Jump to content

pričajte


Recommended Posts

moram, pod hitno, da smestim dedu u staracki dom. Da li mozda neko ima pozitivna iskustva sa nekim privatnim (u drzavnim nema mesta i treba ti velika veza drugim rechima mito sto izjednacava cenu sa privatnim) starackim domom, koji bi mogao da mi preporuchi?

ima neki na mirijevu, bio je moj deda tamo. zadovoljni su moji bili uslugom. nazalost nema nikoga da pitam za adresu ili tako nesto ;) al kao neki manji hint .. xd

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Danas idem ulicom grada novog sada, topim se od vrućune, i odjednom osetim toplinu na bradavicama... WTF? i krene nekako da me peku/svrbe bradavice, ja na ulici kao pokušavam da iskuliram, neću sad da se drpam za sisu u centru grada... međutim bol postaje sve veći... koji kurac?? i onda na kraju nekako dlanovima uspevam da smirim situaciju... posle desetak minuta ulazim u prodavnicu da kupim farke neke (izbor očajan btw, 95% one pederske izbledele), ulazim u kabinu, pogledam u ogledalo, desno oko mi skoro skroz crveno! i ništa iskuliram, probam farke, pošto su bile gej hipster shit uz nogu, vratim ih i krenem kući.

Sad sam ok, oko normalno, sve ok, ali koji kurac, jel treba da se zabrinem?? Dule? :)

Link to comment
Share on other sites

epic entertainment is epic

http://www.rts.rs/page/magazine/ci/story/501/%D0%97%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D1%99%D0%B8%D0%B2%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8/731410/%D0%9D%D0%B0%D1%98%D0%B2%D0%B5%D1%9B%D0%B0+%D1%81%D0%B2%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0+%D1%82%D1%80%D0%B8-%D0%B4%D0%B5+%D0%B0%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BA%D1%86%D0%B8%D1%98%D0%B0.html

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...