Jump to content

SD Partizan 10/11


leisure

Recommended Posts

sve to sto si napisao je svake godine isto...naravno da se vise ocekivalo ove godine posto smo prosle na final 4 bili ali shvati da nije sramota sto smo izgubili i sto gubimo , sramota je kakav odnos imaju igraci prema klubu i navijacima...niko se ne bori igraju preko *urca naravno da je sramota...

a i jaki ste mi vi navijachi

pola srbije mrzlo ispred arene da uzme karte i dodju na prvu tekmu i oni cute celu utakmicu da bi se dala podrska grobarima u zatvoru

svi se sad kao lozhite na basket,pune se pionir i arena za evroligu,a na nlb ligi,ili na fudbalskim utakmicama vas nema nigde...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a i jaki ste mi vi navijachi

pola srbije mrzlo ispred arene da uzme karte i dodju na prvu tekmu i oni cute celu utakmicu da bi se dala podrska grobarima u zatvoru

svi se sad kao lozhite na basket,pune se pionir i arena za evroligu,a na nlb ligi,ili na fudbalskim utakmicama vas nema nigde...

Ja ne idem na utakmice iz drugih razloga nema to veze sa mojom ljubavi prema klubu , isao sam na sve utakmice lige sampiona jer je samo to bilo " VREDNO " gledati ako se i to moze reci...jbg cutali su navijaci i sta sad time su protestovali

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

slazem se sa grujom, mada je nlb liga pocela da se vise posecuje, oko 5k ljudi protiv ninburga...

problem je zapravo fudbal i to generalno, ne samo za partizan... sad ce neki musavi da kazu "ma jeeeeste, nas ima sto miliona na tekmama", tacno ali to je vise posledica toga sto zvezda ne igra u evropi i sto nije uzela titulu 3 sezone, znate samo kako je bilo pre... pa jbte, posle zvezdine druge duple krune za redom, kada su partizan izbacili iz evrope, ljudi su se vise lozili i bilo je zadovoljavajuce dosta navijaca na tekmama...

tako da mislim da je glavni problem naravno sama liga, tj. zanimljivost iste i losi stadioni, ja sam licno za pravljenje regionalne lige, suza mi krene kada nesto pocnem da kopam po staroj sfrj ligi, koliko je samo bila carska, pratio bih i prvu i drugu, svega mi :)

samo ne znam kako da se to organizuje, najvise oko evropskih mesta, najbolji je verovatno kosarkaski model, a ovako, prva liga sfrj, druga na drzavnom nivou :>

Edited by alpha

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Realno, lakse je musavcima da odu na domaci fudbal u tolikom broju, jer samo na to i mogu da odu :tf:

ja, recimo, ne idem na fudbal jer mi ide na kurac sadasnja uprava i nacin na koji su izabrani.

a onaj protest protiv Efesa je bio tragikomican. Sta smo mi dokazali time i kome? Nismo navijali jednu cetvrtinu, potresli se svi jbt. Sreca pa sam bio na severu sa ortacima, inace bih dobio batine od nekog vodje na Jugu koliko sam se nervirao! :D

Link to comment
Share on other sites

btw sta se desava sa omladinskom skolom Partizana? malo je tuzno kada vidish da u prvom timu partizana,vecitog srpskog sampiona, su ili likovi od preko 30 ( bozic, kecman) ili B liga stranaca (osim Veselog)

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Jeste tuzno. Ima tu nekoliko klinaca koji su veoma talentovani. Po meni, bolje da je njih forssirao nego Katica i co. Tu je neki klinja 18 god, Bogdanovic se preziva, koji je ubedljivo najveci talenat u svojoj generaciji u zemlji(pa i u Evropi).

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

Ja sam vozio 1700km do Gdinije da bih gledao ove likove kako igraju protiv raspalog Prokoma, a batice koje ćutanjem daju podršku uhapšenim drugarima mogu da mi se sagnu :D

Apropo omladinske škole, odgovor je prost, nema je. Trenutno najbolju omladinsku školu ima hemofarm, ne fmp. Ovi ostali su Bogu za plakati. Gledao sam juniorski derbi pre mesec dana, mislio sam da je skrivena kamera u pitanju. Taj mali o kome pričaš, Bogdanović, je doveden iz Žitko Basketa, nije naša škola. Generalno, broj mladih talenata je u strašnom padu poslednjih par godina. Kad god imam vremena pogledam neku utakmicu mladjih kategorija, jako, jako loše. FMP'ove ekipe su tu obično jake, ali najčešće jer su fizički najdominantnije, ne zbog nekog viška talenta...

Link to comment
Share on other sites

ne znam sta ti tu nije jasno? sramota je gledati vise antibasket tebi ako je to okej blago tebi...

ako Duletova košarka nije ”antibasket” onda ne znam šta sam gledao sve ove godine. ne bunim se, samo kažem. :)

a i jaki ste mi vi navijachi

pola srbije mrzlo ispred arene da uzme karte i dodju na prvu tekmu i oni cute celu utakmicu da bi se dala podrska grobarima u zatvoru

svi se sad kao lozhite na basket,pune se pionir i arena za evroligu,a na nlb ligi,ili na fudbalskim utakmicama vas nema nigde...

a onaj protest protiv Efesa je bio tragikomican. Sta smo mi dokazali time i kome? Nismo navijali jednu cetvrtinu, potresli se svi jbt. Sreca pa sam bio na severu sa ortacima, inace bih dobio batine od nekog vodje na Jugu koliko sam se nervirao! :D

ja više na basketu neću da navijam, fizički su me sprečavali majku im jebem mrtvu. ponašaju se kao da je tribina njihova prćija, tužno!

Link to comment
Share on other sites

Idemo u finale! :D

Jedva smo pobedili Radnicki, valjda zbog gresaka kljucnih koje su pravili... Inace, sjajno su suterski raspolozeni, imaju kvalitetne igrace... Isto ovako su nas i u prvoj utakmici NLB lige pobedili... Kako su poceli (one 2 trojke) mislio sam da ce nas rasturiti, ali ispade suprotno.

Dzerels sve bolje i bolje igra!

Gist standardno dobar - postize poene, i skace u odbrani/napadu

Pera Bozic - senzacija veceri, da nije bilo one njegove dve trojke kad nas je povratio sa [nepoznat rezultat] verovatno bi izgubili.

Sve u svemu, po meni zasluzena pobeda!

Videcemo sutra protiv FMP-a, ali mislim da su oni daleko laksa ekipa nego Radnicki :)

Edited by lawl_

:v

Link to comment
Share on other sites

Pera Bozic - senzacija veceri, da nije bilo one njegove dve trojke kad nas je povratio sa 78-71 na 78-77 verovatno bi izgubili.

krajnji rezultat 81:76?

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...