Jump to content

SD Partizan 10/11


leisure

Recommended Posts

Uspeo sam ladno da udjem :D

Kakve su to prevare na ulazu, pa vi ne mozete da verujete kako sve ljudi ulaze

Uglavnom sad sam huligan, navijao sam i naucio neke pesme i tako to

Pokrale nas sudije btw

Jedino sto je bedak je kad sam bio pre jedno mozda 9 godina isto na utakmici protiv makabija u pioniru, i tada smo izgubili :)) Baksuz...

ja kada sam bio poslednji put na evroligi jebali smo turke 40 razlike... a pre toga je divac bio crveno beli... IJAO :DDDDDDDDDD

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cigani imaju pesme ? nisam znao :D,i ja sam jako razocaran basketom ove godine,i dalje ne mogu da utuvim sebi u glavu da je raskinut ugovovor sa bojanom popovicem,vujanic takodje bio slobodan i eo ga ode u panionios...ovaj milosavljevic je za sad tezak promasaj,jos se i veseli povredio...kasno sastavljen tim,neuigrani do jaja,treba im dati vremena...

Link to comment
Share on other sites

ja igrao 2 [8D]

ali stvarno,ove godine nema cemu da se nadate,osim ako se debeli ekspresno ne vrate i postane krotitelj crnaca :>

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Znaci katastrofa kako igramo nemam reci , ovo su najveci promasaji u istoriji Partizana sto se tice pojacanja , jedino ovaj Dzavai nesto zna ali veceras nista nije pokazao udvajali ga do jaja. Onog malog Lafajeta treba izbaciti dati da greje klupu , kod Duleta bi vec odavno dobio zajebane kritike i ne bi smeo da pisne.Ovaj novi crnja Gist isto veze nema , previse je izgoreo od zelje da se dokaze al sta mu vredi samo ce se upropastiti jos vise. Kada vidim koga on drzi u prvoj petorci vec zadnjih par puta onog Djekica zeludac mi se prevrne , mali Lukic nije los sa njim sam trenirao basket 8 god i postace nesto od njega barem ima potencijal ovi ostali blagi uzas. Nemamo jebenog sutera uopste ko picke niko ne sme da sutne na kos , ovaj Kecman nije sutnuo 31 min i dao je onaj kos ne zna ni on kako sramota. Vazno je da su oni prodali ceo tim kao i svake godine , sa onim starim timom konkurisali bi sa jednim pojacanjem opet za final 4. Sve u svemu kenja mi se da gledam ovu smehoteku kao sto sam rekao i u postu iznad , bolji basket ce se videti leti na Adi toliko...

trenirao si sa njim 8 godina, a ne znaš da se lik zove Lučić, a ne Lukić

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

realno, davite malo sa brisanjem postova. Ja znam da su mendzi, doca i gruja krenuli da se sprdaju, ali ovo je vec stvarno nepotrebno. Sta sad, ja kao zvezdas ne mogu da udjem na topic i napisem trol, EJ TROL, na ono sto je Doca napisao da su sve pesme koje pevate, zapravo pesme delija?!

Pa fora ovih topica je da se malo prozivamo, trpamo, tovarimo... To je i car vecitih rivala jebote.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

trolovanje treba brisati, preterali smo u tome u poslednje vreme, to mi je i najvise zasmetalo, pogotovo na nasem topiku, gde nije bilo normalne rasprave.

sada mozete reci PA NIJE NI BILO POVODA ZA NORMALNU RASPRAVU (posto ne igramo nigde nista), sto je mozda i istina, ali svako je primetio da se dopusta trolovanje na zvezdinom topiku za razliku od partizanovog.

i sta, ja sada kao ne mogu ovde nista da pisem? samo zato sto navijam za zvezdu?

ma super ste, moderatori.

Link to comment
Share on other sites

na konto fudbala, boze sacuvaj fudbal od sase ilica

lik nema snage za 15 minuta igre... ne mrda iz centralnog kruga, pusta igrace da ga pretrce... totalni totalni promasaj... ja sam od onih "simaptizera" cz, i ljubitelj fudbala, i kada igra bilo koji nas klub u evropi jebeno cu da navijam za njega..

genralno razilka u fudbalu kod nasa dva kluba ne postoji. igra se sporo, sa losim pokrivanjem prostora, trosi se energija na glupe poteze, ne realizuju se prilike ne za gol nego za centar sut, losa pas igra, losa tehnika u racku bre sve je lose da losije ne moze biti... eventualno neki dobar potez iz odbrane i to je to

jad jad i tuga

a basket, nemam reci... makabi odigrao lose a 'tizan jos losije.. da je bio veselko bila bi egal igra... neuigranost prevelika, kecmana zapostavili... crnja onaj sa veselom frizurom, treba samo da skace i odbranu da igra.. kakav sut, zabraniti mu :)

e tako, aj odo sad ja poz

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Generalno nam fali malo hemije i uigranosti, bice to mnogo bolje.

Gist je skocan i vidi se da ce biti ok igrac, na foru Robertsa. Dzavai i Katic su sasvim ok centri. Lafajet mi delovao meeeeeh ali videcemo. Klobucar i Milosavljevic mogu mnogo bolje od ovoga. Optimista sam, treba im dati podrsku jer se dobro secam kakvi su rezultati i igra bili u ovom periodu zadnjih par godina.

Mislim da mozemo da dobijemo Prokom tamo, i ako bi nam to uspelo, vec bi prakticno osakatili jednu konkurentsku ekipu za top16, jer vec imaju 0:3.

Link to comment
Share on other sites

sasa ilic najvise pretrci ? otkad je to bilo kakav validan podatak... bitno je gde trci, kojom brzinom trci, da li trci za loptom da li ucestvuje u akciji ili se vuce nazad, ili trci u krug na centru... ftw, najveci omasaj za ligu sampiona

partizan je zapravo poceo da igra solidno, kada su poceli da ga preskacu u igri....

i eto mene opet na topiku :) sorry, nije troll

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ja ne mogu da verujem da postoje ljudi koji hejtuju sashu ilica najboljeg igracha partizana u ligi sampiona i kvalifikacijama

onih 60 minuta protiv anderlehta se videlo koliko se partizan raspada kad on nije u timu

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...