

I nije lepo da se krade Madness i, čini mi se Amelija Pulen u jednoj pesmi, a da nigde nije ni spomenuto :))))(osim ako nisam prevideo, izvinjavam se u tom slučaju).

ukrali su i sinana a ti pominješ tamo neke strance.

UMRI DVA PUTA, SRPSKI NEPRIJATELJU!

što se tiče njih, meni su se oni naglo slošili posle tišinčine, a drastično mi je opalo mišljenje o njima kada su snimili "istina srbije" gde repuju u petom parkiću (znamo koja je stranka večito smarala za taj park) i gde pominju sve političare osim predsednika dotične stranke.

jebi ga, ako pljuješ pljuj sve!

Edited by Doca.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

ok, ja sam na yt naleteo na naziv "istina srbije", nebitno skroz.

ciljao sam na ldp a ne na ds, ali opet se ne radi o tome da li je meni do pljuvanja određene stranke, nego ako pljuju neka pljuju po svima a ne "daj da pljunemo dss, radikale, slobu, a ove ćemo indirektno ili nećemo uopšte ".

Edited by Doca.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

bio sam par dana odsutan nisam stigao da dam komentar

album mi se svidja zbog njihove klasicne direktnosti i odlicnih tekstova

zao mi je sto fleksa i ogija ima na svakoj jebenoj pesmi i sto fali maretovih tekstova

djolo definitivno odustao od repovanja sto je steta posto bi sigurno dao smek nekim pesmama

jedini hit na prvu loptu mi je balada disidenta al ta pesma je vec dugo na netu pa mi je mozda i zbog toga hit

btw stijo to je darko o kome pricas

na prvom albumu ga je bilo samo na 2 pesme gde je iskidao

a on mi je definitivno najbolji na ovom uz svo postovanje sefu skabu i maretu:)

i meni je Darko najbolji na ovom albumu ubedljivo

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Škabo deset dina glasa na matrici > ovo

Ne znam, nisam hteo da komentarišem odmah posle prvog slušanja, međutim sad mogu da kažem da mi ovaj album nije ništa posebno, jebi ga. Možda bi mi sad bio sranje i prošli album da ga čujem prvi put, hoću da kažem - možda je do mene :)

Link to comment
Share on other sites

dobar je album , ali mi se najvise svidja obrazlozenje sto su ga izdali za dzabe i ceo taj tekst :>

pesme su dobre , solidne ,cini mi se da sam jedini kome se zapravo svidja sto zvuce isto kao i pre 10 godina

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Prvi utisak je i meni bio jako los, ali sam povrsno poslusao sve pesme. Sto sam ih vise slusao vise su mi se dopadale, i trenutno sam odusevljen albumom, jeste da furaju svoj stari stil, ali im odlicno ide. Svaka cast.

Uzgred, jel zna neko da li planiraju oni neki koncert?

Edited by noiser_
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...