Jump to content

pričajte


Recommended Posts

drustveni je uvek bio laksi u moje vreme - iz prirodnih predmeta su ucili manje, a iz drustvenih isto ko i mi na prirodnom:) pritom u kasnijim godinama gubis neke zajebane, a ostaju ti neki smesni tipa likovno.

e sad, tako je bilo kad sam ja bio klinac, ko zna kako je sada. za petu znam da se ljudi odvaljuju od peglanja, bilo prirodni ili drustveni smer.

sto se tice normalnosti ljudi, peta je dobar izbor (mladja sveca je isla u petu). u gradu je, tako da hteo ne hteo, moras da budes u gradu svaki dan, a i ucenici su uglavnom gej gradska deca kreativna i lolasta, sto je kul.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

drustveni je uvek bio laksi u moje vreme - iz prirodnih predmeta su ucili manje, a iz drustvenih isto ko i mi na prirodnom:) pritom u kasnijim godinama gubis neke zajebane, a ostaju ti neki smesni tipa likovno.

e sad, tako je bilo kad sam ja bio klinac, ko zna kako je sada. za petu znam da se ljudi odvaljuju od peglanja, bilo prirodni ili drustveni smer.

sto se tice normalnosti ljudi, peta je dobar izbor (mladja sveca je isla u petu). u gradu je, tako da hteo ne hteo, moras da budes u gradu svaki dan, a i ucenici su uglavnom gej gradska deca kreativna i lolasta, sto je kul.

pa razmisljao sam po logici da, ako mi bude preteska, lakse cu posle preci u neku slabiju.

a da je drustvo ok, ne bi smelo da bude puno propaliteta, ipak treba minimum 80 poena za nju.

mada ako ne predjem na drustveni, mogu slobodno da prodam svu imovinu i krenem da uzimam casove iz hemije. :/

Link to comment
Share on other sites

Iz mog nekog iskustva, svaka gimnazija je dobar izbor. Samo ne znam koja je gimnazija kakva u bg-u.

Ja cu sebi da jebem mater ceo zivot sto nisam isao u gimnaziju. :(

da rezimiramo:

- po tvom iskustvu sve beogradske gimnazije su super

- nisi išao u gimnaziju

- ne živiš u beogradu

sreća pa je vića na moru, em bi tebe nahejtovao em bi mu pukao čir.

Jel istina da na uglu Takovske i Cvijićeve ima hamburgerdžinica koju drži neki Mile Ćulibrk i gde su vrhunske pljeke, među najboljima u gradu?

ima neka pljeskara al nikad nisam jeo tamo, iako je srednji stilgar bio prekoputa.

Link to comment
Share on other sites

krecem da prelazim pesacki, lik u kolima jede pljeku! i krene da usporava, ja reko stace mi i nastavim da koracim i on debil ubrzava. Video sam da mu je otvoren prozor i opsovao mu kevu da bi me cuo i lik stane i kao pocne nesto da kenja i taman reko bice tuce, najebacu, lik se vrati i ode. UF KOLKO SAM ISPIZDEO

Edited by Shoocky
Link to comment
Share on other sites

kajao bih se ostatak zivota da nisam upisao gimnaziju, jeste teze (no shit) nego ostale, ali tu pocinju i zavrsavaju se njeni nedostaci...

@prirodni / drustveni, sto se tice konkretno smederevske, drustveni je mnogo laksi, bas kao sto je neko rekao, matematika/fizika/etc su im teletabis tezine, a za drustvenjacke predmete gulimo bulje podjednako...

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

ja sam upisao gimnaziju, i to prirodni smer, zato sto sa 15 godina apsolutno nisam znao sta hocu da studiram odnosno cime da se bavim u zivotu.Pa sam gledao da sa 19 godina budem u poziciji gde mi nijedan izbor fakulteta nece biti pretezak zbog losheg znanja prirodnih ili drustvenih predmeta.

I ipak sam napravio pogreshan prvi izbor [:)] ali dobro, posle se sve lepo zavrshilo

Inache desila mi se se situacija ko iz americkog filma. Macka mi se igrala sa poklopcem objektiva fotoaparata i zavukla ga iza police sa fiokama koja je fiksirana nosachima za zid, tako da bih morao da skidam sve samo da bih dosao do komada plastike od 500 dinara. Sada ce ovako da stoji jedno 6,7 godina

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

dobro, zavisi sta upisujes posle. ja sam isto gimnaziju upisao po inerciji i zato sto nisam znao sta cu. a realno, na FPU sam mogao i sa osnovnom samo da polozim razliku.

isao sam u devetu, koja je imala retardirane profesore i 90% retardiranih djaka, padao na popravni, svadjao se s ljudima, mrzeo profesore, mrzeli oni mene, tukli smo se sa nekim baticama, neki lik vadio prangiju, drugi donosio u skolu itd. ali povuko sam odatle par fenomenalnih ljudi i nije mi zao sto sam isao u gimnaziju. kad cujem price kakve su druge skole, vidim da sam srecan, cak i sa ovom nesrecnom devetom.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

dobro, zavisi sta upisujes posle. ja sam isto gimnaziju upisao po inerciji i zato sto nisam znao sta cu. a realno, na FPU sam mogao i sa osnovnom samo da polozim razliku.

