Jump to content

pričajte


Recommended Posts

Mi smo kupili nekoliko komada u Super Veru, doduše pre X godina, a uvoznik je bio "Partizan" (?)

Verujem da ti ovo može biti od slabe pomoći, ali eto, možda u nekom veru ima nešto zaostalo, ili možeš videti za tog uvoznika...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gotovo je.

Sutra idem do MUPa po papir za nabavku municije. Jebo mater u 1 nocu mi likovi zvizde pod prozorom, a rekao sam im 13032423423 puta da ako hoce da me zovu imaju MOBILNI i da to sto mi je otvoren prozor i upaljeno svetlo NE ZNACI DA SAM SAM ILI DA NE SPAVAM!

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Kakav pljusak jutros, a ja išao da bacam tonu nekog đubreta :(

Onda sam posle usisavao sa nekim novim usisivačem kojeg su nabavili, ništa spec nije, samo što ima neki mali "kontejner" za prašinu na samoj cevi, a dole normalan onaj full-size usisivač, i onda mora svako malo da se prazni. Bezveze.

Link to comment
Share on other sites

vratio se sa krfa.... sad nedelju dana oporavka :))))

dovla,nemke,vitjice,shuki planirajte basket uskoro :))

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

lepo vreme, valjalo bi iskoristiti dan... ali sc2 :(

hocu da se prijavim za onu interrail kartu za mesec dana pa sad gledam sta mi sve treba..

batali posao, to je unapred podeljeno omladini ds-a i sl.

Link to comment
Share on other sites

vratio se sa krfa.... sad nedelju dana oporavka :))))

dovla,nemke,vitjice,shuki planirajte basket uskoro :))

Ajde, matori...

ja sam vec zakrzljao...:(

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

E ljudi, zna neko gde ima i za koliko para da se uzmu oni mali frizideri , onako tipa ko mini barovi ? Znaci da moze da stane unutra dve-tri flashe pica, i eventualno neki sladoled

Sladoled u tome neće izdržati dugo, pošto ti frižideri rade kao oni za piće na trafikama a nemaju ni zamrzivač. E sad, ako ti baš treba kao mini-bar ono iz hotela, to juri po Tempu ili Metrou, a ako hoćeš one male što se nose recimo na put, i imaju adapter za kola (mi smo imali takav u BIGZ-u ako se sećaš) to je bilo po ovim svaštarskim tehno radnjama tipa tehnomanija, veći tehnomarket, pa čak i u Rodi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...