Jump to content

pričajte


Recommended Posts

e vi sto rlujete tako svaki dan

imam pitanje za vas

jel svi imate svoja kola sa klimom

ili vas ne mrzi da se chvarite u gspu

prosto mi je neshvatljivo da vam je normalno da idete busom svugde svaki dan cisto iz zajebancije

ili mozda idete taxijem, ili sta kurac

ja sam juce ostavio auto na kilometar od gajbe, isao sam kolima toliko jer me je mrzilo da nosim rakiju kroz grad peske, a nisam mogao da vozim nazad

sada moram da odem po auto

nemam klimu i do jaja me smara to

smara me i sto na mestu gde se parkiram, u dvoristu iza zgrade, ima neka divlja sljiva, pa mi je auto bio sav posran ovih dana od plodova i morao sam da perem cesto...a isto je sranje sto neka flegmaticna macka stalno spava na mom auto, pa kada negde idem skoro pa da moram da joj kazem 'e matora, probudi se, moram da idem'

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kaka fejl od dana, samo sto smo dosli na adu poceo onaj jebeni pljusak...i to makar da smo ostali u kolima nego smo cucali ispod nekog treme, bem ti i leto i adu u kurac

Za tebe i'am savet da produžis do banje Vrujci... Jes' da je na stotak km od BG-a, ali... Em novi bazeni, em su oni ljudi koji su radili tamo bili ekstra ljubazni kad sam bio, em je voda prava mineralna (ide direktno iz bušotine, nekih 28 stepeni, provereno, teča mi radi te bušotine itd itd), pa je gotivno.

Spičiš se za vikend i odmoriš dušu ko čovek.

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

Tamo je neko nešto pitao oko kola, i možda nisam baš najbolje skapirao, ali ako nije preko reke, ja po ovakvom toplom vremenu najradije idem peške, pa onda prevozom pa onda kolima. Iako imaju klimu. Naravno, do centra i to gde je za parking katastrofa. Ako imam parking mesto, onda bih možda razmislio o kolima, ali i dalje najradije idem peške.

Link to comment
Share on other sites

Читам у пресу да је дежурно министарство решило да издвоји новце за обнову запуштене голубачке трвђаве, и срећан сам к'о мало дете :)

Trenutno stanje

88golubac.jpg26golubac.jpg

Plan rekonstrukcije:

golubac1.jpg

golubac.jpghttpwwwyoutubecomwatchv.jpg

Edited by Capitaine Kotscha

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ivke i ja se razumemo :)

Za golubačku tvrđavu, stara je to svest, nažalost. Mislim da sam pre oko godinu dana o tome čitao.

btw, imao sam "kili momenat", samo srećom po mene, kratak je post bio, pa mi nije frka da ga ponovo napišem :)

Link to comment
Share on other sites

woohoo ovo je prvi moj momenat ikad \o/ mozda je malo bzv sto je kao trenutni gubitak pamcenja :D al moze i ovako :D

inace promenio sam jako mishljenje da je gsp ustvari do jaja :D

probao sam da dodjem do novog bga kolima izmedju perioda 8-9

i trebalo mi je ustvari DUZE nego sto treba busom i naravno trosi se gorivo + se drka auto po guzvi

ziveo gsp i zivot na tudjoj grbaci

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...