Jump to content

RPG pitalice :)


dvnityCker

Recommended Posts

1. da uzmes sve tri svoje prethodne inkarnacije, haoticnu(naucis onaj zaboravljeni jezik iz njegovog dnevnika), logicnu(ako imas high wisdom, dozvolis da te navuce da ti ukrade dusu i ti onda njemu uzmes istu) i normalnu(sama se pridruzi), da otvoris secanja tvoje prve inkarnacije u onoj koliko se secam bronzanoj kugli, i da se mergujes sa svojom dusom? mislim za tu treba najvise cimanja.

ali mislim svi krajevi su isti sem onog kad te ubiju. mozda si mislio na onaj kraj da konacno umres? sto moze onaj necromancer da te ubije? to je kao jedini good ending.

edit: uf secam se kad sam prvi put otvorio kuglu i dobio "mark of torment" ijuuuuuu :D

2. have no idea, nikako me nije privukla

3. HA! po igri mnoge stvari mogu da je promene, to je iskljucivo tvoj izbor, ali na kraju krajeva nista ne moze da je promeni jer u svakom slucaju zavrsavas tamo gde si i pre xyz reinkarnacija trebao da zavrsis :)

koliko je to jebeno mocna igra!

Najmoćnija! :)

No, samo je odgovor na treće pitanje tačan.

Mala pomoć za prvo - ovaj kraj je drugačiji od svih ostalih, pošto postaješ nešto/neko šta/koga si već sreo. Odnosno postaješ deo ili vodja jedne frakcije u igri.

Samo da kažem za svaki slučaj - nije 100% sigurno da je to najredji kraj u igri, ali ja sam 100% siguran da jeste, pošto od jedno 10 završetaka nijedno nisam tako završio i nisam ni znao da može tako da se završi, a niko od svih mojih brojnih prijatelja i poznanika (njih 6 ukupno :D ) nije tako završio, nego sam naleteo na netu na takvo rešenje.

Inače, Arcanum mora da se igra, jedan od najboljih RPG-ova ikad, uprkos lakoći i bagovima. Daj mu još jednu šansu, nadji lika koji ti odgovara. Samo nemoj čistog fajtera jer je to onda maltene hack and slash i prodješ samo 40% draži igre.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 586
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa to i nije kul onda :), mislim onda jedni ce da traze pitanja na gugletu a drugi odgovore na gugletu i na kraju nismo nista uradili :)

silent king?!

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

pa nisi dobro formulisao pitanje, ne postajes silent king na kraju, nego dosta ranije, u onom fajtu izmedju undeadova i pacova, u tom nekom delu mozes da postanes silent king

jedini npc iz baldurs gate-a 2 koji nema svoj quest je: ___________ :)

i to je ispravljenu u jednom unofficional patchu i taj quest je: ____________ :)

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

ljudi hajde da se drzimo pravila. znaci jedno pitanje po coveku, ne pet.

@ blade of ali baba - dadada :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

nije mu krv ljudi, znaci moze da je capr

Orphaned as a child and raised by Winthrop the innkeeper of Candlekeep, her origins are just as obscure as the player character's

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

pa i ima svoj quest, i to pokretajuci, to sa irenicusom, to je u sustini quest da spases imoen :)

To je kvest od igraca, da spase Imoen i nadje Irenicusa. Ona sama ne daje licni kvest kao drugi npc-jevi. Al dobro, ne bitno.

Jbt, al ste se navadili da je sprcate, a totalno mi njesra njena faca u dvojci. U kecu izgleda odlicno [8D]

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

ma dobra je i u dvojci za neki bukake :)

a ako cemo to bogovi, onda smo svi mi braca i sestre jel

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Zaboravih da je moj red da pitam.

Ajde ovako u falloutu 2, koliko je meni poznato, postoji samo jedno oruzje koje se moze sniziti na samo 2 ap-a po upotrebi. Naravno ovo ukljucuje 1 trait i jedan perk. Koje oruzje je u pitanju?

Edit: samo da pojasnim u pitanju je ranged oruzje.

Edited by lakosta
Link to comment
Share on other sites

Zaboravih da je moj red da pitam.

Ajde ovako u falloutu 2, koliko je meni poznato, postoji samo jedno oruzje koje se moze sniziti na samo 2 ap-a po upotrebi. Naravno ovo ukljucuje 1 trait i jedan perk. Koje oruzje je u pitanju?

Edit: samo da pojasnim u pitanju je ranged oruzje.

Pa magnum revolver, sad da li beše .357 ili .44, zaboravih...

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Koliko ja znam ima vise od jednog oruzja. Mislim da je milanche rekao jedno, magnum .44 ako se ne varam, lako se nadje tako da verovatno najvise ljudi seca njega. Ja znam jos i za alien blaster, koji se doduse nalazi pri special encounteru pa nije toliko poznat, cak mozda ima i 3ap za shot bez perka/traita. Limited Edition vazdusara (BB gun) isto ima u osnovi 4 ap za single shot, plus taj trait fast shooter ili kako se zove i onaj perk (za njega ne znam ime tacno), bas mi je ortak nesto pricao pre 2-3 nedelje da je igrao sa tom puskom. Cak sta vise mislim da ima jos par ranged oruzja koja imaju na startu 4ap za single shot, ali ne secam se tacno.

E sad, nemam pojma na koje si ti oruzje mislio :) Mozda nije ni jedno od ovih heh.

Link to comment
Share on other sites

ma dobra je i u dvojci za neki bukake :)

a ako cemo to bogovi, onda smo svi mi braca i sestre jel

Ne razumes. U igri, jedan bog je resio da oplodi masu zenki od raznih rasa, sto automatski cini svu tu decu polubracu i polusestre. Tvoj lik sto ga vodis u igri i Imoen pripadaju tom skupu dece.

Dozvoli da uprostim za slucaj da jos ne razumes. Zamisli da je tvoj cale oplodio neku random zensku u mladosti, koja rodi cerku. Ti nit znas za to nit si video te dve zenske osobe. I onda jednog dana slucajno sretnes tvoju polusestru i digne ti se kifla. Zdruzis se sa njom i sve super i onda IZNENADA skontas da ti je polusestra. Da li bi zamocio il bi reko ne>

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Pa magnum revolver, sad da li beše .357 ili .44, zaboravih...

Jeste mislio sam upravo na magnum revolver, koga gotovo ekskluzivno koristim prvu trecinu igre, kada igram sa small guns.

Edit: sada sam proverio i virtual reality je bio u pravu alien blaster takodje koristi 4 ap-a u startu i LE BB gun takodje. Recimo za ovaj le bb gun nisam ni znao.

Edited by lakosta
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...