Jump to content

pričajte


Recommended Posts

dogovorio sam sa ortacima, idemo na Pag krajem Jula. Nije losa akcija, bice sigurno zanimljivo.

Ne smem sad da dozvolim da se smorim (iz drugih nekih razloga), nego brzo da spojim ove zvucnike (NESTO NECE DA RADEEEEEE), i da pustim neku glasnu muziku da skacem po sobi.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hijao, danas ceo dan na nogama, prvo na poslu pa posle u kafanu, skuvao sam se, da ne kazem da sam patio! btw, danas u ambulanti pisem nesto i slusam penzose sta pricaju u hodniku...i neka baba od 80 godina prica kako je bilo kad je ona studirala gradjevinu i kako su izlazili u jebeni KST...znaci samo sto nisam roflovao tamo:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

bio na Kalisu sa drustvom, slusali malo Negativ. Svaka cast ovoj Ivani kako peva, fenomenalna je.

Posle svratili do Havane na salsa vece. Ono je B-O-L-E-S-T kakve su tamo ribe. Ajde sto su lepe, zgodne, nasmejane, opustene (to sve mozes da nadjes i na mnogim drugim mestima), ali kako dobro igraju, i kako vrckaju guzicama (ali naravno onako sa ukusom i stilom), pa to je zlo.

U svakom slucaju, zakljucak je da je bilo fino vece, i da moram da naucim da igram salsu. Dragance, pomagaj! :D

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

dosao sa mokre zurke u kst sa par omiljenih osoba. najbolji provod u mom zivotu, ja sam bez teksta. da mi je neko pricao da ce ovako biti ne bih mu verovao. sad odo srecan da spavam !

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

heh dok sam dosao do posla temp porasla na 32C \o/

jadni ljudi koji moraju da nose pantalone/farmerke na ovu vrucinu (zbog posla)

fffufuuuuuuu....

Juce uplatio Skiatos za kraj avgusta...deluje kao simpaticno ostrvce, valjda ce da bude ok :)

Danas predajem zahtev za novi pasos i licnu kartu...valjda ce da urade za mesec dana XD

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Skiatos je vrh.

Inace neko je pomenuo wet parti, pa me puko flesbek na 1995 i dnevni-letnji vet tehno vet parti u indistriji, i izbacivaca koji je hteo da bije ljude koji ga prskaju vodom. Oh jebeni provodi. Sad mi je vet parti kad mi oslabi besika pa mi curne u ionako vec zute gace.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

fffufuuuuuuu....

Juce uplatio Skiatos za kraj avgusta...deluje kao simpaticno ostrvce, valjda ce da bude ok :)

Danas predajem zahtev za novi pasos i licnu kartu...valjda ce da urade za mesec dana XD

ako se sve iskombinuje kako treba, vidimo se tamo [:D]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

upravo sam isao do CeZea (koji nije ceze vec sto godina nego OZ, al nije bitno) iz gandijeve, naravno bulevarom, a zatim sam se bez pauze i vratio istim putem. naravno, krenuo sam u pola osam, bulevar car.

poenta price je da nisam nadrndan od toga - dalaj lamo, jos si mali!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...