Jump to content

pričajte


Recommended Posts

ehh kako sam se proveo na svadbi ludilo :)

a svadba je bila svedsko-norvesko-srpska kombinacija :D

drugarica iz srednje je dosla da napravi svadbu i povela 50ak drugara i naravno drugarica iz svedske :D a onda su dosli trubaci proslogodisnji pobednici na guci ... dunja dunja klopa ucenje svedjana da igraju kolo :D oni nas valcer :] i tako... jos sam pijan

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

u subotu sam bila na bazenu u Indjiji...vise ljudi nego vode..ali nije losa promena..

sad se kanim da odem da platim prvu ratu kazne sto nisam pustila peshaka :P

a za more... cekam da sestra odobri Budvu za cetvrtak :P

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Ah, kakva svadba u Iguani je bila u subotu :D

napio sam se proseka i skivija za sve pare...i najeo se fine prsutice i bifteka sa rukolom i ostalim finim travicama...:D

Posto nije bila zakupljena cela Iguana, tu su izdefilovali i Goran Svilanovic, Duska Jovanic, Bota lol sa nekim kanadjanima, Djilas i ostali dragi nam politicari, sa sve suprugama & ljubavnicama....

Koliko fenseraja i pozeraja na jednom mestu...:D

And now, back to life, back to reality :`(

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

lol

jbt sa 13 i po godina sam pisao ovo :)

vudu car

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

I jesu ti platili?

meni su 1987 objavljeni tekstovi u racunarima/mom mikru, i nikad mi nisu platili.

Secam se da sam zvao Jovana Regaseka na telefon i on je rekao da pitam mamu da proveri racun da li su uplatili LOL :)

Mislim da je bas bio ovaj broj

RA8709-00.jpg

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

haos, sve kul i odjednom se preznojim u roku od 5 minuta. danas raspad od posla, i onda odjednom kao da mi je neko iskljucio telefon. neka malo 8)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

nocas me je prvo budila vrucina pa onda i gromovi sve po 100 puta

nego danas sam bio na 15min u brace jerkovic sa caletom i stanemo pored pekare neke

cale otisao u wc a ja uzeo nesto da jedem i stanem pored kola

nije proslo ni 2min vec mi prilazi narkomancina sa 20 kila

prvo pitanje "matori jel imas 30-40 din da kupim nesto u pekari"

drugo pitanje "jel mozda ides u pravcu novog bga da me odbacis"

posto i dalje nije dobio nijedan odgovor jer nemam nameru da komuiciram sa nizim oblicima zivota lik i dalje nastavlja da prica nesto "opusti se sta ti je vidis da sam sed" i tad je cale naisao

ali izgleda da kuliranje majmuna ne pomaze tako da cu morati da unapredim taj defanzivni sistem posto u poslednje vreme je ovo neki treeci ili cetvrti majmun ove vrste da me ovako startuje za mesec dana

Link to comment
Share on other sites

Meni pali da ih strogo pogledam i kazem NE. prosto i jednostavno. Ne da sam nesto opasan, ali treba im dati do znanja da je kraj price. Doduse nemaju svi taj 'ledeni' prekorni pogled kao ja xD . Najgore je upustiti se sa njima u konverzaciju i objasnjavanje 'pa nee, pa neeemam' i tome slicno.

Inace odvratan dan, spavao sam 3 sata i morao da odem do firme da dogovaram neko sranje... [V]

Link to comment
Share on other sites

Meni pali da ih strogo pogledam i kazem NE. prosto i jednostavno. Ne da sam nesto opasan, ali treba im dati do znanja da je kraj price. Doduse nemaju svi taj 'ledeni' prekorni pogled kao ja xD

same here:)

pomaze ako si celav [:D]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...