Jump to content

RPG pitalice :)


dvnityCker

Recommended Posts

Ne razumes. U igri, jedan bog je resio da oplodi masu zenki od raznih rasa, sto automatski cini svu tu decu polubracu i polusestre. Tvoj lik sto ga vodis u igri i Imoen pripadaju tom skupu dece.

Dozvoli da uprostim za slucaj da jos ne razumes. Zamisli da je tvoj cale oplodio neku random zensku u mladosti, koja rodi cerku. Ti nit znas za to nit si video te dve zenske osobe. I onda jednog dana slucajno sretnes tvoju polusestru i digne ti se kifla. Zdruzis se sa njom i sve super i onda IZNENADA skontas da ti je polusestra. Da li bi zamocio il bi reko ne>

i see what you did there

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 586
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeste mislio sam upravo na magnum revolver, koga gotovo ekskluzivno koristim prvu trecinu igre, kada igram sa small guns.

Edit: sada sam proverio i virtual reality je bio u pravu alien blaster takodje koristi 4 ap-a u startu i LE BB gun takodje. Recimo za ovaj le bb gun nisam ni znao.

C, c, c...a Gauss Pistol? On isto traži samo 4AP za normal shot, a sa njime se često i završava igra za small gunsere. :D

Nego, popalili ste me me sa ovim pričama o Baldur's Gateu i skapiram da to nisam igrao još od onomad i da ima više od decenije od keca. Usput, Torment nisam igrao više od pet godina, a Fallout jedno tri, kao i Arcanum. Kapiram da sam za Torment pozaboravljao jedno 80% stvari, a za BG jedno 90% i da ću uskoro moći da igram ponovo sa punim uživanjem. Weeee! Živela starost! Weee!! :))

Link to comment
Share on other sites

Uhh, nije lako smislitii... čekaj, čekaj... Kako se... u Gotiku zove... Dijego? Ne, stani, ne valja....

Kako se pravilno kaže "Nevervinterski" na engleskom?

Kao u "Nevervinterski vladar Nasher qracpalac Palamandar"

Dakle, ona prisvojna bezlična varijanta. Nije "Neverwinterian"...

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

E jebiga, nije mi bila namera da zagulim, ono, u pitanju je nekakav jezički izuzetak, jednom sam je čuo, i ostala u sećanju... Evo hint prvog nivoa, možda bude dovoljan

Neverwint..

A evo i drugog, lakšeg hinta

iz očekivane, ali pomalo rogobatne reči "Neverwinterian" izbaciti tri slova

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Hmmm pogodio si pravi razlog, u pitanju je Ostrit.

Kao dokaz imamo njegov dnevnik koji nadje Geralt u igri, gde je pisao kako je zaljubljen u sestru kralja Foltesta, i kako je bacio prokletstvo jer je Foltest... Eto vam hint za prvi deo pitanja :)

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

A zar nije Foltest zapravo prcao svoju sestru i onda se ona rodila kao striga...? Tako mi se nesto cini da je bilo dal u knjizi ili igri, mozda sam pobrkao.

A ovo za Planescape - jbt totalno nisam znao da to moze! :D Presao sam igru jedno 3 puta, nikad nisam uspeo da dodjem do Silent Kinga, tako da nikako nisam znao da postoji jos jedan nacin da prerano zavrsis igru. :D Kul!

dead_nations009.gif

Link to comment
Share on other sites

Evo jedno pitanjce iz tormenta:

Zasto je Trias the Betrayer postao Betrayer? Takođe je potrebno reći njegov izgovor za "izdaju" :) I kad smo već kod njega, po čemu se on razlikuje od svih ostalih deva? :D

bez guglovanja molim! :)

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

jel moguce da sam ubio topic? :)

edit: odgovori su u spoileru, neka neko drugi pita, ocigledno je ovo pretesko :)

u sustini smatrao je da mount celestial mora da se aktivnije pozabavi problemom blood war-a jer je smatrao da kad jedni pobede u blood war-u da ce onda sledeca meta biti mount celestial, zbog toga je pokusao da mali deo vojske demona posalje na sam mount celestial ne bi li solari i deve shvatili njihovu opasnost, mobilisali se i zavrsili blood war.

trias je jedina deva koja moze da laze :)

A fallen angel, he betrayed his kin and made a compact with the lower planes: He would cause mass acts of betrayal that would send the border town of Curst into Carceri and shift the balance of the planes towards evil. In return, he would be given control of an army of demons, which he planned to use to attack the gates of heaven themselves. Trias expected both this army and himself to be defeated, but hoped that such an act would be enough to rouse the celestials of the upper planes to take a more hands-on approach in the war against evil instead of doing what he saw as being Achilles In His Tent while evil was allowed to run rampant.

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zaboravio si da napomenes koja je igra u pitanju :)

Koliko se secam, prvo das Carmen persun da mu usije u kosulju, pa onda Kalkstin da recept za napitak sa suzama od djevice. I za kraj ispadne da je resenje prava ljubav jedini recept kojim se leci likontropija, jer je Vincent vukodlak.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...