Jump to content

pričajte


Recommended Posts

bio do biroa, pa do stare tetke da joj pomognem oko pakovanja, pa da joj kupim neke lekove za kuce...tri puta sam se preznojio i totalno se istopio na danasnjoj sparini. Da nisam video danas preko puta NBS-a

4813687286_ee55a25c24_z.jpg

i uveche popio sa...komplikovano je....i kolegom sa faksa dva piva na Stepenica, mislim da bi mi ovo bio najtezi dan u duze vremena

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Izaš'o sam večeras sa ortacima da standarno obrnem koje pivo u kraju i skontao sam da je previše besa i gorčine u meni, i da moram pod hitno da rešim taj problem :(

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ahaha....

moj wireless je "ne diraj-pucam u kolena" :D

Inace, stigo na posao, imam neke obavezice, ali valjda se necu mnogo namuciti :)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

stari mustang, do jaja:)...tako mi je tesko bilo sinoc da se nisam probudio za posao jutros

Meni je tesko bilo jutros...:(

izgleda je pocela ambrozija da cveta ranije ove godine....vec par dana mi se spava vise nego obicno:(

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Koliko ja znam ništa spec ... mada se dosta lako ulove na te mišolovke, lepak itd.

Nadam se da ce se lako uhvatiti, keva je na ivici. :D

imala je moja baba problem sa misem, i zivu muku je mucili. Ceo stan u misolovkama, lepku, nekom smokiju, a mali bezobraznik nikako da se upeca :D

trajalo je dobrih 2-3 meseca :D

Strashno koliko umeju da budu bezobrazni. Sinoc sam celu sobu prevrnuo i nisam uspeo da ga nadjem. Nije se upecao na zamke i lepkove preko noci. Blah ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...