Jump to content

SD Partizan 10/11


leisure

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

radisa car :D

samo da pohvalim partizanovu igru, tecno, bez bespotrebnog soliranja, totalno netipicno za nas fudbal.

ali vam je ipak doslo do glave to sto ne mozete da izdrzite 90min tog fudbala..... 60-70 max, zbog jada i bede domaceg fudbala gde ne moras da se cimas protiv raznoraznih indjija, radnickih i ostalih smejurija..

Edited by manager
Link to comment
Share on other sites

Bio na tekmi katastrofa , kranji utisak je da smo bili bolji tokom utakmice napadali ali bez ideje. Vecinom je lopta bila na njihovoj polovini. Mo je odigrao najgoru tekmu koju sam gledao od kada je u Partizanu , Ilijev da ne pricam , treba mu zabraniti da igra covek umire na terenu , par puta je bio dovoljno blizu istoka da mu se i vidi to na licu kako jedva dise hoce da umre , Ilic isto zakazao ali je barem dobio prelaznu ocenu zbog one fenomenalne asistencije. Kleo najvise trcao i borio se sto je dovelo do gola ( coveka treba ozbiljno pitati da li zeli da igra za repku idealan napadac ) Radisa Ilic ja mislim da nema potrebe pricati o onom golu koji ce nas kostati mozda LS. Tomic mali se nije video , verovatno je ostao kuci da gleda tekmu. Sve u svemu nije lose ispalo moglo je mnogo gore , bilo koja ekipa da prodje ima u LS da prima po tekmi 3-4 gola , mislio sam da je ovaj Anderleht bolji ali oni ljudi veze nemaju. Poz

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Moze da igra za repku ako je rodjen u Srbiji ili odrastao ovde =P. Ovako GTFO, nismo mi Rusi ili Nemci pa da kao najgori cigani naturalizujemo turke i crnce.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

pa namestio im je keca,prvi put sam cak video da nije samo sudiju namestio nego i protivnicke igrace,video si i sam kakav je ono autogol bio.Ali jbg,Radisa im sve sjebo,tu Tole nije nista mogao.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ja bih samo da spomenem pricu koju mi je cale isprico, ne znam jel istinita

uglavnom cale radi u skoli gde je direktor neki baja koji je u upravi partizana

i kad su pricali o ovoj tekmi i radisi taj chicha je rekao pusti ga u kurac mi smo njega ranije skidali sa droge :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...