Jump to content

SD Partizan 10/11


leisure

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovaj igrac Vojvodine pri vrhu je u ociglednom ofsajdu ali nije on postigao gol tako da je pasivan ofsajd. Iza igraca koji je dao gol je utrcao jedan igrac partizana koji se ne vidi iz ovog ugla, ne bih se kladio da je ofsaid.

Edited by pirun
Link to comment
Share on other sites

druze ofsajd (koji btw nije ni sviran) nije ni morao da se svira , jer igrac koji je bio u ofsajdu nije pipnuo loptu

navodni faul je presmesan, jer se ne zna ko je koga vise vukao - ako se pazljivije gleda ko je koga prvi povukao - partizanov odbrambeni

230743_10150241748330932_702775931_9079723_5899622_n.jpg

kod prvog partizanovog gola, prilikom izvodjenja udarca krstajic je bio u ofsajdu

227287_10150241743980932_702775931_9079668_5573015_n.jpg

razumem koliko je tesko da budes objektivan prema voljenom klubu, ali pokusaj bar malo da sagledas okolnosti oko naseg fubala pa se zapitaj malo

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

kako si ti po ovoj slici zakljucio da je savic prvi povukao?

i nije poenta uopste ko je koga vukao tu, vec ga je car povukao u skoku i time onemogucio ravnopravni duel u vazduhu. to sa krstajicem nema veze jer nije ometao niti ucestvovao u akciji osim sto se nalazio tu. Takve akcije se cesto rade.

a kod vojvodine su dva igraca u ofsajdu i jedan od njih je dao gol.

Forum neprikladan za signaturu!

:)

Link to comment
Share on other sites

sorry nije na ovoj fotki to, ima na fb-u ali je blurry (capture sa tv-a) fk vojvodina, skokni vidi

ali u krajnjem slucaju, ako je i ofsajd (koji nije ni sviran) mojsov je bio u ofsajdu koliko 10 cm, trecinu lakta lol

jeste li gledali vi partizan u poslednjih par kola ? onoliko padanja i simuliranja ne izvede ni barsa

samo kazem sagledajmo malo vecu sliku... meni je samo zao momaka iz svih klubova koji izginuse trenirajuci, da bi se posle vodile ovakve price nebitno da li su price o zvezdi partizanu voshi itd

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@Dži

Ne postoji "ofsajd nije morao da se svira" - ofsajd pozicija postoji ili ne postoji. Takođe, ne postoji "trećina lakta" u ofsajdu, pošto su ruke jedini deo tela koji se ne računa prilikom primene tog pravila.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

stvarno ste neverovatni,sta treba da se desi da biste priznali da je tole instalirao medvedje zamke na sudijskim kolenima,dzi je apsolutno u pravu

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

gruja otpušten, poz.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Recept za reshenje cele situacije:

Prvo - Vojvodina da se zasluzeno kazni zbog : a) ne izlazenja na teren na vreme b) napushtanja utakmice

Drugo - Butorovic i ostali clanove uprave koji su naredili da se izadje sa terena da dobiju zabranu vrshenja fudbalskih funkcija sledece 2 godine

Trece - Tomislav Karadzic da podnese ostavku i da se organizuju izbori za predsednika FSS pre sledece sezone

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Prvo i drugo će se desiti, treće naravno da neće

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...