Jump to content

RPG pitalice :)


dvnityCker

Recommended Posts

Ae da vas ne mucim vise.

U pitanju je major demon iz abbysa, glabrezu (ima ih u bg 2 i icewind dale 2), ima 4 ruke, 2 humanoidne a 2 se zavrsavaju sa kljestima. Visok oko 8-9 metara, ruzan, zao i mocan.

Sve studentkinje cuvaju nevinost do mature, da bi na kraju napravili ogromnu orgiju gde pozovu sve maturante iz skole fightera, i pod dejstvom opojnih sredstava krenu ludacki da se jebu.

E sad, orgija pocinje tako sto otvore kapiju do abbysa i pozovu random glabrezu-a, pa mu potom serviraju golu, nevinu i nauljenu pobednicu. U sustini to je trade off, gde demon dobije da jebe delikates, a svestenioca ako zatrudni dobije dete polu demona, sto je velika moc, a i statusni simbol u njihovom drustvu.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 586
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ae da vas ne mucim vise.

U pitanju je major demon iz abbysa, glabrezu (ima ih u bg 2 i icewind dale 2), ima 4 ruke, 2 humanoidne a 2 se zavrsavaju sa kljestima. Visok oko 8-9 metara, ruzan, zao i mocan.

Sve studentkinje cuvaju nevinost do mature, da bi na kraju napravili ogromnu orgiju gde pozovu sve maturante iz skole fightera, i pod dejstvom opojnih sredstava krenu ludacki da se jebu.

E sad, orgija pocinje tako sto otvore kapiju do abbysa i pozovu random glabrezu-a, pa mu potom serviraju golu, nevinu i nauljenu pobednicu. U sustini to je trade off, gde demon dobije da jebe delikates, a svestenioca ako zatrudni dobije dete polu demona, sto je velika moc, a i statusni simbol u njihovom drustvu.

Da da, sad se setih celog dela... To dete se inace zove Draegloth i zato i ima 4 ruke...

200px-Draegloth_wizards.jpg

Link to comment
Share on other sites

Zar nije imao i treceg sina? Onaj najstariji, sto je bio wizard? Ili on nije njegov sin?

Sestre su Briza i Vierna, a bila je i treca, cijeg imena ne mogu da se setim kao ni Drizztovog brata koji je postao Drider...

Mada sasvim moguce da je Bionic u pravu, jer ne mora da znaci da je Zaknafein otac svih mladjanih Do'Urdena...

Edited by Sinistral
Link to comment
Share on other sites

Nalfein, Dinin i Maya su Rizzen-ova deca. Briza je matorija od svih njih zajedno. Zak je napravio samo dvoje sa Malice.

Tako da me zivo zanima sta ce Sarma da kaze.

Nije Sarma postao vec ja :) Samo Sarma je logovan, a mene mrzi da se prelogujem :P

Mozda nije bilo korektno sto sam tako postavio pitanje jer je u pitanju samo spekulacija od strane dragog nam R.A Salvatore-a. Kao Drizzt-ov (polu)brat se spominje covek koji je izdao njihovog zajednickog oca, a to je Jarlaxle. Inace jedini pored Drizzt-a koji je uspeo da porazi weapon master-a kuce Do'Urden :)

Link to comment
Share on other sites

Jarlaxle Baenre je treci sin od Yvonnel Baenre aka Matron Baenre.

Elem, ajde jedno lako.

U Deus Ex kecu, u jednom delu igre sretnes starog saradnika iz Unatca, Gunthera, koji je onako posteno napaljen da ti oduzme zivot.

Igrac ima opciju da se bori sa njim na ferku ili da izgovori killphrase koji automatski detonira ekspoloziv unutar samog Gunthera.

Pitanje je: Koji je killphrase, tj od kojih reci se sastoji?

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Jarlaxle Baenre je treci sin od Yvonnel Baenre aka Matron Baenre.

Elem, ajde jedno lako.

U Deus Ex kecu, u jednom delu igre sretnes starog saradnika iz Unatca, Gunthera, koji je onako posteno napaljen da ti oduzme zivot.

Igrac ima opciju da se bori sa njim na ferku ili da izgovori killphrase koji automatski detonira ekspoloziv unutar samog Gunthera.

Pitanje je: Koji je killphrase, tj od kojih reci se sastoji?

Znam za to da je sin matron Baenre jer kaze na kraju "And he felt Artemis is like a brother to him and Jarlaxle Baenre knew better than to trust his brother". Ali koliko se ja dobro secam - on u jednom Drizzt-u da hint da zivi sa krivicom sto je izdao Zak-a jer mu je on bio "kao" otac.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jarlaxle Baenre je treci sin od Yvonnel Baenre aka Matron Baenre.

Elem, ajde jedno lako.

U Deus Ex kecu, u jednom delu igre sretnes starog saradnika iz Unatca, Gunthera, koji je onako posteno napaljen da ti oduzme zivot.

Igrac ima opciju da se bori sa njim na ferku ili da izgovori killphrase koji automatski detonira ekspoloziv unutar samog Gunthera.

Pitanje je: Koji je killphrase, tj od kojih reci se sastoji?

"Laputan machine". :) 'Fala bogu da niko nije odgovorio do sada. Moram da priznam da sam pitao gospodina gugla za pomoć jer nisam mogao da se setim tačne prve reči, a za drugu sam znao da je "machine".

Inače, osim ferke i killswitcha, može i na kvarno da se bije sa Guntherom. Iz čista mira još jednom da kažem da je Deus Ex jedna od pet najboljih igara svih vremena i da je došlo vreme za još jednu turu.

Pitanje - čija je ovo biografija:

Xxxx may not be the most highly skilled xxxx ever seen in xxxx, but she is certainly the luckiest. Even in the face of insurmountable odds she has managed to achieve miraculous victories. Troops gladly volunteer to serve in any army she leads.

?

Link to comment
Share on other sites

eh, koliko sam nekad igrao heroje i sta sam sve pamtio:)...nego nisam znao da i o njima postavljate pitanja ovde...ajde jedno u tom duhu:)

celestial necklase of bliss je deo kog seta i koje bonuse daje?

+3 na all stats i deo je Angelic Alliance, koji daje +21 na sve, zatim da se castle, rampart i neutral mešaju bez moral penalty i baca expert prayer pre svake borbe. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...