isao sam u devetu, koja je imala retardirane profesore i 90% retardiranih djaka, padao na popravni, svadjao se s ljudima, mrzeo profesore, mrzeli oni mene, tukli smo se sa nekim baticama, neki lik vadio prangiju, drugi donosio u skolu itd. ali povuko sam odatle par fenomenalnih ljudi i nije mi zao sto sam isao u gimnaziju. kad cujem price kakve su druge skole, vidim da sam srecan, cak i sa ovom nesrecnom devetom.

haahhahahhahahhahahah :):) koje si ti godiste ?:D meni su tri sestre isle u 9tu :) i ni 1 nije imala price kao ti :)

ja sam upisao politehnicku jer se nije polagao srpski za moj smer hahhhahaahahaa :):)

Edited by Kal1mero

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Jel istina da na uglu Takovske i Cvijićeve ima hamburgerdžinica koju drži neki Mile Ćulibrk i gde su vrhunske pljeke, među najboljima u gradu?

Ima Vudsi, baš je to poznato mesto. Deda pravi samo pljeskavice, i ima mislim pet komada - mala, srednja, velika, xl, xxl, nešto na taj fazon (razlika je samo u gramaži). I nema ni nešto puno priloga, tipa aleva, vegeta i luk npr :) ali su pljeske super.

I baja je baš poznat, čak je skoro izašao i članak o njemu u novinama. Bio je neki lik u Sloveniji, rekao bih čak neki trener ili košarkaš ili tako nešto, i onda kad je počeo rat ovi mu sve oduzeli, on sa nešto malo keša doš'o u bgd i krenuo da prodaje pljeskavice.

I mislim, mada ovo nisam siguran, da je on bio do pre jedno 5-6 godina tamo kod ulaza na Kališ kod Cvijete, pa se preselio u Takovsku.

edit: Tek sad videh da nisam pojasnio gde je tačno ako nekog zanima. Kad kreneš iz Cvijićeve Takovskom, ideš levom stranom, prvo je visoka zgrada i u podnožju neka kladža, a odma' posle mala kućica, kao kiosk samo zidana, to je to :)

Link to comment
Share on other sites

haahhahahhahahhahahah :):) koje si ti godiste ?:D meni su tri sestre isle u 9tu :) i ni 1 nije imala price kao ti :)

ja sam upisao politehnicku jer se nije polagao srpski za moj smer hahhhahaahahaa :):)

pa ne, nije bila MOC atmosfera, ali je bilo dosta ispada te vrste, plus sto su ljudi bili uglavnom retardi, tako da kad se setim devete, sve mi neko sivilo u glavi.

82 sam.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

njet je znam, al dobro, ja sam kulirao celu skolu trecu i cetvrtu godinu:) gief pic da vidim dal je se secam.

pa preskocile su je price onda:) pitaj je dal se seca kad su dosli oni likovi u dzipu da biju onog lika (zaboravio sam kako se zove), pa su dobili batine? to je bio recimo vidan event, mada je kratko trajao.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ima Vudsi, baš je to poznato mesto. Deda pravi samo pljeskavice, i ima mislim pet komada - mala, srednja, velika, xl, xxl, nešto na taj fazon (razlika je samo u gramaži). I nema ni nešto puno priloga, tipa aleva, vegeta i luk npr :) ali su pljeske super.

I baja je baš poznat, čak je skoro izašao i članak o njemu u novinama. Bio je neki lik u Sloveniji, rekao bih čak neki trener ili košarkaš ili tako nešto, i onda kad je počeo rat ovi mu sve oduzeli, on sa nešto malo keša doš'o u bgd i krenuo da prodaje pljeskavice.

I mislim, mada ovo nisam siguran, da je on bio do pre jedno 5-6 godina tamo kod ulaza na Kališ kod Cvijete, pa se preselio u Takovsku.

edit: Tek sad videh da nisam pojasnio gde je tačno ako nekog zanima. Kad kreneš iz Cvijićeve Takovskom, ideš levom stranom, prvo je visoka zgrada i u podnožju neka kladža, a odma' posle mala kućica, kao kiosk samo zidana, to je to :)

a chak je i najbolja emisija u istoriji srpske televizije posvetila epizodu chika miletu i njegovim pljeskavicama :)

Link to comment
Share on other sites

I ja sam isao u devetu, i bili smo divna deca.

Generacija 72go je bila jedino malo cudna, dosta ih zavrsilo kao krimosi, ali generalno u moje vreme deveta=vrh! Nisu bili ono nalozeni retardi iz "urbanih" gimnazija ali ni zeldiji

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...