Jump to content

SD Partizan 10/11


leisure

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nisi vise cool mod :P

covek prica o partizanu, a ti ga teras... a "ovaj tvoj" se obraca romima na pogresnom topicu... njega tolerises... stvarno si tole... :D

taj post je vec produkt visednevne frustracije. ne znam odakle je decko izronio ali mora da nauci da napise post duzi od 3 reci i jedne proste polu-recenice. :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

formi, mnogo hejtuješ na sportu u poslednje vreme, bez uvrede

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

formi, mnogo hejtuješ na sportu u poslednje vreme, bez uvrede

daleko od hejta rekao bih, nisam nikoga vredjao. samo pocinje da smeta kolicina "pozvozluka" na topicima od istih ljudi. mozda nisi pratio, ali sam lepo zamolio da se to sacuva za klejbezable i pricajte. nema uvrede verovatno gledamo na stvari drugacije.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

taj lik iz partizana sto se najstrasnije usro u derbiju je darko maletic:)))))))))))))))))

a sto se tice diskusije formi je poceo ponovo redovno da posecuje rur i ne konta kako stvari funkcionishu i da kad se neko zapravo zajebava,da ne misli nista loshe ili da ne atakuje na njega ili bilo koga drugog lichno.Jedno je odsustvo argumentovane rasprave ko sto koma radi kada se diskutuje o junajtedu,a drugo je kada dodje doca i kaze namesteno(sto i jeste) i ja iznesem dodatne argumente u vidu mazhicevih snimanih telefonskih poziva sa djurom shnajderom i onda nas formi nazove b92ojkashima i hejterima.Ja na rur dolazim zato sto se svi zajebavamo i prepucavamo,a kada vrag odnese shalu lex ili stija reaguju i to je to.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

taj lik iz partizana sto se najstrasnije usro u derbiju je darko maletic:)))))))))))))))))

a sto se tice diskusije formi je poceo ponovo redovno da posecuje rur i ne konta kako stvari funkcionishu i da kad se neko zapravo zajebava,da ne misli nista loshe ili da ne atakuje na njega ili bilo koga drugog lichno.Jedno je odsustvo argumentovane rasprave ko sto koma radi kada se diskutuje o junajtedu,a drugo je kada dodje doca i kaze namesteno(sto i jeste) i ja iznesem dodatne argumente u vidu mazhicevih snimanih telefonskih poziva sa djurom shnajderom i onda nas formi nazove b92ojkashima i hejterima.Ja na rur dolazim zato sto se svi zajebavamo i prepucavamo,a kada vrag odnese shalu lex ili stija reaguju i to je to.

nije to bilo upuceno ni tebi ni doci... da je vama vec ste dugo ovde, rekao bi vam to kao sto smo i na pokeru razgovarali

stvar je u spemovanju. mozda nisi ispratio situaciju do kraja niko me nije atakovao, a dosta dugo znam peru i ne mogu da se uvredim ako mi on ukaze na nesto. jedno je kad se zajebava mendzi, pa kaze, "stidite se" u sprdnji ili zbilji nebitno, pa dodje sejnt i kaze evo stidimo se. a drugo kad jedan dodje pa kao kaze ":ooooooo" pa se onda pojavi neko i kaze "osvajmo" pa odgovor "kada?". i to je sasvim ok, ali brate kad neko napise deset puta osvajamo i neko dodje i kaze "juce" ili koju ligu onda ti dodje da se zapitas jel to uopste zajebancija vise ili cisto spamovanje.

i nisam ja tata mod ovde, za 4 godine sam mozda jedan warn stavio a nikoga nisam banovao, niti cu i prag tolerancije mi je dosta visok. ali ako se nesto sto lici na spamovanje provlaci iz strane u stranu ja moram da odreagujem. mozda nisam trebao javno, i "fantomski" i tako su se svi nasli prozvani, ali brate da idem iz strane u stranu i klikcem unapprove ne mogu vishe :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

nije to bilo upuceno ni tebi ni doci... da je vama vec ste dugo ovde, rekao bi vam to kao sto smo i na pokeru razgovarali

stvar je u spemovanju. mozda nisi ispratio situaciju do kraja niko me nije atakovao, a dosta dugo znam peru i ne mogu da se uvredim ako mi on ukaze na nesto. jedno je kad se zajebava mendzi, pa kaze, "stidite se" u sprdnji ili zbilji nebitno, pa dodje sejnt i kaze evo stidimo se. a drugo kad jedan dodje pa kao kaze ":ooooooo" pa se onda pojavi neko i kaze "osvajmo" pa odgovor "kada?". i to je sasvim ok, ali brate kad neko napise deset puta osvajamo i neko dodje i kaze "juce" ili koju ligu onda ti dodje da se zapitas jel to uopste zajebancija vise ili cisto spamovanje.

i nisam ja tata mod ovde, za 4 godine sam mozda jedan warn stavio a nikoga nisam banovao, niti cu i prag tolerancije mi je dosta visok. ali ako se nesto sto lici na spamovanje provlaci iz strane u stranu ja moram da odreagujem. mozda nisam trebao javno, i "fantomski" i tako su se svi nasli prozvani, ali brate da idem iz strane u stranu i klikcem unapprove ne mogu vishe :)

brate, razumem ja tebe, ali jedina tema gde verovatno ne možemo da budemo objektivni je zvezda vs partizan, i sigurno ti topici ne liče ni na šta. A opet, zato mi je i gotivan rur, jer se znamo i prozivamo u istoj toj temi, kao što bi to radio sa ortacima. Ok, ima i puno newcomera, ali osim kome, svi su se uglavnom ok uklopili

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

nego, ne pominje niko bojkot delija za derbi

pre svega, glupo je sto se uopste organizovalo kolo uoci uskrsa, ali delije (cini mi se da su i grobari i sve druge navijacke grupe bojkotovale pre) koje glumataju velike hriscane na taj dan su mi neopisivo smesni

licmeri jedni, kriju se iza velikohriscanstva radi svojih nekih interesa i da bi ispali veliki srbi, a njihov ceo zivot i ponasanje nema dodirnih tacaka sa hriscanskim ucenjem/verovanjem kako god

Edited by alpha

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

velikom subotom jeftinija gudra na vecu gramazhu,to su ti hriscani i moralni borci

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Evo, bez obzira na zajebavanje i sve, svi mozemo da se slozimo oko nekih stvari. Kao sada za gudru/navijace/hriscane drugari alpha i gruja.(i ja se slazem sa time, ali koga za to boli pajdo)

Meni bi bili smorni ovi topici da se ne sprdamo, i onako nam je sve u kurcu osim KK Partizana, tenisa i kosarkaske reprezentacije.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...