Jump to content

RPG pitalice :)


dvnityCker

Recommended Posts

  • Replies 586
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[offtopic]

reflexive entertainment ga je napravio pod blagim nadzorom blackisleovaca, a izdavac je bio interplay... ima je sasvim dobro implementiran special ali posle 1/3 igra se pretvara u clickfest i najgori hns a nikada nije bio zamisljen to da bude pa da ima razvijenu tu strane, vec je ostala osakacena sa oba aspekta... tja nije da nije imala potencijala... anyway nastavite vase pitalice

[/offtopic]

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

koji kurac ljudi postave pitanje i onda ih nema pet dana

aj jedno lako, da vratim flow:

kako se u diablu II otvara portal do cow kinga?

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

[roflmao]

ahahah ovo moze u potpis opusteno :)

tj moglo bi da forum dopusta :/

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

mislis na onaj chance of getting magical items property? bice da je neki prsten iz seta

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

ok, prihvata se odgovor, posto nisam bas najbolje postavio pitanje:)...tako je, gull dagger ima najveci cisti magic find, 100%...ali blade of ali baba ima 0-99% based on char lvl i ima 2 socketa...tako da teoretski na 99lvl i sa ist runom (ili dve lol) koja daje +30 na mf moze da ima 159%

pitajte dalje, smorio sam :D

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Au...Ljudi, ja se stvarno izvinjavam što sam zabagovao ovaj sveti topic, potpuno sam zaboravio da sam bio ovde. :S I još otvorim podforum i reko "u vidi kul topika", kad ono...A što je najgore, ne sećam se ni odgovora i nemam pojma šta sam mislio kad sam pitao.

Mora da je bila prošla inkarnacija...

Kad smo već kod toga - koji kraj igre je najredji u Tormentu? Šta je najmanja šansa da se desi od svih krajeva u Fortress of Regrets?

Bonus pitanje bez guglanja - kako se zove najjači spell is necromantic škole iz Arcanuma?

Ultimativno pitanje - What can change nature of a man?

Edited by Lurdusami
Link to comment
Share on other sites

1. da uzmes sve tri svoje prethodne inkarnacije, haoticnu(naucis onaj zaboravljeni jezik iz njegovog dnevnika), logicnu(ako imas high wisdom, dozvolis da te navuce da ti ukrade dusu i ti onda njemu uzmes istu) i normalnu(sama se pridruzi), da otvoris secanja tvoje prve inkarnacije u onoj koliko se secam bronzanoj kugli, i da se mergujes sa svojom dusom? mislim za tu treba najvise cimanja.

ali mislim svi krajevi su isti sem onog kad te ubiju. mozda si mislio na onaj kraj da konacno umres? sto moze onaj necromancer da te ubije? to je kao jedini good ending.

edit: uf secam se kad sam prvi put otvorio kuglu i dobio "mark of torment" ijuuuuuu :D

2. have no idea, nikako me nije privukla

3. HA! po igri mnoge stvari mogu da je promene, to je iskljucivo tvoj izbor, ali na kraju krajeva nista ne moze da je promeni jer u svakom slucaju zavrsavas tamo gde si i pre xyz reinkarnacija trebao da zavrsis :)

koliko je to jebeno mocna igra!

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...