Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zvanicno je, slomio sam kaziprst na desnoj ruci. ajd' okej, slomio pa sta, al' mi zavili celu saku jebote.

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

kako mi se chita jebeni alan ford,ali ne mogu da ga chitam na kompu,nije mi to to :(

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

kili rl car

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

video sam danas Kilija iz busa blizu starog Merkatora, ali nisam mogao da dodjem do prozora da se razderem, jebi ga. :D

Inace, odradio rodjendan, bas bio super, klinci majstori! Posle bacio kevu do autobuske, ode ona na svoje odmore, vraca se tek 11. avgusta. Mene sutra ceka pakovanje, rezanje muzike i pakovanje sendvica. :))

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

umirao sam celu jebenu noć, imao temperaturu 39.2 i nikako da spadne, tako da nisam spavao uopšte... dakle zavijena mi ruka, bolestan sam, pokačio sam se s matorima, drugar zamalo da umre na basketu... what's next?

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

Obrnuo sam i prvi deo Donkey Kong Country :PPP Sad drugiiiiiiii :) A posle toga Megaman joooooooooj mladostiiii :P

It is in the end whatever the hell I want it to be, and when I'm through with it it's gonna blow a hole, this wide, straight through the world's own idea of itself.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...