Jump to content

SD Partizan 10/11


leisure

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hm, ajde mozda ja jedini ne znam, pa cu ispasti glup, ali sta znaci to kad je neko frodo? Mislim, koje prisvojne prideve to podrazumeva?

описне придеве, Лешко...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

kecman ima dobar sut :) ali spor sut :) ne moze iz trka da sutne, ni iz driblinga :) kao i pera bozic koji mora da se ukopa ako hoce da pogodi trojku :) jedino milosavljevic moze to :) ali se on meni uopste ne svidja :) klobucar ima dobre fizicke predispozicije ali za sada igra kao dupe :)

lafajet je stvarno ajverson :) a onaj sarenac ne znam koje je klipove gledao gde je njegova dominantna karakteristika asistencija :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

kecman ima dobar sut :) ali spor sut :) ne moze iz trka da sutne, ni iz driblinga :) kao i pera bozic koji mora da se ukopa ako hoce da pogodi trojku :)

nista, skupite za pola pirsa [:D]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

pa ono i jeste, ali kad pogledas ostale ekipe u evro ligi nije

voleo bih ja da igraju sve nasi naravno, ali nema od toga leba, dok ti sacekas da talenat proradi prodje par sezona, evo djekic je meni i dalje bulja npr, da nemamo ovog centra ja ne znam sta bi bilo itd... tako da mi srbi dosta seremo :D

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...